Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kończe Dirt3 , Majka mi pomaga

dsc00982m.jpg

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zacząłem grać w Trona... dziwnie brzmią polskie głosy, sama gierka w miarę ok, szału na razie nie robi.

Opublikowano

a mi zostało pare pucharków do zrobienia w uncharted 2 :decayed: poziom crushing duuuuużo prostszy niż w pierwszej częsci sama gierka rewelacyjna :good:

Opublikowano

Flye, Nosfer... proszę podmieńcie pixa w górze tematu :good:

wcoktogra.jpg

Opublikowano

podmieńcie pixa w górze tematu

a mi tam się podoba tak jak jest :decayed:

Opublikowano

Mój był lepszy - nowatorski :decayed:

Ale proszę, podmienione :):good:

Opublikowano

Dzięki :thumbup:

Opublikowano

Kończe Dirt3 , Majka mi pomaga

dsc00982m.jpg

jak z fizyka jazdy?

daleko do Forzy?

Opublikowano
  • Autor

Kończe Dirt3 , Majka mi pomaga

dsc00982m.jpg

jak z fizyka jazdy?

daleko do Forzy?

przeciez to arcade :) - ale bardzo fajnie sie mozna pobawic.

Opublikowano

Kończe Dirt3 , Majka mi pomaga

dsc00982m.jpg

jak z fizyka jazdy?

daleko do Forzy?

przeciez to arcade :) - ale bardzo fajnie sie mozna pobawic.

a to ja mam gdzies arcade ;)

Opublikowano

jezdzi sie za***iście

Opublikowano

Miał być fun i jest pełną gębą :kox: Piebrzyć pseudo symulatory i udawanie jazdy realnymi samochodami, gierki to gierki, mają dawać frajdę :naughty:

Opublikowano

Miał być fun i jest pełną gębą :kox: Piebrzyć pseudo symulatory i udawanie jazdy realnymi samochodami, gierki to gierki, mają dawać frajdę :naughty:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

tez juz wyrosłem z ril drajwing simulejtor :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Miał być fun i jest pełną gębą :kox: Piebrzyć pseudo symulatory i udawanie jazdy realnymi samochodami, gierki to gierki, mają dawać frajdę :naughty:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

tez juz wyrosłem z ril drajwing simulejtor :kox: :kox: :kox: :kox:

No dokładnie, kiedyś to było nawet nawet, ale teraz już tego nikt nie kupuje :wink4:

Opublikowano

Miał być fun i jest pełną gębą :kox: Piebrzyć pseudo symulatory i udawanie jazdy realnymi samochodami, gierki to gierki, mają dawać frajdę :naughty:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

tez juz wyrosłem z ril drajwing simulejtor :kox: :kox: :kox: :kox:

Mieczak! :decayed:

Opublikowano

Tylko i wyłącznie PS3 :)

Call of Juarez: The Cartel

Shadows of the Damned (zostało mi jedno przejście na HARD)

F.3.A.R

Brink

DiRT 3

i zaraz jade po Dungeon Siege 3 ;) (cholernie gra staniała, a ma dopiero 1,5 miesiąca).

To z tych nowszych. Bo niedokończonych, które stoją na półce jest z 40 parę ;)

Opublikowano

uncharted 2 ukończone, jest kolejna platynka :decayed:

Opublikowano

uncharted 2 ukończone, jest kolejna platynka :decayed:

pszech :wink4:

:good:

Opublikowano

uncharted 2 ukończone, jest kolejna platynka :decayed:

kozak :notworthy:

Opublikowano

dzięki, dwójeczka dużo prostsza od jedynki, fabuła fajna gierka też więc polecam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.