Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wu, OT... dostalem dzis CV jakiejs laski od Was z firmy (pani art dyrektor) :D

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[OT] Flyer, a szukacie dobrych pracowników ? :D

Jak coś to tutaj -> Pracownik roku 2008 <- :gwizdanie:

_________________________________________________

A co z tymi wszystkimi posiadaczami PS3 ? Ni widu ni słychu :angry:

Opublikowano

[OT] Flyer, a szukacie dobrych pracowników ? :D

Jak coś to tutaj -> Pracownik roku 2008 <- :gwizdanie:

_________________________________________________

A co z tymi wszystkimi posiadaczami PS3 ? Ni widu ni słychu :angry:

bo PS3 to bula nieslychana

drogie to, gier malo, to i uzytkownikow nie ma :wink4: choc przyznam ze sprzet ladny i mozliwosci ma duze

sam jestem zdeklarowanym wrogiem microsoftu bo od zawsze uzywam sprzetu apple'a

ale w porownaniu z xbox (calosc) to PS3 wypada marnie

do tego sony zanotowalo jakies gigantyczne straty w roku 2008...

Opublikowano

Wypas :kox:

BYło już kilka podobnych kontrukcji, szkoda tylko że są poza zasięgiem większości graczy.

Opublikowano

bo PS3 to bula nieslychana

drogie to, gier malo, to i uzytkownikow nie ma :wink4: choc przyznam ze sprzet ladny i mozliwosci ma duze

sam jestem zdeklarowanym wrogiem microsoftu bo od zawsze uzywam sprzetu apple'a

ale w porownaniu z xbox (calosc) to PS3 wypada marnie

do tego sony zanotowalo jakies gigantyczne straty w roku 2008...

A Ja właśnie jestem zwolennikiem Playstation. Miałem xbox-a, mam ps3 - i jakoś o wiele bardziej mi się podoba..

Jeśłi chodzi o gry to rzeczywiście jest ich mniej, ale ile jest gier na X-a, w które nigdy nie zagrasz, bo to buble nieziemnskie.. Gdyby wziąć to pod uwagę liczba gier się znacznie zmniejszy.

Poza tym myślę (wierzę :rolleyes:), że w najbliższym czasie, programiści zaczną pisać gry pod PS3 i wykorzystaja ogromny potencjał konsoli.. Już np. taki Killzone 2 - grafika w tej grze to naprawdę niezły skok, gra pisana pod PS3 specjalna technika nakładania warstwowego renderów - nawet wg. testerów coś wspaniałego..

Ale koszt rzeczywiście kosmiczny.. :no:

No i pady w wiele lepiej leżą... Na X-ie po niedługim czasie już miałem poodgniatane palce od lewego Analoga i L2 i R2..

Ale to już oczywiście kwestia moich krzywych paluchów.. :D

_________________________________________________

Ale wzywam tutaj te 16.7 % osób które głosowało na PS3 :bicz3:

Opublikowano

bo PS3 to bula nieslychana

drogie to, gier malo, to i uzytkownikow nie ma :wink4: choc przyznam ze sprzet ladny i mozliwosci ma duze

sam jestem zdeklarowanym wrogiem microsoftu bo od zawsze uzywam sprzetu apple'a

ale w porownaniu z xbox (calosc) to PS3 wypada marnie

do tego sony zanotowalo jakies gigantyczne straty w roku 2008...

A Ja właśnie jestem zwolennikiem Playstation. Miałem xbox-a, mam ps3 - i jakoś o wiele bardziej mi się podoba..

Jeśłi chodzi o gry to rzeczywiście jest ich mniej, ale ile jest gier na X-a, w które nigdy nie zagrasz, bo to buble nieziemnskie.. Gdyby wziąć to pod uwagę liczba gier się znacznie zmniejszy.

Poza tym myślę (wierzę :rolleyes:), że w najbliższym czasie, programiści zaczną pisać gry pod PS3 i wykorzystaja ogromny potencjał konsoli.. Już np. taki Killzone 2 - grafika w tej grze to naprawdę niezły skok, gra pisana pod PS3 specjalna technika nakładania warstwowego renderów - nawet wg. testerów coś wspaniałego..

Ale koszt rzeczywiście kosmiczny.. :no:

No i pady w wiele lepiej leżą... Na X-ie po niedługim czasie już miałem poodgniatane palce od lewego Analoga i L2 i R2..

Ale to już oczywiście kwestia moich krzywych paluchów.. :D

_________________________________________________

Ale wzywam tutaj te 16.7 % osób które głosowało na PS3 :bicz3:

zwolennikow i przeciwnikow zawsze bedzie tyle samo :wink4:

ja zdecydowalem sie na xboxa po porownaniu forza 2 i GT5

Opublikowano

Grałeś już w GT5 ?

Opublikowano

nie gralem

widzialem demo

czytalem porownanie modelu prowadzenie auta (realizm - poslizgi, zderzenia, uszkodzenia, ustawienia)

i GT5 przegralo z kretesem

Opublikowano

no wedlug mnie forza lepsza chyba ale pamietam te czasy gran turismo I kurcze playstation i sie gralo to byly czasy:D

Opublikowano

no gralem w GT Prologue jak mialem PS2 i to byl kox

Forza z kierownica jest doskonala

wczoraj zaczalem grac w Grida, ale krotko wiec jeszcze nie rozkminilem o co chodzi:)

Opublikowano

A Grid mi się podobał.. I to bardzo - póki co to jedna z najlepszych samochodówek w jakie grałem :embarrassed:

Opublikowano

jest super ale ja najwiekszy nacisk klade na realizm i tu nie do pobicia jest wlasnie Forza i Richar Burns Rally

Opublikowano

według mnie jedną z najlepszych samochodówek jest NFS Carbon a szczególnie podobają mi sie w nim autka :kox:

Opublikowano

według mnie jedną z najlepszych samochodówek jest NFS Carbon a szczególnie podobają mi sie w nim autka :kox:

lubisz typowo arcadowe scigałki , nie ma ich co porównywac do Forzy czy serii GT , ale i takie gry swój urok mają, z serii NFS to Carbon wypada najgorzej . Most Wanted był moim zdaniem najlepszy :good:

Opublikowano

ilu graczy tyle ulubionych gier ...

Opublikowano

otóż to , kazdy ma swoje ulubione które innemu wogóle nie podejdą.

ja np. nigdy erpegów nie trawiłem ale jak wyszła Final Fantasy XII to młóciłem w nią jak głupi , gre skończyłem z wszystkimi subqestami i postaciami tak wylevelowanymi że ostatni boss to była bułka z bananem , 185 godzin gry. strasznie podniecony śledziłem strony o tematyce RPG a tam wszyscy userzy zachwycali sie FF VII która wyszła dawno temu jeszcze na nieboszczkę PsOne. No i sobie kupiłem ową gre. po półtorej godziny wylądowała na półce.... mogę ją odsprzedać komuś za 50 pln... troszkę sie do Rpg skrzywiłem od tamtego czasu ale teraz katuje DragonQesta VIII i znowu jest miód :good:

Opublikowano

Na prawdę nikt nie gra w fps'y ... polecam America's Army oraz Combat Arms. Obie gry są darmowe można je ściągnąć a na prawdę dają radę.

Opublikowano

ja gram w ET .. mi np nie podchodzi America's Army

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.