Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

A Ja Residenta w dalszym ciągu nie mam :(

Byłem ostatno w Electronic Dreams, chciałem sobie wymienić, ale to jest jeszcze zbyt gorący tytuł i jeszcze nie jest przeznaczony na wymiany.. Muszę jeszcze trochę poczekać.. :confused4:

Ale katowałem ostatnio DEMO z Kasią na Split-screenie .. :evil: Mega zajawka :polew:

"Uważaj za Tobą !!!! " "Szybko, daj mi amunicję" "Osłaniaj mnie z dachu !!" "Kur*a, gryzie mnie skurw**" "Bierz grubasa z Shotguna!" :polew: :polew: Serio, mega koks..

Moskal nie wiesz, czy Resident obsługuje słuchawki z mikrofonem ?? :naughty:

Ale wtedy to już byśmy zakwitli przed tymi konsolami :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Ja Residenta w dalszym ciągu nie mam :(

To se kup :kox:

Przemek z Twoją pozycją społeczną to zaden chyba problem wywalić z kabzy 150 pln za gre która jak na razie jest nie do przebicia na rynku , co ??? :kox:

o słuchawkach nie mam pojecia :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja Residenta w dalszym ciągu nie mam :(

To se kup :kox:

Przemek z Twoją pozycją społeczną to zaden chyba problem wywalić z kabzy 150 pln za gre która jak na razie jest nie do przebicia na rynku , co ??? :kox:

o słuchawkach nie mam pojecia :no:

Coś w tym jest.. :kox:

Te słuchawki trzeba sprawdzić.. I gramy !

Moskal, ale Ja za grę mogę się wziąć dopiero od poniedziałku, bo jutro wyjeżdżam w niedzielę wracam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez pewnie bede miał w poniedziałek bo dopiero dziś zamówiłem :kox:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 15:21_________________________________________________No mam tego Residenta 5 i podziele sie z wami uwagami.

1. gra wygląda świetnie , grafa ,otoczenie bajka , nie podłączyłem jeszcze full hd bo mam ps3 na hotelu i tv tylko 25"

2. sterowanie z początku troche dziewne ale mozna sie przyzwyczaić z czasem , jest opcja szybkiej zmiany broni pod "krzyżakiem" jeśli masz cztery rodzaje broni , wciskasz odpowiedni przycisk i możesz walić , tak jak w czesci 4 mozna giwery upgradować :good:

3. lokacje na razie fajne , pomysłowe , z ekranu bije gorączka afryki , poważnie :good:

4. Przeszedłem dopiero pierwsze dwa etapy i śmiem twierdzić że pani która jest naszym partnerem jest bardzo zgrabna i śliczna ale troszke "ćwierćinteligentna" , wali do wszystkich z giwery gdzie 25% przeciwników można załatwić samym nożem , gdy jej zabraknie ammo zombiaki ją poprostu zarzynają , ty jako gracz nie możesz sie skupić na przeciwnikach tylko na jej ciągłym ratowaniu , przez co sam cierpisz. Szkoda że nie można jej wydać komendy "stój" bo to strasznie ułatwiłoby rozgrywke :thumbdown:

5. mało amunicji (moze potem coś drgnie) , na razie na styk , jesli grałoby sie bez partnera to w zupełności wystarczyłoby a tak lipa bo nasz pani wywala w przeciwników wszystko co sie jej sprezentuje :thumbdown:

to tyle, ale gra warta polecenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyjdzie jakis Upgr dla Kompana :gwizdanie:

Kutwa tez bym pograł :disgust:

Moskal a sprawdź na pudełku jakie rozdzielczości obsługuje gra.. 720p ? 1080p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w sob powinienem mieć UFC 2009 :kox:

Daj znać co z tego wyszło.. Bo trailery były za***iste.. A ściągnąłem DEMO z PS3 Store i troche się zawiodłem.. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, że jeszcze nie wyszedł to, że będzie i na PS3 i na Xboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wyszedł jak w angli koleszka juz gra...?? a chyba jak w angli smiga to i u nas pojdzie ;> ?? ale ja sie nie znam odrazu mowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wyszedł jak w angli koleszka juz gra...?? a chyba jak w angli smiga to i u nas pojdzie ;> ?? ale ja sie nie znam odrazu mowie...

:mysli: Jak to możliwe skoro premiera jest wyznaczona na Wrzesień 2009r ? Zarówno wersja amerykańska jak i europejska ?

Ps. Będzie działać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne miejsce gdzie można pograć w tekkena 6 to automaty w Japoni :gwizdanie: jesli idzie o wersje na konsole to pojawi się koniec listopada albo w grudniu na święta, i jestem pierwszą osobą która ją zakupi :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...