Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde cena wysoka :confused4: ja też nie daję rady na padzie za bardzo w FPSy :wallbash:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może jak się przyzwyczaisz, to sie w miarę dobrze gra, ale spróbuj zagrać w sieci z kimś kto gra myszką, to nawet jednego fraga nie zdobędziesz... :gwizdanie:

dokładnie, po przejscu z PCta na PS3 w strzelanki nie gram bo jakiś dramat dla mnie jest i myśle co by nie zapodać tego zestawiku na zimowe wieczory hehehe :kox:

Opublikowano

Wyścigi=kiera, platformówki/sportowe=pad, fps=klaw+mysz i wszystko na ten temat :decayed:

Opublikowano

Symulatory Samolotów = Joy :D

Opublikowano

Symulatory Samolotów = Joy :D

:good::D

Opublikowano

te ja mam takie coś Saitek_Joystick_Flight_Control_System_X52_Pro.png

Opublikowano

Na PS3 :?: :blink::co:

Dobrze wygląda :kox:

Opublikowano

Saitek X52PRO PC

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem ten mój w robocie Xbox.

Bo ponoć odradzali mi brac 2006-2007 bo jakies płyty główne czy coś były awaryjne. Dokładnie nie pamiętam ale kolega mnie uczulał, że niby RODy są.

Ten "mój" jest z 2008 i ma HDMI więc to chyba już lepsza wersja ?

2006-07 to I generacja, i faktycznie najslabsza jak nowe modele Audi :wink4:

2008 to juz nowy procesor, hdmi, lepsze chlodzenie. od 3 lat katuje ostro i nawet nie zawyje...

tylko podepnij go pod siec, moze jakies update'y sciagniesz.

Opublikowano

2006-07 to I generacja, i faktycznie najslabsza jak nowe modele Audi :wink4:

Chyba szybciej piszesz niż myślisz...:decayed::D

Opublikowano

pany jak tam Nowy Nietoperek??

Opublikowano

Ja dorwałem gre Lego Harry Potter - nie mozna sie odpędzić od ofert na GT

Nie wiem co w tej grze jest że każdy ją chce miec ?

Ps. jeszcze nie grałem.

Opublikowano

Ja dorwałem gre Lego Harry Potter - nie mozna sie odpędzić od ofert na GT

Nie wiem co w tej grze jest że każdy ją chce miec ?

Ps. jeszcze nie grałem.

Ludzie mają dzieci.. :gwizdanie:

Opublikowano

No może i mają ale one platyny to raczej nie zrobią :kox:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 13:43_________________________________________________Telewizja TVN uruchomiła własną platformę wideo na żądanie.

W dniu debiutu - 26 sierpnia - usługi do dyspozycji internautów oddano ponad 3 tys. odcinków programów i seriali.

W kolejnych tygodniach usługa tvn player zostanie udostępniona również na Androida, iPada i iPhone'a, a także na konsole PS3 oraz w odbiornikach telewizyjnych wiodących producentów.

wiec niedlugo bedzie na PS3 oprócz IPLA tez cos z tvn

Opublikowano

jest AXN i jakies inne badziewie co jest nie dostępne w PL ;(

Opublikowano

Właśnie włączam f1 2011 ;) zapowiada się pięknie

Opublikowano

witajcie maniacy gier :decayed: mam pytanie do znawcow

czy jak kupie sobie xboxa slima i przerobie go ale przez siec bede grac na oryginalnej grze np. Call of Duty to czy dostane bana na konsole?

Opublikowano

tak dostaniesz ale nie wiem czy można przerobić slima

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.