Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie co z tym LBP, są jacyś chętni

Ja na razie nie mam czasu...

Przyszły tydzień raczej też bez PS3 :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie co z tym LBP, są jacyś chętni

julo jak RDR ?

RDR jest super klimat. Nie moge sie oderwać od tej gry i gram po nocach, później ciężko wstać do roboty :naughty:

LBP Póki co jakoś mnie nie ciągnie do tego jeśli w zanadrzu jest taki tytuł jak RDR to szkoda mi czasu na to :wink4:

No i dziś jeszcze doszło mi Dead Rising2 także w LBP raczej nie prędko zagram.

Opublikowano

ok to luźno :) mi też do tego nie spieszno bo platyna jest :evil: więc zabieram się za uncharted i czekam na SHIFTA

Opublikowano

Moicz, wbiłem sie na ten portal co masz w opisie :good:

EDIT:

Możemy w shifta pograć jak będziesz mieć.

Opublikowano

Moicz, biłem sie na ten portal co masz w opisie :good:

:good:

Opublikowano

Słuchajcie, jaki kupić HEADSET do PS3 ?

U mnie na wiosce mają tylko Nokie 105, 104, 209 i Samsunga 1000.

Chyba że całkiem coś innego ?

Pograłem troche w DR2 i bez HS sie nie obejdzie. Gościu do mnie gada a ja jak niemowa.

Opublikowano

No gdybyś przeczytał regulamin to byś wiedział :gwizdanie:

To jest tak, jak z czytaniem umów drobnym drukiem, po prostu sie człowiekowi nie chce. :cool1:

I powinieneś wyrwać kropę. :naughty: :naughty:

_________________________________________________

Czuję się Tu jak zboczeniec w krainie cycków...

julo_23.png

Moja A4 - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98326.0

_________________________________________________

Opublikowano

Słuchajcie, jaki kupić HEADSET do PS3 ?

U mnie na wiosce mają tylko Nokie 105, 104, 209 i Samsunga 1000.

Chyba że całkiem coś innego ?

Pograłem troche w DR2 i bez HS sie nie obejdzie. Gościu do mnie gada a ja jak niemowa.

julo szukaj ori do ps3

http://allegro.pl/wireless-headset-sony-ps3-nowy-spektrum-zabrze-i1250043741.html

a jak nie to poczekaj jeszcze troche i bedzie podobno razem z medal of honor cos ciekawego(czyt. headset)

Opublikowano

julo mi działa cos co dostalem do telefonu - Iqua. mysle za kazdy zadziała.

Opublikowano

Słuchajcie, jaki kupić HEADSET do PS3 ?

U mnie na wiosce mają tylko Nokie 105, 104, 209 i Samsunga 1000.

Chyba że całkiem coś innego ?

Pograłem troche w DR2 i bez HS sie nie obejdzie. Gościu do mnie gada a ja jak niemowa.

julo szukaj ori do ps3

http://allegro.pl/wireless-headset-sony-ps3-nowy-spektrum-zabrze-i1250043741.html

a jak nie to poczekaj jeszcze troche i bedzie podobno razem z medal of honor cos ciekawego(czyt. headset)

No własnie wlazłem specjalnie do Madia Markt, ale nic nie mieli z HS.

Tylko razem z grą MAG był ten ory sony ale 279zł kosztowało.

Opublikowano

julo na allegro są same headsety[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 17:51_________________________________________________GT 5 dopiero na gwiazdkę :polew: :polew: :polew: premiera przesunięta

Opublikowano

GT 5 dopiero na gwiazdkę :polew: :polew: :polew: premiera przesunięta

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ie mówiłem :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

"chłyt maketingowy" jak mawiał ten chińczyk z kabaretu.

Po prostu lepsza sprzedalność na gwiazdkę.

Opublikowano
  • Autor

Od wczoraj upalam Mafie II.

Jest fajnie, klimat dobry, jazda symulacja na sniegu jest niezla :polew:

Gra nie robi szału, nie ma w niej nic nowego poki co [jestem w 4 chapterze], ale w sumie nie oczekiwalem wiele :rolleyes:

Opublikowano

Przygotuj się na sytuację, w której zaczniesz się rozkręcać i nagle gra Ci się skończy :gwizdanie:

Opublikowano

No ja gram w Medal Of Honor :)

kupiłem 11 października w saturnie gdzie premiera dopiero 15 :) dziwne ale gra kox :)

Opublikowano
  • Autor

Przygotuj się na sytuację, w której zaczniesz się rozkręcać i nagle gra Ci się skończy :gwizdanie:

:thumbdown:

Opublikowano

No ja gram w Medal Of Honor :)

kupiłem 11 października w saturnie gdzie premiera dopiero 15 :) dziwne ale gra kox :)

Ostatnio było free MOH na steamie na weekend chyba, bugów pełno :confused4:

Opublikowano

Ja tam czekam na Fallout: New Vegas :naughty:

Opublikowano

zakupilem sobie psp slim jest ktos w temacie jak w przerobce i wogole??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.