Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Race Driver: GRID 2 trafi do sklepów w 2012 roku.

:jerk: :jerk: :jerk:

ciąłeś w jedynke ???

jasne, najlepsze są milionowe drifty :good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Race Driver: GRID 2 trafi do sklepów w 2012 roku.

:jerk: :jerk: :jerk:

ciąłeś w jedynke ???

jasne, najlepsze są milionowe drifty :good:

:yes2: a co tam, znowu się pochwalę :evil:

Opublikowano

Ja mam takie pytanie do wyjadaczy :D macie jakies sprawdzone tytuły do pogrania z dziewczyną żeby nie marudziła że samemu się gra ;) bo gram z nia w tekena 6 ale to już chyba długo nie potrwa bo prawie zawsze dostaje baty i nie chce ze mną grać :polew:

Opublikowano

Ja mam takie pytanie do wyjadaczy :D macie jakies sprawdzone tytuły do pogrania z dziewczyną żeby nie marudziła że samemu się gra ;) bo gram z nia w tekena 6 ale to już chyba długo nie potrwa bo prawie zawsze dostaje baty i nie chce ze mną grać :polew:

Zależy co lubi..

Ja z moją przekatowałem

- Dead Nation (platyna z dziewczyną :kox:)

- Lara Croft and the guardian of light

- Dungeon Hunter

- Resident Evil 5

- Army of Two obie *(ale 40 days jest lepsze)

- Trine (ale mnie nie przypadł do gustu tak naprawdę, jeśli wyjdzie druga część to mam wrażenie, żę będzie lepsza)

- obie części Little Big Planet i Sport Champions

- Worms Armageddon 2

- teraz zapowiada się Dungeon Siege III (bo hack and Slash rpg jej się spodobały :) no i Portal2,

Jak chcesz się dziewczyny pozbyć na trochę to daj jej Ratcheta a poza tym wkręć Ją w zbieranie trofeów :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

a powiedz mi jeszcze na jakim stopniu trudności ?? :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Ja mam 1.9 TDI, także me umiejętności nie są zbyt wysokie...

Zawsze gram na niskim :wink4:

Opublikowano

Army of Two obie *(ale 40 days jest lepsze)

Reeeeeeespect! Jak Twoja kobieta w to grała z Tobą to nie powiem - duuży szacun. Moja jak widziała tylko co ja robię to już powiedziała "Nie" :decayed:

teraz zapowiada się Dungeon Siege III

Będzie opcja grania w dwójkę?

Dla mnie tak czy inaczej to tytuł absolutnie obowiązkowy, ale jeśli będzie co-op to fantastiko.

Co do tych gier, które wymieniłeś, gorąco polecam jeszcze Sacred II.

Bardzo fajny, acz niedoceniany hack and slash z ogromną mapą. Po +/- 2 tygodniach dość intensywnej gry (tj. 2-3 godzinki dziennie) odkryliśmy z Żoną jakieś 25% świata...

Opublikowano

Jeszcze to: Ghost Recon: Future Soldier :cool1:

Opublikowano

ja jak z żoną grałem w fifę to jej bramkarzem gole strzelałem,ale grała ostro :decayed:

Opublikowano

prawie zawsze dostaje baty i nie chce ze mną grać :polew:

złe podejście :thumbdown::kox: :kox: :kox:

musisz dac jej pare razy wygrać :wink4:

Zawsze gram na niskim :wink4:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Reeeeeeespect! Jak Twoja kobieta w to grała z Tobą to nie powiem - duuży szacun. Moja jak widziała tylko co ja robię to już powiedziała "Nie" :decayed:

No strasznie się na tą grę zacięla..

Przeszliśmy ją na Normalu i Hardzie. :)

teraz zapowiada się Dungeon Siege III

Będzie opcja grania w dwójkę?

Dla mnie tak czy inaczej to tytuł absolutnie obowiązkowy, ale jeśli będzie co-op to fantastiko.

Co do tych gier, które wymieniłeś, gorąco polecam jeszcze Sacred II.

Bardzo fajny, acz niedoceniany hack and slash z ogromną mapą. Po +/- 2 tygodniach dość intensywnej gry (tj. 2-3 godzinki dziennie) odkryliśmy z Żoną jakieś 25% świata...

