Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten nfs nie wydaje sie jakis specjalny pogralem w demko i jakos mnie nie przekonuje.. mysle za po 2 dniach grania bedzie nuda a COD-a juz mozna sciagac :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja pogralem w demko i mialem te same odczucia ' lipa,syf,kupa itp. itd.' mimo wszystko postanowilem kupic ze wzgledu na rywalizacje z chlopakami i dla trophy, i jestem mega zadowolony. kolego ' julo_23' uroczyscie oswiadczam ze jest platyna w shifcie :)[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:07_________________________________________________POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA

1.2,23,610......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.2,24,210......Nosfer.....PS3 Pad

3.2,25,364......rex........PS3 Wheel

mój czas 2.22.561 PS3 Pad

próba czasowa: GLENDALE WEST

1.0,53,300......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.0,53,889......rex........PS3 Wheel

3.0,58,971......jarko......PS3 Pad

mój cza 0.52.304 PS3 Pad

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,19,730......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,20,420......rex........PS3 Wheel

3.1,27,285......jarko......PS3 Pad

mój czas 1.19.602 PS3 Pad

flyer zrób aktualizację [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:23_________________________________________________reszte czasów spróbuję pobić później dziś już nie dam rady bo moja pani się burzy :gwizdanie:

Opublikowano

Moicz, :notworthy:

musze poźniej wejść na shifta i zobaczyć twój profil kierowcy :cool1:

Ja chyba nie dam rady zrobić pewnych brakujących odznak, bo potrzeba zrobić 20 platynowych, ale 15 złotych to sie postaram, za to też są pucharki.[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 18:02_________________________________________________

ktoś się bawił już move ?

Ja jeszcze nie mam, ale koledzy z a3-club.net ciupią ostro w ping-ponga.

Opublikowano

a COD-a juz mozna sciagac :naughty:

ale jeszcze nie ma witaminy choc i tak pewnie bedzie przed premiera :kox::wink4:

Opublikowano

Pięknie Moicz :oklaski: wreszcie sie coś w czasach ruszyło :naughty:

Opublikowano

dzis bede miał CoD BO :) oj ciężka noc przede mną oj ciężka :)

Opublikowano

Boberek a znasz Ruski?? bo jak na razie Jest Tylko Ruska Edycja ...poczekaj na Wypust SKIDROW LUB REOLADED :)

Opublikowano

Zassałem tego nowego NFS i odpaliłem i... KUPA

Mnie się to nie podoba, ale może to takie pierwsze złe wrażenie :mysli:

Opublikowano

ja pogralem w demko i mialem te same odczucia ' lipa,syf,kupa itp. itd.' mimo wszystko postanowilem kupic ze wzgledu na rywalizacje z chlopakami i dla trophy, i jestem mega zadowolony. kolego ' julo_23' uroczyscie oswiadczam ze jest platyna w shifcie :)[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:07_________________________________________________POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA

1.2,23,610......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.2,24,210......Nosfer.....PS3 Pad

3.2,25,364......rex........PS3 Wheel

mój czas 2.22.561 PS3 Pad

próba czasowa: GLENDALE WEST

1.0,53,300......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.0,53,889......rex........PS3 Wheel

3.0,58,971......jarko......PS3 Pad

mój cza 0.52.304 PS3 Pad

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,19,730......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,20,420......rex........PS3 Wheel

3.1,27,285......jarko......PS3 Pad

mój czas 1.19.602 PS3 Pad

flyer zrób aktualizację [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:23_________________________________________________reszte czasów spróbuję pobić później dziś już nie dam rady bo moja pani się burzy :gwizdanie:

Ale się do was gada..

Prosiłem już dwa razy, żeby wklejać czasu już poprawione..

Dlatego nie są aktualizowane :)

Opublikowano

Nosfer str. 187 tego wątku było napisane tak jak trzeba i jakoś nie było aktualizacji chyba że się mylę ?

mniejsza z tym ide wykręcić lepsze czasy na pozostałych torach i będzie git

Opublikowano

Nosfer str. 187 tego wątku było napisane tak jak trzeba i jakoś nie było aktualizacji chyba że się mylę ?

mniejsza z tym ide wykręcić lepsze czasy na pozostałych torach i będzie git

Brzydko było napisane..

Takie ładne kolorki zrobił Reniu i co ? ;)

Ale dobra, niech Wam będzie skoro lubicie dziadostwo :D

- podkleiłem czasu ze strony 187.

Opublikowano

Co za gość... Weź że to porządnie zmoderuj obiboku podWarszaski :evil:

Opublikowano
  • Autor

dzis bede miał CoD BO :) oj ciężka noc przede mną oj ciężka :)

ciekawe skad :polew:

Ja od 3 dni upalam Castlevanie - REWELACJA!

Opublikowano

Flyer COD Black Ops już Jest :naughty: ale Po RUSKU :D jak chcesz dam ci Linka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Flyer COD Black Ops już Jest :naughty: ale Po RUSKU :D jak chcesz dam ci Linka :naughty:

nie gram na PC od lat

Opublikowano

ja tam Mam PC I PS3 więc Mi to Lotto :D

Opublikowano

Pc moze malo poreczny :confused4:

ale 100 razy lepsze :kox: nie mowic o modach i grafice :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 13:12_________________________________________________Call of Duty: Black Ops ponoc wersja angielska ale i tak nie ma cracka wiec czekamy dalej... :gwizdanie:

link dla zainteresowanych...

http://****/strzelaninki-akcji-tpp/912080-mix-call-duty-black-ops-2010-a.html

warnwarn.gifNie widzisz co napisalem w Twoim poscie? To nie jest forum WAREZOWE. Usunales moj komentarz i wkleiles ponownie link do pirata... Kpina.

Opublikowano

Panowie ogranijcie się z tymi linkami do piratów...

Za to powinien być jak nic kropek :angry:

Opublikowano

dokładnie lepiej PW dla zainteresowanych... ogólnie na PL stronach nie ma już Linków Na Rapida...więc ja jak ktoś chce mam namiar na zamagraniczen Forum gdzie 98% to rapid :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.