Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Wbij platyne w U3 to zajmie Ci z 20 godzin albo lepiej.

Satysfakcja gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakos mnie te pucharki nigdy nie przekonywaly, jedyna seria gier jakie moglem przechodzic pare razy byly MGSy i Suikoden (2) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbij platyne w U3 to zajmie Ci z 20 godzin albo lepiej.

Satysfakcja gwarantowana.

20 godzin na wymaksowanie gry to i tak bardzo krotko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly w innym wątku pisałeś, że do X-a masz kierownice, możesz jakąś polecić? gdzie będzie można odczuć jazdę a nie tylko kręcić jak zabawką :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly w innym wątku pisałeś, że do X-a masz kierownice, możesz jakąś polecić? gdzie będzie można odczuć jazdę a nie tylko kręcić jak zabawką :wallbash:

tak mam ori xbox'owa kierownice + stojak wheel stand pro, polecam :)

https://www.google.com/search?q=xbox+wheel+stand+pro&hl=en&client=firefox-a&hs=oW3&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=JRPFToCfDMK3hAep7Oj0DQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1540&bih=880&sei=KBPFTvfqNLSM4gS6hrm4DQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki :good: szkoda, że ori kiere ciężko dorwać ale jak się sprawdza to trzeba szukać po serwisach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbij platyne w U3 to zajmie Ci z 20 godzin albo lepiej.

Satysfakcja gwarantowana.

20 godzin na wymaksowanie gry to i tak bardzo krotko.

Gre trzeba przejść min. 2 razy. Do tego poboczne pucharki, także w 20 godzin to chyba z jakimś poradnikiem i naprawde dobry gracz. Ja grałem tydzień wieczorami. Wyszło mi 11godzin za pierwszym razem i 12 godzin za drugim na trudniejszym poziomie. Poźniej już tylko poszczególne etapy żeby dokończyć zbieractwo albo poszczególne pucharki wpadły. To już zależności od umiejętności - ale też kilka godzin. Bo wątpie żeby ktoś to zrobił równocześnie kończąć trudniejszy poziom.

Jest kilka momentów w grze ze opada kopara, np. efekty na pustyni, czy spadający samolot a w szczególności topiący sie statek. Dobra nie będe Wam psuł przyjemności i nie bede zdradzał szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 140 ale online pass juz był wykorzystany.

Teraz kupie jak stanieje, online pass juz mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Doszły mnie słuchy że na święta ma być na ps story w dobrej cenie U3, ale to jest jeszcze to potwierdzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoDa MW3 moge sprzedać na xboxa cena 140 zł z wysyłka powpłacie na konto :)

Uczciwa cena. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedlem ta beznadziejnie nudna "krypte" nr 1 (szukanie klucza), to zwatpilem... krypty do tej pory byly fajne, a ta byla dramatem.

O ile pierwsza rzeczywiscie byla nudna, tak wlasnie przed chwila przeszedlem druga i juz jest ciekawiej, troche w stylu Uncharted nawet :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedlem ta beznadziejnie nudna "krypte" nr 1 (szukanie klucza), to zwatpilem... krypty do tej pory byly fajne, a ta byla dramatem.

O ile pierwsza rzeczywiscie byla nudna, tak wlasnie przed chwila przeszedlem druga i juz jest ciekawiej, troche w stylu Uncharted nawet :tongue4:

tez wlasnie przed chwila w nia gralem - spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer zgłoś sie do Nowala. Masz zaklepany slot Auta2. Ja troche pograłem, to wcale nie taka łatwa gra :gwizdanie:

To samo T-żółw.

dzięki

LEGO też aktualne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...