Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

On płaci za grę 3 zł - w sumie tym bardziej nie ma to dla niego znaczenia :kox:

juz nie przesadzaj , czysta płyta kosztuje 5 pln z hakiem a nie 3 :decayed:

Zaczałem SplinterCell Conviction i Alana , nie wiem co ciągnąć dalej :confused4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

On płaci za grę 3 zł - w sumie tym bardziej nie ma to dla niego znaczenia :kox:

juz nie przesadzaj , czysta płyta kosztuje 5 pln z hakiem a nie 3 :decayed:

Zaczałem SplinterCell Conviction i Alana , nie wiem co ciągnąć dalej :confused4:

To jest minus przerabiania konsol :kox:

Sam już nie wiesz w co grać, a żadna gra nie jest wyczekana tylko :download: pograsz trochę, wypalisz inną, pograsz i nic tak naprawdę nie kończysz. . Przynajmniej tak mi się wydaje.

Opublikowano

To jest minus przerabiania konsol :kox:

Sam już nie wiesz w co grać, a żadna gra nie jest wyczekana tylko :download: pograsz trochę, wypalisz inną, pograsz i nic tak naprawdę nie kończysz. . Przynajmniej tak mi się wydaje.

:no: wszystko kończe , tylko z ciekawości wczoraj odpaliłem Alana ale miałem zajebistą gorączke i nie dałem rady :thumbdown:

Teraz leze sobie w łóżeczku , włączyłem SC:C i nawet fajnie sie gra , całkiem inna niz Splinter Cell-e które wychodziły na PS2 :wink4:

i chyba dociągne ją do końca :tongue4:

Opublikowano

Kumam.

Opublikowano

To jest minus przerabiania konsol :kox:

Sam już nie wiesz w co grać, a żadna gra nie jest wyczekana tylko :download: pograsz trochę, wypalisz inną, pograsz i nic tak naprawdę nie kończysz. . Przynajmniej tak mi się wydaje.

Słusznie. Moim zdaniem człowiek musi za coś zapłacić żeby to uszanować i z tego skorzystać. Tyczy się to nie tylko gier. Jeśli coś jest dostępne za darmo - to nie jest poszanowane. Sam to przerabiałem grając jeszcze na Amidze 500 przed tzw. Ustawą z 1994 roku :wink4:

Opublikowano

To jest minus przerabiania konsol :kox:

Sam już nie wiesz w co grać, a żadna gra nie jest wyczekana tylko :download: pograsz trochę, wypalisz inną, pograsz i nic tak naprawdę nie kończysz. . Przynajmniej tak mi się wydaje.

Słusznie. Moim zdaniem człowiek musi za coś zapłacić żeby to uszanować i z tego skorzystać. Tyczy się to nie tylko gier. Jeśli coś jest dostępne za darmo - to nie jest poszanowane. Sam to przerabiałem grając jeszcze na Amidze 500 przed tzw. Ustawą z 1994 roku :wink4:

:facepalm:

Opublikowano

Jak zwykle moskal ma inne zdanie. :gwizdanie:

Ja też jestem za tym że jak sie nie zapłaci to sie nie szanuje.

Teraz przynajmniej staram sie przechodzić gierki w 100% tak aby wbić platyne.

A nie tylko odbębnić do końca albo przejść po łebkach.

- Grałeś ?

- Tak, skończyłem. :tongue4: A teraz nie wiem co włączyć.

Takie gadanie, a jak byś zapłacił za tą gre 100zł to być ją wycisnął na maxa :D

Opublikowano

Jak zwykle moskal ma inne zdanie. :gwizdanie:

Ja też jestem za tym że jak sie nie zapłaci to sie nie szanuje.

Teraz przynajmniej staram sie przechodzić gierki w 100% tak aby wbić platyne.

A nie tylko odbębnić do końca albo przejść po łebkach.

- Grałeś ?

- Tak, skończyłem. :tongue4: A teraz nie wiem co włączyć.

Takie gadanie, a jak byś zapłacił za tą gre 100zł to być ją wycisnął na maxa :D

słuchaj , są gry gdzie z przyjemnością nabija sie GS nawet po skończeniu głównego wątku np. pierwsze z brzegu : AC1 , AC2 , Dirt , Grid a sa gry gdzie nie ma sensu jej nawet odpalać , chyba tylko dla łatwej platyny vide wasz Terminator :polew:

A poza tym wole mieć o 5 gier za dużo niż o 2 za mało a kase za którą miałbym ori gry wole wkładać w eske :hi:

Jak to mówią "skoro nie widać różnicy to po co przepłacać"

Opublikowano

cholera ... coś nie tak ... zgadzam się z moskalem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No coz... do zobaczenia za miesiac Panowie :kox: :kox: :kox:

snc01308h.jpg

Opublikowano

No coz... do zobaczenia za miesiac Panowie :kox: :kox: :kox:

snc01308h.jpg

Insane Infinity jak zobaczy, to 809326.1314.gif:D

Opublikowano

haha Jutro W MM...kurna czemu Fani X-klocka mają to wcześniej?? czy Pirat??

Opublikowano

czy Pirat??

Eee chyba nie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

haha Jutro W MM...kurna czemu Fani X-klocka mają to wcześniej?? czy Pirat??

a czy to pudelko wyglada jak pirat?

Opublikowano

No coz... do zobaczenia za miesiac Panowie :kox: :kox: :kox:

snc01308h.jpg

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

a czy to pudelko wyglada jak pirat?

a czym sie różni pirackie pudełko od ori ??? :mysli:

Opublikowano

A ja od wczoraj męczę Wiedźmina 2 :cool1: jest cud miód i orzeszki :evil:

Opublikowano

A ja od wczoraj męczę Wiedźmina 2 :cool1: jest cud miód i orzeszki :evil:

ja sie cały czas zastanawiam czy mi go lapek uciągnie :confused4:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 07:42_________________________________________________Nosfer graty za pierwszego posta , pieknie to ująłeś :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A ja od wczoraj męczę Wiedźmina 2 :cool1: jest cud miód i orzeszki :evil:

ja sie cały czas zastanawiam czy mi go lapek uciągnie :confused4:

Jest zdeko obciążający, lapek może nie podołać :confused4:

Nosfer graty za pierwszego posta , pieknie to ująłeś :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :kox: :kox: :kox:

:facepalm::foch:

Opublikowano

a czy to pudelko wyglada jak pirat?

a czym sie różni pirackie pudełko od ori ??? :mysli:

Zawartością...

W ori legalne, w piracie kradzione :naughty:

Opublikowano

a czy to pudelko wyglada jak pirat?

a czym sie różni pirackie pudełko od ori ??? :mysli:

Zawartością...

W ori legalne, w piracie kradzione :naughty:

Jareczku nie zrozumiałeś pytania , chodzi o pudełko a nie o zawartość :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.