Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mówisz hmm będzie trzeba kupić a to gra na torach zamkniętych bo nie czytałem o niej...a marka audi jest bo jak nie to ja to pie....

Chyba nie czytałeś tego wątku skoro zadajesz takie pytania :arrow2:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/forza-horizon-237031/

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

A ja własnie odebrałem nowego Most Wanted ... zaczynam pierwsze upalanie ... :naughty::decayed::banan:

Będzie w PL?

Daj znać jak wrażenia, nie sprawdzałem jej bo cholera za dużo już mam tych gier :grin:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jest jakas wersja forze na PC???

Opublikowano

Ja wczoraj zaczełem nowego batmana;)

Opublikowano

Tak ... Most Wanted jest PL ale napisy .... pierwsze wrażenia super... grafika sterowanie wszystko bardzo dobrze ...:naughty:

Opublikowano

Pierwsze wrażenie Most Wanted było średnie... free ride fajne, sterowanie ok ale poziom trudności w wyścigach przegięty :kwasny: w zasadzie to poziom frustracji z powodu zbyt częstych dzwonków w wyscigach a co za tym idzie przegranych. Nawkoorwiałem się, porzucałem mięchem i odłożyłem na następny dzień. Przy drugim podejściu było już dużo lepiej i teraz mogę powiedzieć że jest dobrze :naughty:

Opublikowano

Ja czekam na ostatni epizod Walking DEAD bo trzeba wbić w końcu platynkę. Dawno żadna nie wpadła.

Opublikowano
Pierwsze wrażenie Most Wanted było średnie... free ride fajne, sterowanie ok ale poziom trudności w wyścigach przegięty :kwasny: w zasadzie to poziom frustracji z powodu zbyt częstych dzwonków w wyscigach a co za tym idzie przegranych. Nawkoorwiałem się, porzucałem mięchem i odłożyłem na następny dzień. Przy drugim podejściu było już dużo lepiej i teraz mogę powiedzieć że jest dobrze :naughty:

Ja robie tak samo... nie ma sensu rwac włosów ... gram ile idzie ... średnio ok godzine później juz zaczynam sie wkur.. i robie OFF i restart za jakiś czas :decayed:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Mam już odkryte wiekszość aut ... Szukam jakiegos Audi na razie mam tylko A1 Sport Audi :naughty: ale to wariat na kołach ... za lekkie to auto do tej mocy

Opublikowano
Pierwsze wrażenie Most Wanted było średnie... free ride fajne, sterowanie ok ale poziom trudności w wyścigach przegięty :kwasny: w zasadzie to poziom frustracji z powodu zbyt częstych dzwonków w wyscigach a co za tym idzie przegranych. Nawkoorwiałem się, porzucałem mięchem i odłożyłem na następny dzień. Przy drugim podejściu było już dużo lepiej i teraz mogę powiedzieć że jest dobrze :naughty:

Ja robie tak samo... nie ma sensu rwac włosów ... gram ile idzie ... średnio ok godzine później juz zaczynam sie wkur.. i robie OFF i restart za jakiś czas :decayed:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Mam już odkryte wiekszość aut ... Szukam jakiegos Audi na razie mam tylko A1 Sport Audi :naughty: ale to wariat na kołach ... za lekkie to auto do tej mocy

MW praktycznie odfajkowane :decayed:

Opublikowano
Pierwsze wrażenie Most Wanted było średnie... free ride fajne, sterowanie ok ale poziom trudności w wyścigach przegięty :kwasny: w zasadzie to poziom frustracji z powodu zbyt częstych dzwonków w wyscigach a co za tym idzie przegranych. Nawkoorwiałem się, porzucałem mięchem i odłożyłem na następny dzień. Przy drugim podejściu było już dużo lepiej i teraz mogę powiedzieć że jest dobrze :naughty:

Ja robie tak samo... nie ma sensu rwac włosów ... gram ile idzie ... średnio ok godzine później juz zaczynam sie wkur.. i robie OFF i restart za jakiś czas :decayed:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Mam już odkryte wiekszość aut ... Szukam jakiegos Audi na razie mam tylko A1 Sport Audi :naughty: ale to wariat na kołach ... za lekkie to auto do tej mocy

MW praktycznie odfajkowane :decayed:

To jakie tam jest audi jeszcze oprócz A1 i R8 Roadster ??? Bo tylko te znalazłem ... :wink:

Opublikowano

Łeeeee, czyli bida.... :thumbdown:

Opublikowano

Pierwsze MW jest nie do przebicia , najlepsza gra z serii NFS

Opublikowano

Polemizował bym ;) To co mówisz to pewnie kwestia sentymentów :naughty:

Opublikowano
Pierwsze MW jest nie do przebicia , najlepsza gra z serii NFS

Tak ale nie da sie grać na PS3 ... tylko piec lub PS2 lub Xbox :whistling:

Opublikowano

na co sie zdecydowac MW czy nowa Forza ? czy to oba tytuły które trzeba mieć ?

Opublikowano

Oba tytuły dobre :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

ale przeciez to sa inne gry... z tego co widzialem, to w MW skaczesz przez budynki i konstrukcje... a w Forzie po prostu sie scigasz.

Opublikowano

Zgadza się, zupełnie inne podejście do wyścigów. Nie zmienia to faktu, że obie gry są warte zapoznania :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.