Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tanie wahacze polecacie ?


Pawel8

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie który zestaw wahaczy wybrać miał ktoś styczność z którymś zestawem

Master sport 550zl allegro 2 lata gwarancji

Kamoka 560zl cena w hurtowni 2 lata gwarancji

Skv germany 600 zł cena w hurtowni rok gwarancji

SRL 700 zł cena w sklepie

RTS 902 zł cena w hurtowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS mam już dłuższy czas i polecam bardzo dobra alternatywa cena/jakość około 50tys powinny przelatac w zależności od stylu jazdy. rts też bardzo polecane ale już wiadomo droższe :) ja bym brał MS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za RTSy płaciłem 980zł niby 4 lata gwarancji zrobiłem +/- 25tysi i cisza na przeglądzie zero luzów i stuków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam MS od 30tys. i cisza tylko to bujanie auta :kwasny: coś za miękka ta guma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Master Sporty. Miałem w B5, teraz mam w C5 i jest :kox:

Pod koniec stycznia płaciłem 580 zł u TOM77.

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polecacie Master Sporta, a ilu z was mialo doczynienia z SKV Germany? Jak wcześniej pisałem Master Sport nie są złe ale w mojej ocenie SKV są po prostu wytrzymalsze i tańsze przy okazji. Ludzie powoli powoli zaczynają to dostrzegać.

Uwierzcie mi, to że dostajecie dwa lata gwarancji to jest swego rodzaju zabieg marketingowy. Mogę wam wymienic z 10 powodów dla których dostawca potrafi uwalić reklamację wahaczy.

Swoją wypowiedz opieram nie na tym co "zamontowałem w swoim aucie" ale na tym co w firmie sprzedaliśmy. Jak wcześniej pisałem handlowaliśmy prawie wszystkimi markami, łącznie sprzedaliśmy około 4000 sztuk kompletów zawieszeń, więc tu nie ma mowy o przypadku czy tzw pechu.

Żeby nie być posądzonym o reklamę i chęć zysku odsyłam wszystkich do allegro/sklepu w swojej miejscowości. Nie sprzedaję towaru na forum by ktoś nie dorobił sobie swojej teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polecacie Master Sporta, a ilu z was mialo doczynienia z SKV Germany? Jak wcześniej pisałem Master Sport nie są złe ale w mojej ocenie SKV są po prostu wytrzymalsze i tańsze przy okazji. Ludzie powoli powoli zaczynają to dostrzegać.

Uwierzcie mi, to że dostajecie dwa lata gwarancji to jest swego rodzaju zabieg marketingowy. Mogę wam wymienic z 10 powodów dla których dostawca potrafi uwalić reklamację wahaczy.

Swoją wypowiedz opieram nie na tym co "zamontowałem w swoim aucie" ale na tym co w firmie sprzedaliśmy. Jak wcześniej pisałem handlowaliśmy prawie wszystkimi markami, łącznie sprzedaliśmy około 4000 sztuk kompletów zawieszeń, więc tu nie ma mowy o przypadku czy tzw pechu.

Żeby nie być posądzonym o reklamę i chęć zysku odsyłam wszystkich do allegro/sklepu w swojej miejscowości. Nie sprzedaję towaru na forum by ktoś nie dorobił sobie swojej teorii.

Postanowiłem zaryzykować i zamówiłem zestaw SKV mam nadzieje ze nie kłamiesz. Wtorek/środa zakładam i zobaczymy co to warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja za RTSy płaciłem 980zł niby 4 lata gwarancji zrobiłem +/- 25tysi i cisza na przeglądzie zero luzów i stuków

rtsy będą fruwać. Zauważyłeś że po montażu były strasznie mocno spasowane?

Pozdrówki
marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za RTSy płaciłem 980zł niby 4 lata gwarancji zrobiłem +/- 25tysi i cisza na przeglądzie zero luzów i stuków

rtsy będą fruwać. Zauważyłeś że po montażu były strasznie mocno spasowane?

Pozdrówki

marcin

na początku strasznie ciężko to wszystko chodziło myślałem że mi wspomaganie padło.. ale po tych tysiączkach nie czuję żeby autko mi latało po drodzę jeszcze :) chyba że źle to zrozumiałem to proszę rozwiń wypowiedź pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Postanowiłem zaryzykować i zamówiłem zestaw SKV mam nadzieje ze nie kłamiesz. Wtorek/środa zakładam i zobaczymy co to warte.

I co nie kłamałem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za RTSy płaciłem 980zł niby 4 lata gwarancji zrobiłem +/- 25tysi i cisza na przeglądzie zero luzów i stuków

rtsy będą fruwać. Zauważyłeś że po montażu były strasznie mocno spasowane?

Pozdrówki

marcin

Moje rtsy były spasowane aż za mocno :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna rzecz, każdy lubi jak jest ciasno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ciasnota skończyła się reklamacją i zwrotem pieniążków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były Delphi ale czy jeszcze są ? ( oczywiście w dobrej cenie i trwałości )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delphi ale czy jeszcze są ?

DELPHI=SKV (ta sama fabryka 100% ten sam produkt) sprzedajemy oba produkty.

wersja SKV

dbab8870f4225446.jpg

wersja DELPHI

e7cea5420751af02.jpg

Wizualnie oczywiście to samo cena SKV= połowa ceny Delphi :D

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem, kupować mastersporty ale po tym jak koledze pękła główka i wypadł sworzeń na bananie przy przejeżdżaniu przez tory odpuściłem. Miałem SWAG, zaczęły pukać po 15tys. Obecnie 30tys. zrobiłem na FEBI i jest ok, jedynie lewy dolny prosty musiałem wymienić bo pomimo tego, że nie miał luzu to zaczął skrzypieć przy skręcaniu.

Tu ciekawy materiał na temat wahaczy.

Edytowane przez serko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem MS i zrobiłem na nich 15 tyś.. nie polecam.. wogóle firma jakaś lipna bo tarcze i klocki też lipa.. piszczą cały czas a zas musze kupić wahacze.. :) teraz pora na coś lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczynają padać jeden po drugim ms ale uwaga przebieg ponad 70kkm kupione na alledrogo w 2013r i nie jeździły tylko po równych drogach. Muszę sie zastanowić co teraz zamontuje.

Tapnięte z HUAWEI P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...