Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To czemu sam pytałeś wyżej Fido, czy zostawi takie ustawienie polaryzacji? :)

Opublikowano
  • Autor

pytanie dotyczyło kwestii odsłuchu... głośnikowi to bez znaczenia czy jest podłączony tak czy siak... z elektrycznego punktu widzenia nie ma to absolutnie żadnego znaczenia.

Opublikowano

Dzięki za info :)

Opublikowano

ja ma bose i po zmianie jest wiele gorzej, dziś probowalem

ktoś jeszcze sprawdzał to przy bose?

Opublikowano
  • Autor

Topic nie dotyczy bose

W temacie tytułu nie widać?

Jak chcecie mieć bas z bose to odepnijcie pin bose od radia

Edytowane przez soul87

Opublikowano

Topic nie dotyczy bose

W temacie tytułu nie widać?

Jak chcecie mieć bas z bose to odepnijcie pin bose od radia

Nie gotuj się, bo to jest zbędne, padło proste pytanie odnośnie postu, do którego równie dobrze mógłbyś się dowalić jak do mojego. Jeszcze mnie wyzwij od nabijaczy postów, to będzie komplet.

Opublikowano

Jesteście pewni, że nie spowoduje to szybkiego zużycia się subwoofera?

Opublikowano

Jesteście pewni, że nie spowoduje to szybkiego zużycia się subwoofera?

:facepalm:

mod polega na zmianie polaryzacji sygnału który dociera do suba, sub gra tak samo jak poprzednio a więc nie ma prawa się szybciej zużyć, fale dźwiękowe generowane przez głośniki nie tylko w aucie interferują ze sobą wzajemnie cały czas się wzmacniając lub osłabiając, ten mod zmniejsza zjawisko osłabiania i stąd słyszalne lepsze niskie tony.

Opublikowano

Przeczytałem temat i mnie zaciekawiło, wiec poszedłem i przełożyłem wtyczkę.

Niestety Ja żadnej różnicy nie zauważyłem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

chłopaki mam audi a4 b6 avant z tyłu zwykły sub i wzmacniacz.

moje pytanie brzmi czy jest możliwość założenia suba i wzmacniacza a systemu bose? i czy w ogóle to ma sens?

Opublikowano

chłopaki mam audi a4 b6 avant z tyłu zwykły sub i wzmacniacz.

moje pytanie brzmi czy jest możliwość założenia suba i wzmacniacza a systemu bose? i czy w ogóle to ma sens?

Ma to sens

Opublikowano

chłopaki mam audi a4 b6 avant z tyłu zwykły sub i wzmacniacz.

moje pytanie brzmi czy jest możliwość założenia suba i wzmacniacza a systemu bose? i czy w ogóle to ma sens?

w dziale Warsztat - zrób to sam znajdziesz odpowiedni wątek z opisem, poszukaj.

Opublikowano

:hi:

Temat dotyczy tylko a4 b6 avant.

A tak z ciekawości :kox: . Ktoś testował to w B7?

Bo przyznam, że chętnie bym spróbował :naughty:

Opublikowano

:hi:

Temat dotyczy tylko a4 b6 avant.

A tak z ciekawości :kox: . Ktoś testował to w B7?

Bo przyznam, że chętnie bym spróbował :naughty:

warto wypróbować, wiele osób zostawiło tą zmianę włącznie ze mną, ktoś nawet uznał tą modyfikację za mod roku :)

Opublikowano
  • Autor

w B7 Avant ze stockoowym Audi sound system tez powinna byc roznica.

Opublikowano

ktoś nawet uznał tą modyfikację za mod roku :)

To ja, to ja :decayed:

Opublikowano

Z ciekawości zamieniłem piny w subie i rzeczywiście jest odczuwalna poprawa.

Opublikowano

Panowie jak wyciągnąć te piny z kostki? :(

Nie chcę uwalić kabli. Może macie jakiś sposób :wink:

q898qty9.jpg

Edytowane przez Ravu

Opublikowano

Otwierasz tą kostkę i igłą, albo bardzo malutkim śrubokręcikiem odhaczasz blaszkę pinu i wyciągasz.

Opublikowano

A jak nie masz jak lub boisz sie ze mimo wszystko uszkodzisz kostke to zawsze mozesz przeciac przewody i po zamianie zaizolowac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.