Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto gra na Ps3 w PES11 ?

Znalazłem fajny dodatek, ze stadionami, ryjami zawodników i przyśpiewkami z ligi polskiej i nie tylko.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dsc00097m.jpg

Opublikowano
  • Autor

moskal, wez ta naklejke zdrap :facepalm:

Opublikowano

Ja kupiłem sobie wczoraj PS Move i 2 gry: Sports Champions i The Fight. Czempionsi fajni, szczególnie walki gladiatorów są za***iście miodne :> A The Fight ? Uuuuu kilka ostrych walk i prawie na zawał zszedłem :polew: Zabawa przednia chociaż ciosy są mniej precyzyjne niż w gladiatorach. No i na dłuższe posiedzenie z The Fight kondycję to trzeba mieć zajebistą, w innym przypadku co chwila zadyszka :polew:

Opublikowano

moskal, wez ta naklejke zdrap :facepalm:

Ty , no właściwie nie wiem czemu ją nakleiłem :kox:

TV stoi w kaciku i go nie widać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze sam ja nakleiles :shocked:

Opublikowano

jeszcze sam ja nakleiles :shocked:

no :rolleyes::wstydliwy:

Opublikowano

moskal, wez ta naklejke zdrap :facepalm:

Michała od dłuższego czasu ona wkuurwia widzę :naughty::kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

pierwszy raz ja widze chyba :decayed:

Opublikowano

pierwszy raz ja widze chyba :decayed:

poltorej roku widnieje na TV :decayed:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 19:00_________________________________________________kórwa , temat o grach a nie o naklejkach - odjebać sie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja zamowilem sobie w koncu Bioshocka 2 (mam tez 1) i musze w koncu zaczliczyc obie... :naughty:

leci tez Left 4 Dead 2 z nudow :)

Opublikowano

chyba :decayed:

Chyba nie :decayed:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 19:33_________________________________________________

temat o grach a nie o naklejkach - odjebać sie :decayed:

:polew::kox:

Opublikowano

ja mam jakies 8-10 gier w ogóle nietkniętych :decayed: , potrzebuje 14 dni L4 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja zamowilem sobie w koncu Bioshocka 2 (mam tez 1) i musze w koncu zaczliczyc obie... :naughty:

Kilka dni temu skończyłem jedynkę - kozak gra :kox:

ja mam jakies 8-10 gier w ogóle nietkniętych :decayed: , potrzebuje 14 dni L4 :kox: :kox: :kox: :kox:

Heh, mam podobnie :kox:

A najgorsze jest że nie wiem w co teraz grać....

Kończyć Dirta czy odpalać Batmana :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja zamowilem sobie w koncu Bioshocka 2 (mam tez 1) i musze w koncu zaczliczyc obie... :naughty:

Kilka dni temu skończyłem jedynkę - kozak gra :kox:

wiem, tylko jakos zawsze brakowalo czasu... jak pozyczylem ja bratu, to powiedzial, ze nie mogl wstac od konsoli :D

Opublikowano

moskal, wez ta naklejke zdrap :facepalm:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja zamowilem sobie w koncu Bioshocka 2 (mam tez 1) i musze w koncu zaczliczyc obie... :naughty:

Kilka dni temu skończyłem jedynkę - kozak gra :kox:

ja mam jakies 8-10 gier w ogóle nietkniętych :decayed: , potrzebuje 14 dni L4 :kox: :kox: :kox: :kox:

Heh, mam podobnie :kox:

A najgorsze jest że nie wiem w co teraz grać....

Kończyć Dirta czy odpalać Batmana :mysli:

BATMAN jest zajebongo :good: ale lepiej chyba dokonczyć dirta i pozniej odpalac, jak czlowiek ma za duzo gier to pozniej nie wiadomo w co grac mi na półce leży,: RESISTANCE 2, ARMY 40TH, HEAVY RAIN, na dysku OUTLAND,WIPEOUT, do tego RDR i GT5

Opublikowano

JA zaciagam demo DUKE NUKEM FOREVER :kox:

Opublikowano

JA zaciagam demo DUKE NUKEM FOREVER :kox:

jak dla mnie ta gra to kaszana :wallbash:

Opublikowano

ja zamowilem sobie w koncu Bioshocka 2 (mam tez 1) i musze w koncu zaczliczyc obie... :naughty:

Kilka dni temu skończyłem jedynkę - kozak gra :kox:

ja mam jakies 8-10 gier w ogóle nietkniętych :decayed: , potrzebuje 14 dni L4 :kox: :kox: :kox: :kox:

Heh, mam podobnie :kox:

A najgorsze jest że nie wiem w co teraz grać....

Kończyć Dirta czy odpalać Batmana :mysli:

BATMAN jest zajebongo :good: ale lepiej chyba dokonczyć dirta i pozniej odpalac, jak czlowiek ma za duzo gier to pozniej nie wiadomo w co grac mi na półce leży,: RESISTANCE 2, ARMY 40TH, HEAVY RAIN, na dysku OUTLAND,WIPEOUT, do tego RDR i GT5

Dirt 2 ma straaaasznie dużo tras... Czasami w jedną gram kilka minut, a nie raz i z godzine jak nie mogę wygrać...

Gra jest mocno czasochłonna, dlatego gram w nią robiąc sobie przerwy między innymi, które juz dosyć mocno mi zalegaja na półce...

Może w Bad Company bym pograł bo jedyne co to udało mi się dopiero raz uruchomić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.