Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakos mnie te pucharki nigdy nie przekonywaly, jedyna seria gier jakie moglem przechodzic pare razy byly MGSy i Suikoden (2) :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wbij platyne w U3 to zajmie Ci z 20 godzin albo lepiej.

Satysfakcja gwarantowana.

20 godzin na wymaksowanie gry to i tak bardzo krotko.

Opublikowano

Fly w innym wątku pisałeś, że do X-a masz kierownice, możesz jakąś polecić? gdzie będzie można odczuć jazdę a nie tylko kręcić jak zabawką :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Fly w innym wątku pisałeś, że do X-a masz kierownice, możesz jakąś polecić? gdzie będzie można odczuć jazdę a nie tylko kręcić jak zabawką :wallbash:

tak mam ori xbox'owa kierownice + stojak wheel stand pro, polecam :)

https://www.google.com/search?q=xbox+wheel+stand+pro&hl=en&client=firefox-a&hs=oW3&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=JRPFToCfDMK3hAep7Oj0DQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1540&bih=880&sei=KBPFTvfqNLSM4gS6hrm4DQ

Opublikowano

ok dzięki :good: szkoda, że ori kiere ciężko dorwać ale jak się sprawdza to trzeba szukać po serwisach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ciezko, bo MS juz jej nie produkuje i zupelnie nie wiem czemu :kwasny:

Opublikowano

Wbij platyne w U3 to zajmie Ci z 20 godzin albo lepiej.

Satysfakcja gwarantowana.

20 godzin na wymaksowanie gry to i tak bardzo krotko.

Gre trzeba przejść min. 2 razy. Do tego poboczne pucharki, także w 20 godzin to chyba z jakimś poradnikiem i naprawde dobry gracz. Ja grałem tydzień wieczorami. Wyszło mi 11godzin za pierwszym razem i 12 godzin za drugim na trudniejszym poziomie. Poźniej już tylko poszczególne etapy żeby dokończyć zbieractwo albo poszczególne pucharki wpadły. To już zależności od umiejętności - ale też kilka godzin. Bo wątpie żeby ktoś to zrobił równocześnie kończąć trudniejszy poziom.

Jest kilka momentów w grze ze opada kopara, np. efekty na pustyni, czy spadający samolot a w szczególności topiący sie statek. Dobra nie będe Wam psuł przyjemności i nie bede zdradzał szczegółów

Opublikowano

Za ile ją opyliłeś :)

Opublikowano

za 140 ale online pass juz był wykorzystany.

Teraz kupie jak stanieje, online pass juz mam.

Opublikowano

:good:

Doszły mnie słuchy że na święta ma być na ps story w dobrej cenie U3, ale to jest jeszcze to potwierdzenia :)

Opublikowano

Tylko że teraz mają być sloty dzielone tylko na 2 osoby :thumbdown:

Opublikowano

COD: modern warfare 3, Battlefield 3 <33333

XBOX :good:

Opublikowano

CoDa MW3 moge sprzedać na xboxa cena 140 zł z wysyłka powpłacie na konto :)

Opublikowano

CoDa MW3 moge sprzedać na xboxa cena 140 zł z wysyłka powpłacie na konto :)

Uczciwa cena. :good:

Opublikowano

Jak przeszedlem ta beznadziejnie nudna "krypte" nr 1 (szukanie klucza), to zwatpilem... krypty do tej pory byly fajne, a ta byla dramatem.

O ile pierwsza rzeczywiscie byla nudna, tak wlasnie przed chwila przeszedlem druga i juz jest ciekawiej, troche w stylu Uncharted nawet :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jak przeszedlem ta beznadziejnie nudna "krypte" nr 1 (szukanie klucza), to zwatpilem... krypty do tej pory byly fajne, a ta byla dramatem.

O ile pierwsza rzeczywiscie byla nudna, tak wlasnie przed chwila przeszedlem druga i juz jest ciekawiej, troche w stylu Uncharted nawet :tongue4:

tez wlasnie przed chwila w nia gralem - spoko.

Opublikowano

Nosfer zgłoś sie do Nowala. Masz zaklepany slot Auta2. Ja troche pograłem, to wcale nie taka łatwa gra :gwizdanie:

To samo T-żółw.

dzięki

LEGO też aktualne :mysli:

Opublikowano

Też.

Opublikowano

"The pride of taern" - w nic innego nie gram od miesiąca :kox: :kox:

http://www.taern.pl/

Opublikowano

Ile już przewaliłeś smsów na złoto dla swojego herosa ? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.