Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Vs Red Quattro By Fela


Fela

Rekomendowane odpowiedzi

kolor jak kolor na kazdym aparacie wyglada inaczej, a w rzeczywistosci inaczej.. fotki z telefonu kolegi . i wpadł gwint niestety na felge trzeba poczekać ,a dokładniej na śruby do nich niestety standardowe sruby do felg aluminiowych nie pasują.

a46c808380a5dfeamed.jpg28890eee0d2ae4eemed.jpg974fb1144e5f99f8med.jpgd2b693ee5664b57dmed.jpg

 

Co do lamp to wydaje mi sie ze to kwestia gustu mi osobiście Sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor ! Felga jak wjedzie będzie miazga! Ty masz zderzak z przodu zespawany z dokładką? Nie było problemów z lakiernikami? Dobrze przygotowali auto ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kqli napisał:

Piękny kolor ! Felga jak wjedzie będzie miazga! Ty masz zderzak z przodu zespawany z dokładką? Nie było problemów z lakiernikami? Dobrze przygotowali auto ? 

Spawa sie normalnie , bo plastik jest ten sam, trzeba od wewnatrz tylko pospinac trwale ze sobą i lakierowanie całosci to juz nie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kowi87 napisał:

Spawa sie normalnie , bo plastik jest ten sam, trzeba od wewnatrz tylko pospinac trwale ze sobą i lakierowanie całosci to juz nie problem

Hmmm, spawali to od środka, a szpara miedzy dokładką, a zderzakiem ? Zaspawali to plastikiem czy zaszpachlowali? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kqli napisał:

Hmmm, spawali to od środka, a szpara miedzy dokładką, a zderzakiem ? Zaspawali to plastikiem czy zaszpachlowali? 

Ja miałem zaspawane na gładko i dotarte, odśrodka skrecone i zaspawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np mam skręcone od środka, wtopioną siatkę z przodu, zespawane i dotarte ;)

Szkoda że nie pomyślałeś od razu o przejściu na lift, robota ta sama a wygląd już inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2017 o 13:46, OficeR napisał:

Ja np mam skręcone od środka, wtopioną siatkę z przodu, zespawane i dotarte ;)

Szkoda że nie pomyślałeś od razu o przejściu na lift, robota ta sama a wygląd już inny

ja mam zrobione podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż jeszcze dokładkę od leona i pomaluj ją w black piano bo przód trochę łysy jakby coś mu brakowało  i jak założysz koło będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, chudy30 napisał:

załóż jeszcze dokładkę od leona i pomaluj ją w black piano bo przód trochę łysy jakby coś mu brakowało  i jak założysz koło będzie git

jest w planach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladka z cupry jest lekko chropowata i nie bedzie dobrego efektu przy pomalowaniu w piano black. poza tym wszedzie sie tym szura, to raz dwa sie porysuje i czlowiek sie wk***ia ze dopiero co pomalowal a juz ryse zlapal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa otwiera się elektrycznie? bo widzę że zamiast listwy jest na gładko :eusathink:fajnie to wygląda, no i ten kolor :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Hiper napisał:

Klapa otwiera się elektrycznie? bo widzę że zamiast listwy jest na gładko :eusathink:fajnie to wygląda, no i ten kolor :good:

tak otwierana jest elektrycznie za pomocą siłownika :)

 

Dokładka z cupry będzie, ale nie wiem czy będzie lakierowana .. tak jak OficeR pisze będzie mnie wkur...ć każda rysa .. będzie poprostu nabłyszczana żelem do Opon   :)

 

generalnie felga juz siedzi, i powiem szczerze średnio mi sie ona podoba .. myślałem ,że lepiej siądzie, a Wy co myślicie ?..

 

Jest z nimi duzy problem bo standardowe śruby nie pasuja . a obecne śruby na (torx) są tylko w jednej dlugości wiec dystans odpada ... chyba bedzie trzeba poszukać czegoś ciekawszego i szerszego myśle nad felga z Audi TT 19'' 9j . powinna lepiej pasować i juz był by sztosik z oponą 215/35 przy tej szerokości felgi ..

 

a102a07a3d7a278emed.jpg

8c341e5bc6a02ebbmed.jpg

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tak średnio, myślę ze taka fela by ładnie pasowała

14bne9s.jpg

Sam teraz szukam czegos takiego na zime

Edytowane przez a4bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga zabija wszystko bo ma mega wąskie ramiona, a na dodatek pokazuje całą biedną a4kową heblownie. Takie koła zrobią robotę w projekcie, gdzie jest hamulec rzedu 345.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2017 o 23:31, enczu napisał:

Felga zabija wszystko bo ma mega wąskie ramiona, a na dodatek pokazuje całą biedną a4kową heblownie. Takie koła zrobią robotę w projekcie, gdzie jest hamulec rzedu 345.

 dlatego tez srednio mi sie to podoba :)

 

W dniu 23.09.2017 o 15:59, a4bartek napisał:

Rzeczywiście tak średnio, myślę ze taka fela by ładnie pasowała

14bne9s.jpg

Sam teraz szukam czegos takiego na zime

niestety ale ta felga mi sie nie podoba i ma je co trzecia B5. mysle nad czyms ciekawszym np JR lub Rotiform. ale to juz na przyszły sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie za***iście ale dalej nie wiem jak ogarnales tylni zderzak; ) rozumiem ze ori ale jak zrobiłeś ze ten dyfuzor jest tak zapadniety; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiele sie nie dzieje . wpadła nowa koncówka wydechu. na dniach bede montował konsole z polifta z grzanymi dupeczkami . kurier jedzie juz z dokładką od cupry . oczywiscie trzeba było wytestować pierwszy raz w zyciu quattro . zabawa fajna . ale dorżnąłem pompę wspomagania do końca .. narazie przeplukałem układ wpomagania 3 razy zanim wyleciał cały syf :( . i jakoś działa . ale na montaz czeka juz nowa pompa.

cc9ab82fb61ad5dfmed.jpg

9a764d2a6a6d0a6emed.jpg

1192a8e39b5d167dmed.jpg

49aa374b90249804med.jpg

małe foto story ze zlotu :)

89472d5daac5c996med.jpg

3dcf3a3e67376e12med.jpg

1e09d45938da0f38med.jpg

73aedbef6b85935fmed.jpg

c17ac340134e23c1med.jpg

i wkoncu wpadły progi od omegi i auto zrobiło sie masywniejsze . na najbliższy czas planuje remont silnika.. profilaktycznie :D od razu będą zakute korby i na wiosne polecimy juz w moc :)

3f707e401f286070med.jpg

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...