Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy amortyzatory polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kup tego samego producenta, co wyprodukował ori amory na pierwszy montaż - najpewniej będzie to Monroe.

KYB mam w drugim aucie i zużyły się dwukrotnie szybciej niż fabryczne... :whistling:

Opublikowano

Sachs jedynie

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 21.04.2015 o 10:30, robitl napisał:

sprężyny zostają jeśli nie są pęknięte. po amortyzatory napisz do chłopaków z forum, dzik ma chyba kayabe w dobrych cenach.

Nawet jeśli mają też jak amory 270k km? Wylał mi się lewy amor, zapewne przez to że zaczęły mi się wykręcać śruby z koła w drodze :facepalm: w końcu klucz dynamometryczny do kół taki drogi, żeby był na stanie warsztatu... Więc zakładam, że sprężyna też dostałą po d*pie.

Opublikowano

Pod koniec roku sporo firm obniża ceny aby oczyścić półki.

Podobne amorki belgijskie kupiłem po 100zł/szt. montaż dopiero wiosna/lato, wyglądają tak samo jak te co widziałem w ASO Skoda. 

 

  • 1 rok później...
Opublikowano

dubel

Edytowane przez ferdek77

Opublikowano

Wymieniłem tylne na sachs ( 1BA) oryginalne były jednak  Kyb

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Dołączę się do pytania. Posiadam u siebie amortyzatory 1BA które się już kończą i chcę miedzy innymi wymienić na coś innego ponieważ tez chciał bym  wymienić felgi z 15 na 17 a nie chce żeby była „japa” pomiędzy kołem a błotnikiem. Chciał bym coś bardziej sztywnego ale nie gwint. Co polecacie i czy wymieniać odrazu tez sprężyny? Jeśli tak to na jakie? 

Opublikowano
13 godzin temu, DamianM14 napisał:

Witam. Dołączę się do pytania. Posiadam u siebie amortyzatory 1BA które się już kończą i chcę miedzy innymi wymienić na coś innego ponieważ tez chciał bym  wymienić felgi z 15 na 17 a nie chce żeby była „japa” pomiędzy kołem a błotnikiem. Chciał bym coś bardziej sztywnego ale nie gwint. Co polecacie i czy wymieniać odrazu tez sprężyny? Jeśli tak to na jakie? 

Amortyzatorami nie obniżysz auta,możesz założyć sprężyny 1be -20mm, eibacha pro-kit -30mm i do tego amory o niższym skoku 

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
4 godziny temu, greg2505 napisał:

Amortyzatorami nie obniżysz auta,możesz założyć sprężyny 1be -20mm, eibacha pro-kit -30mm i do tego amory o niższym skoku 

A coś proponujesz jeśli chodzi o amortyzatory?

Opublikowano

Kup sachs'y dedykowane do sportowego zawieszenia. Przód ma oznaczenie 558 297 i tył 312 784 jeśli chodzi o sedana.

Opublikowano
38 minut temu, DamianM14 napisał:

A coś proponujesz jeśli chodzi o amortyzatory?

Osobiście mam Monroe i polecam,Sachs też jest ok 

Opublikowano
13 godzin temu, greg2505 napisał:

Osobiście mam Monroe i polecam,Sachs też jest ok 

Do 1BE/1BV czy 1BA?

Opublikowano

Ja mam zawieszenie ori 1be amory o krótszym skoku brałem,przód e2054,tył e1284 o ile dobrze pamiętam 

Opublikowano
2 godziny temu, greg2505 napisał:

Ja mam zawieszenie ori 1be amory o krótszym skoku brałem,przód e2054,tył e1284 o ile dobrze pamiętam 

Dzięki wielkie za pomoc 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.