Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie szybkie pytanie czy w MOTORSTORM można grać na 2?

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja teraz męczę Fallouta New Vegas na PC i God of War: Duch Sparty na PSP :good:

Opublikowano
  • Autor

no no no, bedzie czadem!

Opublikowano

No koledzy... kupować kierownice bo w takie gierki na padach to ciul nie zabawa :kox:

Opublikowano

Czekam na brodacza, może coś przyniesie :kox:

Opublikowano

A grzeczny byłeś czy masz na niego jakiegoś haka? :przebiegly:

Opublikowano

grzeczny byłem :decayed:

Opublikowano

ja raczej nie :naughty: ale i tak sobie kupie :polew:

i przy okazji jaka kiera najlepsza do PC ???

no to pewnie beda emocje :kox: :kox: :kox: a nie chillout :wink4:

DiRT 3 + Ken Block + DC

Dirt 3 Debut Trailer [HD][br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 15:31_________________________________________________wyjdzie z tego co czytalem 1 marca 2011

Opublikowano

Stare filmiki wrzuciłeś :naughty:

i przy okazji jaka kiera najlepsza do PC ???

Logitech G25/G27

Opublikowano

no G27 :kox: :kox: :kox:

a co myslisz o Fanatec Porsche GT3 RS

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 16:00_________________________________________________http://www.fanatec.de/html/index.php?id=230

cena troche :shocked: 320 euro + przesylka :wink4:

Jakosc niemiecka wiec :good: podejdzie do PC lub PS3 :cool1:

i wydaje sie byc lepsza od Loga :mysli:

a moze ktos z klubowiczow taka ma ???

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 16:04_________________________________________________tutaj ktos zakupil ale nie szprecham za bardzo :polew:

http://extreme.pcgameshardware.de/eingabegeraete-und-peripherie/94122-logitech-g27-oder-fanatec-porsche-911-gt3-rs-wheel-clubsport-edition-6.html

cimg1414i.jpg

Opublikowano

Jestem fanem Logitecha więc dla mnie jak najbardziej G25/27 :cool1:

Opublikowano

szkoda ze do x-a nie ma takich fajnych kierownic :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze do x-a nie ma takich fajnych kierownic :wallbash:

jak to nie ma? sa

Opublikowano

o np. tu - http://www.fanatec.de/html/index.php?id=250&lang=

Porsche 911 Turbo S tez kozak :good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 17:39_________________________________________________troche chyba przesadzil z cena :gwizdanie:

ale pisze, ze to limit edition 3000 szt. na swiat tylko :shocked::kox: :kox: :kox:

http://cgi.ebay.co.uk/Fanatec-Porsche-911-Turbo-S-Racing-Wheel_W0QQitemZ120646890575QQcategoryZ139969QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5042120923109030961

Opublikowano

DiRT3 zapowiada się ciekawie :naughty: Aktualnie kończę DiRT2 więc tylko czekać na 3 :D

W tygodniu zakupiłem Logitech Driving Force GT i gra nagle stała się o wiele fajniejsza niż na zwykłym padzie :P

Opublikowano

dobra Fly sa, ale nie w tej cenie co np g25 :wallbash:

Opublikowano

karwa a zwiajaka jak nie było tak nie ma :disgust:

zieleńce do roboty :decayed:

Opublikowano

karwa a zwiajaka jak nie było tak nie ma :disgust:

zieleńce do roboty :decayed:

dokładka :decayed:
Opublikowano

Nie wszędzie zwijak działa :gwizdanie:

vipy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.