Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie na commadore pierwsze pro pod nazwa iss 98 <internacional superstar soccer> bylo juz na psx i tak od ponad 10 lat jestem fanem tej seri

podobnie jak Ty zaczynałem od tej części i też jestem maniakiem jeśli chodzi o tę grę, choć teraz nie mam zbyt wiele czasu na granie, ale master league w 09 też pykam

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany :rolleyes:

Duża szansa że już w tym tygodniu zagości u mnie na stałe PS3 :naughty:

Niestety nie mam żadnego doświadczenia z konsolami - mój pierwszy raz zbliża się wielkimi krokami :decayed:

I tu mała prośba.... Zapodajcie jakieś fajne tytuły, tak żebym mógł poczuć na początku co zakupiłem :gwizdanie:

Tylko błagam, nie piszcie żebym Sobie poczytał ten wątek...

Aha, jeszcze jedno. Jest sens kupowania używanych gier na allegro :?:

Opublikowano

Pany :rolleyes:

Duża szansa że już w tym tygodniu zagości u mnie na stałe PS3 :naughty:

Niestety nie mam żadnego doświadczenia z konsolami - mój pierwszy raz zbliża się wielkimi krokami :decayed:

I tu mała prośba.... Zapodajcie jakieś fajne tytuły, tak żebym mógł poczuć na początku co zakupiłem :gwizdanie:

Tylko błagam, nie piszcie żebym Sobie poczytał ten wątek...

Aha, jeszcze jedno. Jest sens kupowania używanych gier na allegro :?:

Tak na szybko to :

Killzone 2

Metal gear solid 4

Resident Evil 5

Zależy co lubisz , ja akurat to ostatnio katuje i jest ok.

Opłaca sie kupować na allegro :good:

Opublikowano

oczywiscie ze sie oplaca kupowac na allegro :)

kupilem gre od forumowicza i jestem bardzo zadowolony :good:

Opublikowano

Pany :rolleyes:

Duża szansa że już w tym tygodniu zagości u mnie na stałe PS3 :naughty:

Niestety nie mam żadnego doświadczenia z konsolami - mój pierwszy raz zbliża się wielkimi krokami :decayed:

I tu mała prośba.... Zapodajcie jakieś fajne tytuły, tak żebym mógł poczuć na początku co zakupiłem :gwizdanie:

Tylko błagam, nie piszcie żebym Sobie poczytał ten wątek...

Aha, jeszcze jedno. Jest sens kupowania używanych gier na allegro :?:

:szukaj: BYŁO !! - Poczytaj sobie wątek..

:polew: :polew: :polew:

Jak lubisz wyścigi to zdecydowanie "GRID" !!

Strzelanki - KILLZONE 2

Zręcznościówki przygodowe - może być Assassin`s Creed (niedługo wyjdzie druga część)

Resident Evil 5 - też kox

fight night round 4 - boks - bardzo fajny

Na allegro spokojnie możesz kupować - kupowałem nie raz. Co prawda nowości nie są dużo tańsze (20-30zł) więc się nie opłaca, ale starsze gierki, które już są powszechne na rynku można kupić za 50-80zł i płyty są jak nowe, bo zauważyłem, że ludzie o nie dbają (ze względu na cenę sklepową chyba) :)

Opublikowano

:szukaj: BYŁO !! - Poczytaj sobie wątek..

:rant: już jednego minusa u mnie masz :evil:

Dzięki Pany za podpowiedzi, zaraz zaczynam szperać :gwizdanie:

Generalnie nie jest do końca ważne co lubie, chciałem po prostu usiąść przed tv i zapodać coś po czym zrobię tak :slina:

i uświadomię Sobie że to był dobry zakup :naughty:

Co do allegro to chodzi mi głównie o używane gry - czy to bardzo ryzykowne że ktoś mi przyśle jakiegoś paścia płyte :?:

Opublikowano

Ja kilka gier brałem i było Ok.

Poza tym mozesz wejść sobie na np. www.wymianagier.pl znaleźć kogoś z Krakowa i osobiście się wymienić płytami..

Albo znaleźć w Krakowie sklep który trudni się w wymianie gier. Przychodzisz dajesz swoją, bierzesz inna.. :good:

Opublikowano

Co do allegro to chodzi mi głównie o używane gry - czy to bardzo ryzykowne że ktoś mi przyśle jakiegoś paścia płyte :?:

sprawdz uzytkownika i niech zagwarantuje Ci ze nie ma rys na plycie i gra smiga jak nalezy

w razie co to zwrot - proste :)

Opublikowano

Jak lubisz wyścigi to zdecydowanie "GRID" !!

A coś takiego :?:

http://www.gamersyde.com/stream_11653_en.html

lub gran turismo 4 bo 5 jeszcze chyba nie wszedł :mysli:

Strzelanki - KILLZONE 2

Zręcznościówki przygodowe - może być Assassin`s Creed (niedługo wyjdzie druga część)

Resident Evil 5 - też kox

P.S. Ten ostatni nawet w HD :naughty:

Opublikowano

:kox:

W Colina nie grałem.. Ale podobno bardzo fajny. GRID - sprawdzony przez miliardy, albo tryliardy graczy :D

Killzone 2 - ten trailer w ogóle nie odnosi się do gry.. Gra o wiele fajniejsza, a grafika :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja GRIDa upalam caly czas... od pol roku :evil:

Ja mam potezne zaleglosci, 2-3 miesiace prawie nie gralem na konsoli. Teraz sie przymierzam do kupna 2-3 gier.

Tylko nie wiem co... moze ma ktos jakies uzywki do sprzedania na X360? :cool1:

Opublikowano

wczoraj zrobilem film jak moj 3,5 letni syn lata na kierownicy w grida, toyota supra na torze OKUTAMA

spadaja gacie :kox:

Opublikowano

dokladnie:)

jak zrobie malutki film to wrzuce na youtube i Wam pokaze :good:

prosze:

Opublikowano

Ja powróciłem do Richard Burns Rally. Nie ma lepszego symulatora :)

Nawet przeszczep w klubie się zrobił i jeden osobnik też upala :gwizdanie:

Opublikowano

Ja powróciłem do Richard Burns Rally. Nie ma lepszego symulatora :)

Nawet przeszczep w klubie się zrobił i jeden osobnik też upala :gwizdanie:

najlepszy symulator w jaki gralem!

niestety na PS2, zwyklym malym TV i padzie...

Opublikowano

Grałeś na padzie ????? :slina: toż to profanacja - dobra kiera i ogień. Choruję na tą G25 Logitecha - a mam model niżej ale też daje radę.

To był najwyższy model przed g25

Opublikowano

teraz mam kiere

spojrz ze 2-3 wpisy wyzej :)

Opublikowano
  • Autor

wu, napisz mi cos wiecej o tej kierze do X'a :)

Zastanawiam sie nad nia, ale ja nie mam za bardzo jak grac "przy stole". Domyslam sie, ze trzymajac ja na kolanach to bezsens?

Opublikowano

to dedykowana kierownica MS

oczywiscie bezprzewodowa

jak na te cene jest naprawde bardzo dobra (nie mam porownania z LT G25)

brac i grac!

na kolanach to lipa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.