Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4] Moja Czworka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jezusie :mrgreen: Felgi zupełnie zmieniają auto :cool: W planach mam zakup rs6 albo rs4 w nowej budzie :smile:

Nowe RS4 to jest to i jeszcze te kosmiczne fotele.Miodzio :mrgreen:

Opublikowano

Całe wnętrze jest poprostu genialne w nowej rs4 :smile: Może wygląda troche spartańsko ale to ma swój niesamowity urok :mrgreen:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie no za***ista bryka Sql zawsze chorowałem na RS pare razy ogladałem twoją bryczke :) A z tymi felami to kosmos , jak kupowałem swojego to miałem straszny dylemat czy nowe A4 czy RS spać nie mogłem i wygrał rozsądek ale jak ogladam takie zdjęcia to mnie piiiiiiiii strzela i chyba jednak źle wybrałem :P

Opublikowano

:mrgreen: ono, ja mysle ze to dobry wybor i na Twoim miejscu tez bym wybral B7 :grin:

Opublikowano

Dzieki za słowa pociechy :)

Opublikowano
Dzieki za słowa pociechy

No wiesz, kolor podobny, ilosc B7 na tym forum jest porownywalna z iloscia Rs-ów ;) No i silniczek masz ..... :mrgreen: Nie ma co narzekac, jest sie czym zachwycac.

Opublikowano

Autko laleczka po prostu.... Miodzio... :smile:

Opublikowano

Autko jest niesamowite, muszę się pochwalić, że raz kierowałem tą NIUNIĄ, niesamowite wrazenia :shock: :shock: :shock:

Opublikowano

Super bryczka, ale na żywo prezentyje się jeszcze lepiej- te cztery kółeczka na boku tez jej dodają uroku :smile:

Opublikowano
mmmh, niewiem dlaczego ale ta w srodku jest najladniejsza ?? :mrgreen: Ciekawe czemu reszty chlopakow z RS4 nie ma na tym forum, niech zaluja :lol:

pilnuja swoich rs-ek zeby im nie ukradli :P :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-05, 06:04 ]

Jak mam nie pamiętać :lol: Obwodnica Kielc :twisted: Zdjęcie troche rozmazane , bo mi się ręce trzęsły przy tej prędkości :wink:

ha :P bylo mnie zabrac po drodze w Kraśniku :mrgreen:

a chodzi Ci o obwodnice w jedrzejowie? :> tam czesto stoi policja na ograniczeniu do 70 :P a mozna leciec praktycznie ile fabryka dała :P

Opublikowano

Autko marzenie. I ja w życiu bym nie wybrał B7 :twisted: Jak nie dorobie sie RS to nie umre nigdy..... :cool:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

właśnie wróciłem z nad kilku dniowego pobytu nad morzem w Krynicy Morskiej i widziałem tego RS-ka na żywo, stał pod budynkiem "Landrynka" ;)

auto prezentuje się przepięknie, kombi marzenie, nic dodać nic ując

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Auto w pełnym kocie,pełen max :roll: robi cholerne wrażenie...pozdro :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

powiem tak nr 1 w lublinie jeszcze dexter ma fajna ale Twoja to bije na głowe szystkie w LBN czesto widze na krakowskim ehhe pzdr

Opublikowano

Może sql dasz jakieś nowe fotki :lol: Jaka aktualnie jest moc Twojej RS'ki :?:

Opublikowano

kozak ta RS4 :D Dzisiaj dane mi było ją zobaczyć na żywo. Naprawdę robi wrażenie, szczególnie jak sie ją widzi we wstecznym lusterku ;) Hehe nawet fotka sie zrobiła :wink:

BTW: drogi to macie fatalne :cool: Ale za to dupki I klasa :twisted: Niedługo znowu tam zawitam ;)

Opublikowano

Kunio, daj fotke :grin:

Ile ma ta rska teraz śmocy :wink:

Opublikowano

jedyne co mogą napisać

piękna :cool:

Opublikowano

fotke bede mial jak mi ją kumpela przesle bo to ona strzelila ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.