Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

a ja jestem na dzikim zachodzie i jest :kox: wypas RDR rullezzzz :evil:

przeszedlem cale ale nie gralem o platyne bo trzeba online dlugo grac :/ Bardzo mnie takie cos denerwuje jak producenci kazda 2 razy gre przechodzic albo grac 2 mc online ;/ Ale gra naprawde wciąga

Ja dzisiaj przeszedlem 2 raz K3 i zostalo mi kilka pobocznych trofeów i reszta online ale PSN nie działa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja za to zrobilem sporo online, zostala mi fabula do skonczenia i poboczne. On-line sie bardzo przyjemnie robi z kumplem. We 2 na bande rzezimieszków.

Ale jakos mi przeszła chęć na ten tytuł.

Moze jeszcze mnie złapie i skoncze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram online call of duty mw2 i black ops ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3info.pl/newsy/kaz-o-wlamie-na-psn-czyli-o-czym-mowia-na-konferencji :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:56_________________________________________________

:evil: :evil: :evil:

crysis2s.jpg

Powiem wam że dziś ściągnąłem sobie tego Crysis'a 2 (8GB w nie całe 1.5h :kox:) bo nie grałem w niego a pierwszą część jakoś od razu po premierze przeszedłem przed 4 laty i co się okazało jestem w szoku :evil:

Na moim 4 letnim kompie (Intel core duo E4500 2.2gHz + 4GB RAM Patriot DDR3 + Asus GF 8800 GTS 320 MB) spodziewałem się że pogram najwyżej na 1024x768 i średnich detalach a tu zonk, śmiga aż miło 40fpsów na 1600x1050 i zaawansowanych ustawieniach :> :> :>[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 01:08_________________________________________________http://gry.wp.pl/galeria/20-lat-ekstremalnej-brutalnosci-historia-serii-mortal-kombat,179516/1.html :kox:

A co do Crysisa 2 to wyobrażam sobie grafę jaka by była na nowej karcie graficznej z Directem 11 na pokładzie a moja ledwo co spełnia DX10 :kox::decayed:

stalkercopdirectx1101a.jpg73528579.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest pomiędzy DX10 a 11, moja też nie spełnia na DX11 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam katuje nowego Mortal Kombat :) Moim zdaniem najlepsza część serii no i wszystko to wygląda niesamowicie, co rusz ktoś wpadnie do mnie z wizytą to wychodzą mu gały na widok Xrayów i mocarnych Fatalities :D Story Mode daje rade (cutscenki na silniku gry :slina:), ciekawie się w to gra i odkrywa kolejne wydarzenia (polecam pół nagą Mileenę :gwizdanie:) a pozatym mamy kupe mini gierek, wyzwań i bajerów znanych z poprzednich części. Wiadra krwi, porozwalane pyski, połamane kości i zmiażdżone narządy wewnętrzne - czego chcieć więcej! Jak ktoś ma zamiar kupić to niech się nawet nie zastanawia bo warto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam katuje nowego Mortal Kombat :) Moim zdaniem najlepsza część serii no i wszystko to wygląda niesamowicie, co rusz ktoś wpadnie do mnie z wizytą to wychodzą mu gały na widok Xrayów i mocarnych Fatalities :D Story Mode daje rade (cutscenki na silniku gry :slina:), ciekawie się w to gra i odkrywa kolejne wydarzenia (polecam pół nagą Mileenę :gwizdanie:) a pozatym mamy kupe mini gierek, wyzwań i bajerów znanych z poprzednich części. Wiadra krwi, porozwalane pyski, połamane kości i zmiażdżone narządy wewnętrzne - czego chcieć więcej! Jak ktoś ma zamiar kupić to niech się nawet nie zastanawia bo warto :good:

Ja mam demo i wymiata także wieże Ci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy PSN włączą :wallbash:

podobno nigdy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xklocki wniebowzięci.

A tym czasem w Japoni już włączyli wczoraj, a dziś włączyli w USA.

Ja kupiłem Bioshoka2 za 49zł, i Eat Lead za 25zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Bioshoka2 za 49zł

Co tak drogo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że dobra cena.

Za to przesyłka taniej bo od jednego gościa.

Myśle jeszcze coś dobrać bo gościu ma sporo gier.

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=21680842

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma drogo... Widziałem jego aukcje jak bioshocka szukałem...

http://allegro.pl/bioshock-bdb-ps3-sklep-k-i1593720616.html

Poza tym przyjąłem zasadę że jak ktoś ma chore koszty wysyłki to u niego nie kupuję :gwizdanie:

BTW :naughty: :naughty: :naughty:

Gry z pegasusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche połaziłem po forach i przez przypadek znalazłem imiałem racje z tym Xbox live.

dobra,dobra i tak jeszcze PSN nie pobiło rekordu XLive,gdzie X'a nie było online 14 dni

Ale konkretnych linków jako dowodu nie mam bo mi sie nie chce szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość ma chore ceny wysyłki :wallbash: "przesyłka kurierska pobraniowa 60 zł" :shocked::polew: :polew: :polew: ja z tego co widzę to na gametrade da się taniej wychaczyć gierki, kupiłem rdr, kz3, army, resistance 2, ze wszystkich jestem zadowolony a najbardziej z cen :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapłaciłem za polecony priorytet 11zł

w sumie za 2 gry 13zł

(2 zł za drugą)

nie ma tragedi, wg mnie wporzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli to jest dla Ciebie dobra cena :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, często wysyłam gry i z kopertą polecony to ok 6zł.

Ale czas stracony i dojazd na poczte to juz nikt nieliczy :D

Takie życie. A paliwko po 5zł/L echh

Dlatego trzeba sie odstresować przy jakieś gierce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...