Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tanie wahacze polecacie ?


Pawel8

Rekomendowane odpowiedzi

Emejcz zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Ori zawias to 250-300k normalnej eksploatacji z czego 200 na zachodzie nie robi żadnego wrażenia.

40 tyś na febi to żaden wynik.

100 powinna być jak nic przy tym stosunku cena/jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już po temacie Ale też się wypowiem. Jestem kierownikiem magazynu w Filii największej hurtowni motoryzacyjnej w Polsce (a może nawet w Europie?). Sprzedają się u nas często zestawy wahaczy z Fortuna Line. Nie sa drogie bo w detalu cos około 500-600. Nie spotkalem sie z reklamacja na nie oraz na jakies narzekania na ich temat. Mysle ze sa godne polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Febi za taką cenę ci padło po 40 tys.? Mega słabo, może ty walisz po wielkich dziurach :P

Fakt faktem dziury były nawet na ulicy ( nie była utwardzona do tego roku ) :kwasny: ale opona 65 też swoje wybiera a jak dzik po takich drogach się nie jeździ. Osobiście niestety z Febiego zadowolony nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości, pozrywane masz gumy czy wybite sworznie?

w ciągu miesiąca powinno zostać wymienione więc wtedy zobaczę bo na samochodzie wyglądają normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś z Was wahacze RTS?

Ja na tym jeżdżę kilkanaście tysi i cisza ale po założeniu strasznie ciasne były na początku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rtsa można w ciemno pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie MSy wytrzymały 30 tys, pierw poszły dolne (27tys) po chwili góra zaczęła stukać - generalnie nie jeżdżę po dziurach, zawias 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przybywam z moją A6 C5 97r 2.4 v6 ;) ciekawy temacik się tutaj widzę zrobił dlatego mam pytanie do

rachmistrz

oraz
Dystrybutor SKV

skoro twierdzicie że wasze skv jest porównywalnie dobre do ms, chciałbym prosić o więcej dowodów w postaci zdjęć (jak kolega rachmistrz twierdził że ma w swojej zamontowane) oraz screen shoty opinii waszych klientów opinie z innych stron (bo jakoś szukałem i nie widziałem), jak mnie przekonacie to załapiecie kolejnych klientów ;)

Edytowane przez Piridais
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne wahacze powinny wytrzymać minimum 120tys km więc nie rozumiem, po kiego grzyba pakować jakieś zamienniki które starczą na 40tys km a w sumie to loteria może na 10tys a może na 35 przy dobrych wiatrach, lepiej wydać ten 1500 czy 1600pln i na jedno wychodzi albo taniej bo nie trzeba 3x płacić za robotę, zbieżność etc. Tanie mięso psy jedzą. Nie okaleczajcie swoich aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w a4 b5 febi cały komplet założony banan prawy po 12tyś. sworzeń się wyrobił, potem dolny prosty sworzeń i potem góra zaczęła się sypać. potem wymieniłem na lema i był spokój jeździłem dwa lata i sprzedałem auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u teścia A4 B5 dolne wahacze MS wytrzymały 30tyś a górne wytrzymały 50tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B5 FL mojej dziewczyny trafią jak MS'y się skończą wahacze RTS, zobaczymy ile to lepsze od MS'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja ostatnio po opiniach znajomego wymieniłem całą prawą strone na SKV i co,,,, po 2 tyś góra już puka, nie wiem czy tak trafiłem ale jestem baaardzo zdziwiony. teraz zastanawiam się nad MS bo sporo osób sobie chwali i cena dobra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja ostatnio po opiniach znajomego wymieniłem całą prawą strone na SKV i co,,,, po 2 tyś góra już puka, nie wiem czy tak trafiłem ale jestem baaardzo zdziwiony. teraz zastanawiam się nad MS bo sporo osób sobie chwali i cena dobra..

W B5 FL mojej dziewczyny MS radzą sobie całkiem dobrze (założone w marcu 2015r). Ale to nadal nisko-średnia półka i za robotę płacisz już drugi raz (po wpadce z skv)

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=6276681443

Witam czy wahacze powyżej będą pasowały do mojego Audi A4 B5 1.8T rocznik 1999.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą, a tak poza tematem nie lepiej dołożyć do np Ruville ?. Ten Febi to przemyślany zakup ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

febi to kicha na górę śmiało mastersporta dawaj wytrzyma dłużej nż febi. chyba że kasa nie gra roli to lem

febi 209zł za 2sztuki to chora cena, do lema dołożysz 60zł i masz ori. jeden mastersport na górę kosztuję około 35zł czyli 70zł na stronę a wytrzyma dłużej niż te febi za 209zł.

na górę wszystkie wahacze do a4 b5 i b6 są takie same

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...