Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jaracie sie DEAD ISLAND, a bedzie pewnie wielka kupa... bo gra podobno jest strasznie nudna.

Polygamia zrecenzowala na 2/5... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaracie sie DEAD ISLAND, a bedzie pewnie wielka kupa... bo gra podobno jest strasznie nudna.

Polygamia zrecenzowala na 2/5... :gwizdanie:

Też mi wyznacznik :wink4:

Eurogamer - 6/10

GameTrailers - 8.5/10

IGN - 8/10

TeamXbox - 9/10

X360A - 84/100

GamersGlobe - 7/10

Destructoid - 7/10

Game Informer - 8.5/10

Joystiq - 3/5

I nie twierdzę, że będzie to jakiś wystrzałowy tytuł, którym się jaraaammm.. :D

Co powiesz na La Noir? :naughty:

Opublikowano

Wymagające IGN daje ocene 8, to jest dobrze. To że gra nie będzie grą roku, było wiadomo od dawna, ale ma szanse być jedną z lepszych w tym roku.

Opublikowano
  • Autor

Akurat IGN nie jest zadnym wyznacznikiem, kiedys byla spora afera jak sie okazalo, ze firmy placa im za recki :gwizdanie:

Z reguly Polygamia nie myli sie co do ocen, wiec czuje, ze szalu nie bedzie niestety, a tez sie nastawialem na ten tytul.

Co powiesz na La Noir? :naughty:

Nie zebralo zadnego poklasku na Polygamii :)

Opublikowano

Może Poligamia nisko ocenia wszystko bo właśnie czekają aż im zapłacą :gwizdanie:

Warto oddać Heavy Rain plus 10zł dopłaty za killzone3 ?

Bo mam oferte na GT :)

Opublikowano

Warto oddać Heavy Rain plus 10zł dopłaty za killzone3 ?

Bo mam oferte na GT :)

Jak obie są wersje PL to warto :)

Opublikowano
  • Autor

Może Poligamia nisko ocenia wszystko bo właśnie czekają aż im zapłacą :gwizdanie:

tak, zgadles :polew:

***

DEUS EX skonczony, bardzo dobra gra. Powiedzialbym, ze jak na razie gra roku (choc pewnie gearsy, czy assassin by ja przebily)... ale niestety graficznie jej sporo brakuje.

...wzialem sie w koncu za Fallouta: New Vegas :decayed:

Opublikowano

Grał ktoś w bulletstorm? fajna sieka, przyjemnie się gra :kox:

Opublikowano

Dobra ro***erducha :kox: Ja teraz odkurzyłem F1 2010, niedługo premiera 2011 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Grał ktoś w bulletstorm? fajna sieka, przyjemnie się gra :kox:

wlasnie sie wymienilem na GT za Dead Space'a 2 :) mam nadzieje, ze sie nie zawiode :naughty:

ja odliczam dni do Gears of War 3 (tydzien) i Forzy 4 (3 tygodnie) :kox:

Opublikowano

Grał ktoś w bulletstorm? fajna sieka, przyjemnie się gra :kox:

wlasnie sie wymienilem na GT za Dead Space'a 2 :) mam nadzieje, ze sie nie zawiode :naughty:

Jak dla mnie fajny klimat i dosyć szybka akcja, specjalnie mnie ta gra nie wciągnęła, ale gra się fajnie :wink4:

Opublikowano

Dla zainteresowanych, wczoraj na ps network wyszło demo Fifa12, :hi: dla panów z EA, bo gra naprawdę zapowiada się kozacko.

Opublikowano

potrzebuje znajomych do zdobycia platyny w DIRT 3 ps3 jak cos walic pw albo psn Nowal89

Opublikowano

Dla zainteresowanych, wczoraj na ps network wyszło demo Fifa12, :hi: dla panów z EA, bo gra naprawdę zapowiada się kozacko.

zassana wieczorem się przetestuje :kox:
Opublikowano

FIFA 12 daję radę. Poprawiony nieco gameplay. Fajnie to wszystko wygląda. Na pierwszy rzut oka jest wrażenie że to przecież FIFA11, ale z każdą minutą widać że jednak jest postęp. Sama fizyka zderzeń hmmm... tak to zapowiadali a średnio wyszło. Ale ogólnie PES 2012 wypada na tle FIFY mizernie

Opublikowano

W oczekiwaniu F1 2011 śmigam w 2010, przy okazji zaliczyłem próg 10000 punktów w GFWL :dance: :>

genCard.php?theme=x360a&gamertag=ReniferNVISION

Opublikowano

Fifa to jest to :D warto kupić konsole dla tej gry :D

Opublikowano

Grał ktoś w bulletstorm? fajna sieka, przyjemnie się gra :kox:

ja wczoraj kupiłem w mm i sieka jest rewelacyjna, do tego nazwy "superstrzałów" od tylca, głębokie gardło itp. :good::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.