Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapraszam

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?setlng=eng

Nie grać w żadne arkadówki tylko w prawdziwy symulator. (bez kiedy nie podchodzić)

Gra stara ale jak do tej pory nie widziałem lepszego odwzorowania fizyki jazdy :decayed:

Ja wracam od nowa do grania bo już dawno nie grałem więc na początek trzeba będzie sobie przypomnieć jak to się jeździ :good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wolę swobodną zabawę w ładne arcadeówki niż katowanie się w pseudosymulatorach które wyglądają jak kupa :bag:;)

Opublikowano

Uaktualnione :hi:

Opublikowano
  • Autor

Tak swoja droga, to jestem ciekaw, czy tory maja mniej wiecej takie same dlugosci w FM3 i Shift'cie :)

Opublikowano

Tego nie wiem ale podróżując po Nurburze w Shifcie nie czułem tylu niuansów trasy w porównaniu z FM3. W Forzie było widać i czuć każde wzniesienie, sama droga jest dużo płynniej odwzorowana. W Shifcie zdarzają się dziwne uskoki, nierówności. Możliwe że to subiektywne odczucie, bo w Shifta grałem na kierownicy a w Forzę na padzie.

Opublikowano
  • Autor

FM3 jest symulacja w porownaniu do Shifta, nie ma co porownywac - jak gram w FM3 to czuje, ze jade autem... Shift to arcade.

Opublikowano

To oczywiste :cool1: Tory w Forza są dokładniej odwzorowane ale sądzę, że obie wersje są zgodne ze specyfikacja toru (długość, zakręty, poziomy itd).

Opublikowano

zapraszam

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?setlng=eng

Nie grać w żadne arkadówki tylko w prawdziwy symulator. (bez kiedy nie podchodzić)

Gra stara ale jak do tej pory nie widziałem lepszego odwzorowania fizyki jazdy :decayed:

Ja wracam od nowa do grania bo już dawno nie grałem więc na początek trzeba będzie sobie przypomnieć jak to się jeździ :good:

Nie da się ukryć że jak dotychczas to najlepiej odwzorowany. Model jazdy a FM3 vs SHIFT jak dla mnie zdecydowanie na korzyść SHIFTA

Opublikowano
  • Autor

Nie da się ukryć że jak dotychczas to najlepiej odwzorowany. Model jazdy a FM3 vs SHIFT jak dla mnie zdecydowanie na korzyść SHIFTA

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Model jazdy a FM3 vs SHIFT jak dla mnie zdecydowanie na korzyść SHIFTA

ale zajebałeś , idealnie na kropka za niewiedze w temacie i lamerstwo :decayed:

Fly czyń swoja powinność , od tego jestes :good:

Opublikowano
Model jazdy a FM3 vs SHIFT jak dla mnie zdecydowanie na korzyść SHIFTA

E tam, po prostu wyraził swoją opinię która nie musi być zgodna z naszą :evil:

Opublikowano

nie mogę was dogonić w czasach w Shift :embarrassed:

ale ponieważ GT 5 nadchodzi naprawdę głośnymi krokami, trzeba odłożyc trochę grosza na takie cuś:

http://uk.visionracer.com/_product_53107/VisionRacer_-_VR3_Rig,_Gear_Shifter_Mount_and_LCD_Stand

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie mogę was dogonić w czasach w Shift :embarrassed:

ale ponieważ GT 5 nadchodzi naprawdę głośnymi krokami, trzeba odłożyc trochę grosza na takie cuś:

http://uk.visionracer.com/_product_53107/VisionRacer_-_VR3_Rig,_Gear_Shifter_Mount_and_LCD_Stand

:kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: ale na aledrogo widziałem już takie rzeczy i tańsze. Jak ktoś ma warunki i spawarę to sam sobie wyreza takie coś.

Opublikowano

Przegięcie z tą ceną. Szczególnie że to tylko fotel i stelaż. Elektronikę trzeba dokupić.

Poza tym miejsce na dźwignię zmiany biegów jest po złej stronie :)

Lepiej już chyba znaleźć fotel kubełkowy na allegro i zrobić konstrukcję samemu.

http://allegro.pl/fotel-kubelkowy-na-kjs-wrc-komplet-z-szynami-i1259114173.html

Opublikowano
  • Autor

u kumpla w pracy zrobili caly stelaz pod kierownice, pedaly + podobny kubelek.

do tego duzy lcd, FM3 - super sprawa

u mnie niestety tylko chetnych do FIFY 11 mam :thumbdown:

Opublikowano

A ja panowie dorwałem sie do RDR :kox:

Drugi dzień z życia nie wyjęty :P masakra

Opublikowano

Rozumiem że to na padzie czasy wykręcone :cool1:

Nie.Na Joysticku :polew: :polew: :polew:

albo na kierownicy :tongue4:

EDIT Dopisany: 06 Październik 2010, 03:35

Pany.

Pożyczyłem od kumpla kiere...

Szału może ni ma ale ważne że kiera jest :decayed:

Tylko mam mały problem...

U kumpla na PS3 działa, u mnie już nie :disgust:

Jakieś sugestie :?:

Opublikowano

U kumpla na PS3 działa, u mnie już nie :disgust:

Jakieś sugestie :?:

podpiąłeś kiere pod pleja ???? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ja panowie dorwałem sie do RDR :kox:

Drugi dzień z życia nie wyjęty :P masakra

RDR rozkreca sie dopiero po 8-10h gry :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.