Jakie tanie wahacze polecacie ?

Pawel8

A zakładał ktoś kiedyś wahacze kamoka

patrze troche na cene ale jak ma to wytrzymac to wole dołożyć i miec spokój , a moze cos z Mayle bo moge miec w dobrej cenie... musze zobaczyc jak to sie ma do Lema

W razie czego ze "średniej" półki polecają bardzo RTS, Dzik ma je w swojej ofercie.

Pany, podpowiedzcie. Jest sobie A4 B5 z 1995 roku, sworzeń wg pomiarów na wahaczu prostym ma 24mm. Jakie jest oznaczenie tego wahacza?

Mam VIN pojazdu, może ktoś pomoże?

MaxGear u Kolegi wytrzymał 25kkm i dół rozbity.

Kolego Azure, jak z tematem wahaczy od SKV? Dostałeś je do sprawdzenia? Temat widzę umarł a sprawa ciekawa by była. Pozdrawiam

Ok, widzę że temat przeniósł się tu:

Edytowane przez Ksys

Nie kupuj wachaczy za 500zl sam kupilem krafta przejechane ma 4tys i wszystko skrzypi najlepsze i ktore ja za chwile kupie to Lemfoerder drogie ale najlepsze.

Z całym szacunkiem do kolegi Irek1234 nie powinno Cie to dziwić, że kraft posypał się po 5000km. Wystarczy troszkę poczytać o krafcie i wszystko jest jasne.

Ok, widzę że temat przeniósł się tu:

Odnośnie porównania Azure to dostał wahacz Delphi i SKV

Swoje spostrzeżenia opisał pod podanym przez Ciebie linkiem a później szerzej opisał tutaj:

Do tematu porównania budowy wahaczy różnych marek pewnie wrócimy po wakacjach gdzie każdy będzie miał nieco wiecej czasu.

Edytowane przez Dystrybutor SKV

Nie dziwie sie tylko odp na pytanie i mowie zeby badziewia nie kupowac bo sie nie oplaca chinskiego badziewia zakladac.

Nie wdawaj się w dyskusję z kolesiem, co zarejestrował się tutaj tylko w celach reklamy swojego nikomu nieznanego produktu "z wysokiej półki jakością, która nie odbiega od ori" :polew:

Poczekaj proszę łaskawie na wyniki testu - czy to, że produkt jest nieznany (choć powoli już znany) oznacza, że jest gorszy?

Tak. Porównujesz Mantę do Samsunga. I to i tv produkuje TV, oba odtwarzają obraz i kosztują inaczej, a jakość każdy zna.

No to obale mit jaki siejesz:

zachęcam do obejrzenia do 10 minuty - wiele poznacie jaki Samsung jest świetny i jak "naiwni" są klienci kupujący Mantę.

a jakość każdy zna

O jakości czego więc mówisz - jakości marketingu - bez wątpienia masz racje - Samsung wygrywa.

Zawsze znajdzie się naiwniak, który przepłaci by móc się chwalić, że ma SAMSUNGA,.

Jeśli uważacie, że w przypadku części samochodowych jest inaczej to jesteście w błędzie. Nie podważamy jakości LMO, natomiast chcemy byście mieli na uwadzę,że nie koniecznie jeśli coś nie jest markowe oznacza, że jest gorsze (patrz przykład wymienionego SAMSUNGA vs Manta).

Edytowane przez Dystrybutor SKV

Czesc wam wszystkim mam pytanie jaki sciagacz musze kupic do sciagniecia sworzni wachaczy w audi a4b5 Zwykly sciagacz do kulistych dzieki za odp chodzi mi o to jak nie idzie na sile to trza uzyc sciagacza a walic po zawieszenie to tez nie jest najlepszym rozwiazsniem dlatego wynalezli sciagacz tylko jaki,?

Wie ktos gdzie kupic dobrej firmy same sworznie wachaczy do audi a4b5 1.9tdi 97rok?

Edytowane przez Irek1234

No to obale mit jaki siejesz:

a jakość każdy zna

Ty kolego zaraz zostaniesz naszym guru na tym forum jeśli chodzi o elektronikę... Sprowadzasz wypowiedź nitroo i jakość firm produkujących elektronikę do kondensatorów... Szok. Nawet nie wiedziałem, że w ten sposób określa się jakość marki. Myślałem, że na jakość produktu składa się wiele rzeczy jak wykończenie produktów, wygląd, funkcjonalność, jakość oprogramowania itd. A chyba nie jest tajemnicą, że wszystkie firmy prowadzą badania nad wytrzymałością każdego elementu swoich produktów. Nie chodzi tu tylko o elektronikę. Kolega nitro podał tylko przykład którego się tak czepiłeś, więc też postanowiłem dodać swoje trzy grosze mimo, że nie jestem jakimś wielkim fanem wspomnianej wyżej marki.

Spadł mi kamień z serca że nie podważasz jakości LMO. Jeszcze tego by brakowało. :doh:

I masz racje że jest sporo przypadków, gdy rzeczy nie markowe są trwałe i niezawodne, jednak w żaden sposób przynajmniej mi nie udowodniłeś że wasze wahacze takie są... Bo czym? Psującymi się kondensatorami w Samsungu?

Niech na forum pojawią się faktyczne opinie użytkowników którzy mieli te wahacze i przejechali 40-80tys km na nich. Wtedy będziemy mogli konstruktywnie o tym porozmawiać.