Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cZytałem PSX Extreme o GT5 :kox: :kox: :kox:

jest kilka kwiatków , aut ma być +/-1000 ale podzielone na "premium" i "standard" :decayed:

z klasy "premium" auta maja odwzorowany full model zniszczeń oraz widok z kokpitu , klasa "standard" obejmuje tylko zniszczenia mechaniczne oraz brak widoku z kokpitu - widok z kokpitu bedzie taki jak w GT na PSP czyli cZrne kontury :polew: (pieknie bedzie wyglądać w HD) :kox: :kox: :kox:

no i końcowy kwiatek jest taki że aut "premium" jest 200 i są one za***iście odwzorowane z full szczegółami a aut "standard" jest 800 :kox: i są ściągnięte z GT4 i GT z PSP :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW jak na 5 lat czekania to KOX

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie tylko te 200 aut premium będzie warte uwagi, reszta to crapy nie nadające się do niczego :naughty:

No ale dla PeeSowców to tytuł absolutnie obowiązkowy, nie da się ukryć, i dobrze że wreszcie wychodzi :good:

Opublikowano
  • Autor

krapiszcze

Opublikowano

No ale dla PeeSowców to tytuł absolutnie obowiązkowy, nie da się ukryć, i dobrze że wreszcie wychodzi :good:

toz to jedyna ścigałka to na co innego maja czekać ??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

jestem ciekaw, czy te auta w GT5 beda lepiej dopracowane niz w FM3... gdzie mamy ponad 400 bryk rownie dobrze dopracowanych, bez zadnego podzialu na standard, czy premium.

tak czy siak jestem pewien, ze ta gra to bedzie PRZEHAJP, kazda gra, ktora tworzy sie latami taka jest... na pewno bedzie dobra, ale po 5 latach oczekiwania ludzie bedz oczekiwac czegos superhiperekstra... a wyjdzie jak zawsze :)

Opublikowano

zgadzam się z Tobą Flyer :good: ten podział samochodów na premium i standard to porażka, tak długo czekać i taka lipna niespodzianka, ma być tor z Top Gear'a (+ nałożony filtr jak w tv) i STIG który uczy nas tam jeździć :kox: i to może być ciekawe :evil:

Opublikowano
  • Autor

Tor z TopGear'a moze okazac sie bardzo nudny... chyba, ze dobrze zrobia rozgrywke na nim... :)[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 18:21_________________________________________________GT5 :)

KCOCw.jpg

FM3 :kox:

forza-motorsport-3-audi-r10-v12-tdi-au-mans-41.jpg

Opublikowano

Tor z TopGear'a moze okazac sie bardzo nudny... chyba, ze dobrze zrobia rozgrywke na nim... :)

Ewentualnie widzę tu do pobijania bazę czasów Stiga na tym torze. Bicie tych czasów mogło by dawać frajdę.

Tutaj filmik z tego toru:

http://www.gametrailers.com/user-movie/gran-turismo-5-top-gear-test/346600?playlist=featured[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 20:36_________________________________________________[br]

New Forza Motorsport 3 Fujimi Kaido Drifting :notworthy:

Opublikowano

Temat o grach, tylko i wylacznie good

XBOX360 & PS3 + ew. PC kox

Opublikowano

Temat o grach, tylko i wylacznie good

XBOX360 & PS3 + ew. PC kox

:mysli:

Opublikowano

Temat o grach, tylko i wylacznie good

XBOX360 & PS3 + ew. PC kox

:mysli:

też nie kumam :polew:
Opublikowano

biorę poprawkę na upały :decayed:

Opublikowano

biorę poprawkę na upały :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

jak mozna grac w taka pogode? :kox:

Opublikowano

jak mozna grac w taka pogode? :kox:

Ja jestem ciekaw, co Ty byś robił, gdybyś nie musiał Nosb'owi części dowozić i Ci się eSka nie trafiła :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

jak mozna grac w taka pogode? :kox:

Wchodzisz w opcje i włączasz klimę w aucie :polew: :polew:

Opublikowano

jak mozna grac w taka pogode? :kox:

Wchodzisz w opcje i włączasz klimę w aucie :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

grał ktos w tekkena 6?

Opublikowano

grał ktos w tekkena 6?

nop

tez gram, ale taki o jak dla mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.