Mam w domu Sacred ;) Też kilka godzin przy niej upłynęło..

ale coś mi nie leży w tym tytule :disgust: Może czas do niej wrócić. :mysli:

Co-Op w Dungeon Siege III będzie :naughty: (niedługo będzie DEMO w PSstore :) )

rex - czy Ty przypadkiem nie grałeś w Deamon Souls ?

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 08:36_________________________________________________A widzieliście już Modern Warfare 3 ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 08:36_________________________________________________A widzieliście już Modern Warfare 3 ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Widziałem tylko ten krótki filmik, a wiadomo już kiedy wyjdzie?

Dirt 3 już dostępny, na dniach kupuje :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 08:36_________________________________________________A widzieliście już Modern Warfare 3 ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Widziałem tylko ten krótki filmik, a wiadomo już kiedy wyjdzie?

Jest dostępny jeden trailer - mi się podoba.

Modern Warfare prawdopodobnie będzie przedstawiony na targach E3.

Opublikowano

Jest dostępny jeden trailer - mi się podoba.

Modern Warfare prawdopodobnie będzie przedstawiony na targach E3.

BF , MOH , COD - jeden c**j :good:

Opublikowano

Co-Op w Dungeon Siege III będzie :naughty: (niedługo będzie DEMO w PSstore :) )

rex - czy Ty przypadkiem nie grałeś w Deamon Souls ?

Doooooskonale :) :)

Będzie w co grać :) :)

Co do DS, grałem, grałem.

Bardzo fajna gra, konkretnie trudna.

Zdecydowanie polecam!

Opublikowano

Mam Ją... Na początku strasznie zgłupiałem z ta grą..

Ogólnie w grze nie ma żadnych podpowiedzi .. Wbijasz do komnaty jest Boss i pozamiatane :polew:

Idziesz sobie, wyskakuje kościutrup o mocy %$@& 3 ciosy i dowidzenia kilkanaście tysięcy dusz idzie psu w d*pę..

Ostra masakra..

Przeszedłeś Ją ? - ja narazie odłożyłem na półkę, bo mnie wciągnęły inne tytuły, a Deamon Souls zostawiam sobie na jakieś L4, bo przy niej trzeba posiedzieć ładnych kilkadziesiąt godzin. :cool1:

Opublikowano

Mam Ją... Na początku strasznie zgłupiałem z ta grą..

Ogólnie w grze nie ma żadnych podpowiedzi .. Wbijasz do komnaty jest Boss i pozamiatane :polew:

Idziesz sobie, wyskakuje kościutrup o mocy %$@& 3 ciosy i dowidzenia kilkanaście tysięcy dusz idzie psu w d*pę..

Ostra masakra..

Przeszedłeś Ją ? - ja narazie odłożyłem na półkę, bo mnie wciągnęły inne tytuły, a Deamon Souls zostawiam sobie na jakieś L4, bo przy niej trzeba posiedzieć ładnych kilkadziesiąt godzin. :cool1:

Jest dokładnie tak jak mówisz :kox:

Tak, przeszedłem, ale z pomocą ludzi z neta :)

Generalnie, gdyby nie ktoś tam z Włoch, kogo jeszcze do teraz mam w znajomych :kox: :kox: nigdy bym tego nie przeszedł :)

Samemu, masakrycznie ciężko, ale we dwóch się da :)

Opublikowano

A zbliża się druga część :decayed:

Slogan reklamowy "Gotowi na umieranie ?" :D

Opublikowano
  • Autor

niestety... ale LA Noire rozczarwoalo mnie strasznie :kwasny:

kolejny przehajp w tym roku... gra momentami nudna, zero innowacji poza animacja twarzy, ktora po 2 godzinach gry staje sie czyms normalnym, na co nie zwracasz uwagi.

szkoda :wallbash:

ubrane na nowo GTA4, zero zajawki jaka mam np. w kazdej czesci Assassin's Creed'a...

Opublikowano

No to ciekawe jak będą teraz wyglądały recenzje :)

- nie kupuję..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.