Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A grał ktoś w assasin creed ?

warto to kupić ?

Grałem 10 minut na XB.. Przez et 10minut mi się podobało :decayed:

Ale jestem pewny, że na dłuższa metę coś z tą grą jest nie tak.. Zauważyłem, że sa elementy, które trochę przeszkadzają w tej grze.. Ale i tak chce w nią pograć :)

Chyba dzisiaj zamienię się z gościem.. Dam mu Mirror`s Edge (fajna gra, ale na dłuższą metę męcząca - dla zasady może jeszcze trochę pogram - może niedługo się skończy)

Ogier

www.wymianagier.pl - wyfiltruj sobie Kraków, Ja tak znalazłem dwie osoby z Pruszkowa, które mają Assasian Creed i chętnie wymienią się na coś innego. A akurat tego tutułu jest mnogo :wink4:

Zassałem też wczoraj demo HAZE // chwilę pograłem po Networku :kox: Online jest zajebitsy :good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jesli ten filmik z GT vs GRID zawiera prawdziwe sceny z GT5, to niezlu fuckup moze wyjsc... :)

Kolizje i zachowanie aut - masakra jakas.

Opublikowano

Jesli ten filmik z GT vs GRID zawiera prawdziwe sceny z GT5, to niezlu fuckup moze wyjsc... :)

Kolizje i zachowanie aut - masakra jakas.

ten filmik chyba byl tendencyjny najgorsze z GT i naj naj z GRID-a sceny pokazane...

Opublikowano

Grałem 10 minut na XB.. Przez et 10minut mi się podobało :decayed:

Ale jestem pewny, że na dłuższa metę coś z tą grą jest nie tak.. Zauważyłem, że sa elementy, które trochę przeszkadzają w tej grze.. Ale i tak chce w nią pograć :)

Chyba dzisiaj zamienię się z gościem.. Dam mu Mirror`s Edge (fajna gra, ale na dłuższą metę męcząca - dla zasady może jeszcze trochę pogram - może niedługo się skończy)

Ogier

www.wymianagier.pl - wyfiltruj sobie Kraków, Ja tak znalazłem dwie osoby z Pruszkowa, które mają Assasian Creed i chętnie wymienią się na coś innego. A akurat tego tutułu jest mnogo :wink4:

Zassałem też wczoraj demo HAZE // chwilę pograłem po Networku :kox: Online jest zajebitsy :good:

dzięki :wink4:
Opublikowano

ostatnio grałem na PC w NFS Uc, ale lipny, wiecej gram na PSP ostatnie tytuly to God of War: OC, Star Wars: TFU, Midnight Club LA Remix

dodajcie do ankiety PSP!!!

Opublikowano

Witeczka ... że ja wcześniej tego wątku nie widziałem. Ja również lubię popykać, jeśli lubicie sobie pograć w zgranej ekipie, z kumplami, lub macie ochotę na sparing w jakiegoś FPS to zapraszam do mojego klanu www.1stCav.pl

Opublikowano

odkad mam kierownice (MS), caly czas na tapecie Forza 2 (xbox360)

MASAKRA :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tą dedykowaną Microsoftu ? Wyglądała solidnie :)

Opublikowano

forza 2 to całkiem niezly symulator :) Ale teraz zaciągam w death or alive 4 :evil: co sie idzie nawkarwiac..... ile krwi upłynie w trakcie ja VS brat.... to omg .Caly czas karwa karwa h c s w ... DRAMAT sluchac sie nie da :D

Opublikowano

Tą dedykowaną Microsoftu ? Wyglądała solidnie :)

jest fajna

to nie to co logitech G25

ale naprawde daje rade

wlasnie odszedlem od xboxa po 4 godzinach grania :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak ktos ma wolne pareset ojro, to moze sobie sprawic cos takiego...

porsche_911_turbo_s_wheel_01.jpg

url: http://www.fanatec.de/html/index.php?id=250&lang=en

Gadzety tez sa calkiem za***iste :D

RSWS_webshop_eu_01.jpg

Bardziej wypasna kiera...

gt3rs_webshop_01.jpg

Opublikowano

czytalem o tej kierze

koksik :naughty:

jedno jest pewne: nigdy juz nie zagram w wyscigi (w prawdziwe wyscigi, nie jakies NFS) padem

Opublikowano

Flyer podoba mnie siem :decayed:

Wu - G25 to też jest nizły Koksik :kox: ale tysiaka ? :thumbdown:

_________________________________________________

Kupiłem sobie Fight night round 3 :) -- niezła giera, super grywalność, no i juz mam dwa pasy !! :polew:

Opublikowano

Flyer podoba mnie siem :decayed:

Wu - G25 to też jest nizły Koksik :kox: ale tysiaka ? :thumbdown:

no wlasnie

tysiak to lekkie przegiecie

moja kiera kosztowala 350 i jest naprawde super :good:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 13:53_________________________________________________i wlasnie przyjechal do mnie do roboty GRID

noc mam z glowy :naughty:

Opublikowano

Polecam kierownice Logitecha, G25 to mistrzostwo ale moja Logitech Formula Force EX daje radę.

Z gier polecam:

- GRID

- Colin McRae Dirt

- NFS Prostreet

- Test Drive Unlimited

Pierwsze dwie gry na kierze to absolutnie mistrzostwo świata, ProStreet to dobry NFS ale właśnie na kierze a TDU dla odprężenia, do spokojnego pojeżdżenia mnóstwem autek po wyspie. Kamerka ze środka i tryb Hardcore dają na prawdę radę.

[edit]

Znalazłem filmik z TDU na takiej kierze jak moja:

:a4fan:
Opublikowano

a ja polecam Richard Burns Rally - absolutnie najlepsze i najbardziej "realistyczne" wyscigi (oprocz Life for Speed na PC)

ma sie ukazac nowa wesja na xbox 360 - napewno kupie :good:

Opublikowano
  • Autor

Fight Night 3 jest za***isty... mam ja od 2 lat. W marcu wychodzi nowa wersja :)

Opublikowano

Fight Night 3 jest za***isty... mam ja od 2 lat. W marcu wychodzi nowa wersja :)

:naughty: Do marca muszę ogarnąć całą "3" ..

A widzieliście UFC Undisputed 2009 ? (nie wiem, czy już nie wklejałem przypadkiem :mysli: )

http://pl.youtube.com/watch?v=fne_zUB-V90

http://pl.youtube.com/watch?v=ld3xiMPdxJM&feature=PlayList&p=44AB696682DE191A&index=0&playnext=1

To będzie mega KOX :naughty: :naughty:

Gameplay --> http://pl.youtube.com/watch?v=F11hXsn-7j8&feature=related

Opublikowano

OMG!!!!

jaki realizm!!!

nie to co jakies tekkeny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.