Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, zwykła jakaś kiera za parę złotych...

Chciałem ogólnie sprawdzić czy to fajna zabawa zanim wydam 5 stów na Swoją...

Jak do PC to G25 min teraz. Ja śmigam na logitech momo kupionej już dobrych parę lat temu. Miałem w łapach różne kierownice i powiem Ci że nie ma co kupować taniej kiery której nie da się skalibrować porządnie i masz jedynie wrażenie, że dobrze Ci się jedzie.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiem Ci że nie ma co kupować taniej kiery której nie da się skalibrować porządnie i masz jedynie wrażenie, że dobrze Ci się jedzie.

i mozna sie łatwo zrazić ogólnie do kierownic zaczynając przygode z jakims lipnym egzemplarzem :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

kierownica musi miec dobry force feedback - to podstawa - bez tego wolalbym grac na padzie.

pomijam czas reakcji itd... MS robil dobre kiery, teraz zaprzestal produckji :blink:

aha - jak ktos czeka na AC:Brotherhood to moze sie niezle rozczarowac :gwizdanie:

Opublikowano

- Army of Two (ale średnio w sumie)

na dwóch idealna :good:

chociaż single tez daje rade , zwłaszcza na maxymalnym stopniu trudności :good:

Gram w nią tylko w co-op = ale ta gra powinna się ukazać przynajmniej 5 lat temu.. :chytry:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:02_________________________________________________

julo_23.png

jak myslicie, złame regulamin? :naughty:

Nie za duze?

No gdybyś przeczytał regulamin to byś wiedział :gwizdanie:

Opublikowano

- Army of Two (ale średnio w sumie)

na dwóch idealna :good:

chociaż single tez daje rade , zwłaszcza na maxymalnym stopniu trudności :good:

Gram w nią tylko w co-op = ale ta gra powinna się ukazać przynajmniej 5 lat temu.. :chytry:

dlaczego ????

Opublikowano

Jak na 2010 rok to jest żadne halo.. :gwizdanie:

Skrypty aż walą w oczy :kox:

Jest sporo niedociagnięć - mogłoby być lepiej..

Opublikowano

Jak na 2010 rok to jest żadne halo.. :gwizdanie:

Skrypty aż walą w oczy :kox:

Jest sporo niedociagnięć - mogłoby być lepiej..

tak ale miodnością nadrabia , mi sie grało za***iście , 3 razy przechodziłem sobie dla funu :good:

Opublikowano
  • Autor

Dobra. Kupilem sobie Mafie II, Splinter Cell: Conviction, Burnout Paradise :kox: i zastanawiam sie nad Halo:Reach... :gwizdanie:

Jest tez rewelacyjna giera na X'a - LIMBO. :kox:

Opublikowano

Limbo to to czrno biale? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jea. Fajna lamiglowka, swietny klimat ma. Tylko cena 1200MSP [~50PLN]. :thumbdown:

Opublikowano

Wczoraj ściągnąłem sobie demo MMA robione przez EA, i powiem wam ze kozak, chyba aż sobie oryginał kupie do łatania frajerni :kox:

Flyer ocb z tym AC:b.

Opublikowano

- Army of Two (ale średnio w sumie)

na dwóch idealna :good:

chociaż single tez daje rade , zwłaszcza na maxymalnym stopniu trudności :good:

Nie podpisuj cytatów Nosfera moim nickiem :evil:

powiem Ci że nie ma co kupować taniej kiery której nie da się skalibrować porządnie i masz jedynie wrażenie, że dobrze Ci się jedzie.

i mozna sie łatwo zrazić ogólnie do kierownic zaczynając przygode z jakims lipnym egzemplarzem :thumbdown:

To miało być do sprawdzenia.

Jak będę kupował to nie G25 ani G27 tylko to co chyba rex ma czyli logitech driving force GT :rolleyes:

BTW Właśnie rozpakowałem Far Cry 2, a w drodze jeszcze InFamous...

Kiedy ja na to znajdę czas :kox:

Opublikowano
  • Autor

Flyer ocb z tym AC:b.

ze nie jest tak fajne jak mialo byc... :thumbdown:

Opublikowano

Jak na 2010 rok to jest żadne halo.. :gwizdanie:

Skrypty aż walą w oczy :kox:

Jest sporo niedociagnięć - mogłoby być lepiej..

tak ale miodnością nadrabia , mi sie grało za***iście , 3 razy przechodziłem sobie dla funu :good:

Ps. Ja mówię o drugiej częśći :wink4:

A podobno jest gorsza od jedynki..

FLY - na Mafii II możesz się zawieść :gwizdanie:

Opublikowano

Ps. Ja mówię o drugiej częśći :wink4:

A podobno jest gorsza od jedynki..

no ja mówie o jedynce :wink4:

w sobote potniemy w Grida ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

FLY - na Mafii II możesz się zawieść :gwizdanie:

no wlasnie, sam nie wiem, musze sie sam przekonac :)

wiem, ze opinie sa przerozne, ale kumpel, z ktorym generalnie zgadzamy sie w tematach gier poleca mimo wszystko.

nie mam wielkich oczekiwan... od pol roku w sumie nie gralem w nic nowego/dobrego.

Opublikowano

No gdybyś przeczytał regulamin to byś wiedział :gwizdanie:

To jest tak, jak z czytaniem umów drobnym drukiem, po prostu sie człowiekowi nie chce. :cool1:

Opublikowano

Panowie co z tym LBP, są jacyś chętni

julo jak RDR ?

Opublikowano

i zastanawiam sie nad Halo:Reach... :gwizdanie:

Brat ostatnio dostał i nic nie robi tylko w to gra, podnieca się tą grą jaka to ona nie jest super itd ;) Ja do takich gier nigdy przekonany nie byłem, ale jak uaktualni się xbox live to na multi sobie pogram, może być bardzo ciekawie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Halo:Reach na MetaCritic ma najwyzsze noty sposrod gier na X360 :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.