Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

tak? to nie wiedzialem, zrobilem ponad pol gry i ani razu niczym mi polatac nie bylo dane.

nie moglem tez kupic zadnego interesu, domu, porzadnie sie ubrac ani pojsc na silke :decayed:

w San Andreas czulem sie jakos bardziej swobodnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ubrac mozesz sie w sklepie... skakanie ze spadochronu jest dopiero w dodatku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do bani te ubrania byly, niggera w SA moglem ubrac jak chcialem a nawet w z gola klata latac :decayed: :decayed:

aaa no to dlatego nie polatalem sobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, mnie razi trochę to, że cała mapa to jedno wielkie miasto, nie ma wiosek, lasów, kilku miast, pustyni jak w San Andreas. Ale myślę, że to z powodu ograniczeń sprzętowych, może w następnej części mapa będzie większa. Szkoda, bo lubiłem w SA czasem chopperem się bujnąć za miasto jak easy rider :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zobaczcie jak zroznicowane jest to miasto i cale zyje... wole to mega dopracowane niz miasto + okolice w okrojonym wariancie.

Na pewno GTAV kiedys da jeszcze wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno, GTA III tez bylo biedne w porownaniu do np SA czy nawet Vice City ;)

Ja czekam teraz na "zrozumiala" wersje MGS Peace Walker na PSP, podobno MEGA KOX, w Famitsu dostalo maxymalna note 40 (4x10) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam na sprzedaż gre na Xboxa 360 Borderlands w stanie idealnym i tanio 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w końcu platyne w InFamous :decayed: Namęczyłem się ale było warto. Kupa zabawy.

U mnie już gra idzie w odstawkę więc jeśli ktoś ma coś w co nie gra to możemy się zamienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal a co byś chciał ?

ja mam InFamous od kumpla ale jestem dopiero na drugiej wyspie, i nie wiem ile mi zejdzie z tą grą bo pobrywam w miedzy czasie w Colina2 i Heavy Rain. Dlatego wolałbym mieć swoją InFamous bo gra mi sie podoba.

Gier mam sporo ale z tych co mało gram to Alone In The Dark, Motorstorm, GTA4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie PC! :D gram w GTAIV/GTA 2 dodatki (EFLC) + jakieś strzelanki typu COD modern warfare/warfare2 / Crysis etc.

Chociaż PS2 + Tekken5 też miodzio :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa od kilku tygodni napalałem się na Red Dead Redemption, premiera już 18 maja a tu dzisiaj dowiedziałem się, że nie będzie wersji PC ;( Tylko Xbox360 i PS3. Szkoda, bo to takie GTA 4 na dzikim zachodzie (zresztą robi je Rockstar Games na enginie GTA4). Pewnie będzie wypasiona zabawa... Może kiedyś zrobią na PC :slina:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12772

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio nudząc się na praktach oglądałem filmiku z RDR i powiem, że ogień :shocked: No ale ten ból, że wyjdzie tylko na ps3 i Xbox ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na gran turismo 5 na ps 3 i od roku czy dwóch lat Ci frajerzy przekładają premiere i pomyślcie jaki mnie ..... ogarnia niemiłosierny :)

chyba dłuzej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Mafia II już tak naprawde nie wiem ile lat przekładają premierę, ale teraz jest już raczej ostateczna premiera bodajże w sierpniu, a gra będzie ogień :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj, że tak Mafie 2 przekładają. Po prostu grzejesz się na tę grę od dłuższego czasu :naughty:

Mafia II: PhysX Trailer HD[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 09:32_________________________________________________[br]

UPDATE

Mafia II

Exclusive Developer Diary Series Episode II

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-developer-mafia-ii/65301 HD

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-developer-mafia-ii/65300 SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak będą fps'y spadać podczas rozwalania wszystkiego co oparte jest na PhysX'ie :D . Np. podczas gry w Red Faction: Guerrilla normalnie miałem coś koło 80 fpsów, podczas rozwalania wszystkiego dookoła spadało do 20-25 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo do tego przyda się mocna NVIDIA lub karta PhysX albo najlepiej do tego jakiś niechudy Quadzik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...