Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?


soul87

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawidziłem jak się ma to w b5... Rozebralem boczki bagażnika aby dostać się do suba następnie go rozeblalem aby odwrocić polazyzację i niestety nie zaskoczył mnie ten efekt(wręcz go nie zauważyłem) i wróciłem do originalnego podpięcia... Także dla użytkowników b5 nie polecam. Rozbieranie tylu plastików nie warte niczego :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ori wzmacniacz jest za słaby. Ja na próbę podłączyłem ori suba pod inny wzmacniacz. Ustawienie na 1/3 mocy i zrobiłem test. Powiem tak nawet nie przypuszczałem jak ten mały głosniczek może fajnie grac.Miałem tak około tygodnia i z głośnikiem nic się nie dział. Potem już wpadł głośnik 30cm w koło zapasowe i tak juz zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oplacalna :) bas zaczal dochodzic wrescie do kierowcy :) wczesniej bas byl +4 i troche.brakowalo teraz jest +2 i jest za***iście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś to obczaję, bo bass teraz to jakaś kpina. Dam znać wieczorem.

Po próbie igłą potem nożem do tapet, a na koniec brzeszczotem ! udało mi się :) na początku nie słyszałem różnicy, ale jak się podejdzie do suba z tyłu i przy włączonym zmieni strony to słychać od razu efekt. Na plus oczywiście.

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadłem na ten wątek, dzisiaj wykonałem zabieg u siebie i powiem, że rewelacja, jeden z lepszych o ile nie najlepszy darmowy mod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja miękki głęboki bas...To Działaaaa!!!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo......Ciekawe jakoś przypadkiem tu trafiłem.Sprawdze póżniej ocenie. :eusathink:


No rewelka teraz słychać ten sub..Tylko jakos jak siadłem z tyłu to słobo słychać suba jakby ten głęboki bass przeniósł się na przód.A nawet jak rozebrałem i podmieniałem kabelki to różnice słychać wyrażną jakby głosniej grał sub.Polecam Daje radeeeee...!!!!!No i dzięki :hi::oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię próbę w B7. Ewentualnie jak macie rozeznanie w tym temacie czy mogę kupić suba bose i zamienić ? czy coś nie będzie pasowało ? ewentualnie myślałem jeszcze wymienić sam głośnik ale pytanie jaki byłby najlepszy ?

Jeśli chodzi o suba z Q5 to czy faktycznie zajmuję całe miejsce koła zapasowego ? nie ma miejsca na lewarek itd ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 działa. dodatkowo tuba z q5 też daje rade. samego suba z bose nie zmienisz - nie jest p&p, ale to jest w innych tematach. na tube z q5 minimum 17, a najlepiej 18 cali, wtedy nie tracisz drugiej podłogi jak przy 17 calach.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 działa. dodatkowo tuba z q5 też daje rade. samego suba z bose nie zmienisz - nie jest p&p, ale to jest w innych tematach. na tube z q5 minimum 17, a najlepiej 18 cali, wtedy nie tracisz drugiej podłogi jak przy 17 calach.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To muszę zerknąć czy mam 17 czy 18 pisze to gdzieś czy zmierzyć. Ewentualnie przy montażu suba z q5 to odłączam standardowego i przedłużam kabel i podłączam tylko suba z q5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To muszę zerknąć czy mam 17 czy 18 pisze to gdzieś czy zmierzyć.

:facepalm: Podpowiem - może na oponie będzie napisane hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie odłączasz......... grają oba jednocześnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kola w bagaju wiec.... nie sprawdze. Odnoscie tuby z q5 gdzie mam ja podlaczyc skoro mam standardowy sub podpiey kostka do wzmaka a tuba z q5 ma tez wyczke do podlaczeniaz

Edytowane przez adi_sc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kola w bagaju wiec.... nie sprawdze. Odnoscie tuby z q5 gdzie mam ja podlaczyc skoro mam standardowy sub podpiey kostka do wzmaka a tuba z q5 ma tez wyczke do podlaczeniaz

pin1 tuby z q5 mostkujesz z pinem1 ori suba. analogicznie pin2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...