Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj sprobowalem przelozyc wtyczke u siebie i niestety ale basu mniej jak było. Powrót do ori. Pozdro

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jesteś jedyny. Pełen szacun.

Opublikowano

A może miał już zmienioną kostke. nie tylko na naszym forum ludzie to robią ☺

Opublikowano

Porównaj kolory przewodów. Czy zgadzają się z że schematem.

Wszystko powiedzą...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Może ma bose, przy bose to nie działa.

Opublikowano

Jeśli była by to potwierdzona prawda, to warto by było takie info umieścić w pierwszym poście.

Opublikowano

Mam bose. czyli ma nie dzialac? [emoji14]

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam bose. czyli ma nie dzialac? [emoji14]

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

absolutnie. nie ma prawa to działać przy bose...

Opublikowano

No i wsztstko jasne:)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Widzialem wczesniej post kolegi, ktory wspominal o pierdzacym subwoferze.. U mnie wystepuje to samo, gdy podglosze. Pytanie, czego moze to byc wina?

Edytowane przez Vanzz3

Opublikowano

Tak jak już pisano to wina klapy odpowietrzajacej

Opublikowano

Okej, dziekuje za i formacje. Sprobuje zaslepic i moze cos to pomoze. Pozdrawiam

Opublikowano

Ta klapę trzeba wymienić na nowa która jest ulepszona.

Zasklepić to nie wyjście

Opublikowano

A są takie?

Opublikowano

Oczywiscie, ale nie mam etki także i numeru nie.

Może ktoś z forum poda numer.

Żeby ja wymienić trzeba zdjąć tylny zderzak.

To chyba ten numer 4B0 819 181 C

Edytowane przez januszm41

Opublikowano

Hmmm ciekawe jakie są u mnie zainstalowane. Co prawda nie mam tego problemu bo oryginalny sprzęt dawno wyleciał z auta, ale ciekawość jest co w tej kratce zmienili na lepsze i kiedy.

Demontaż i montaż można wykonać od strony bagażnika bez ściągania zderzaka. Przetrenowałem osobiście ale trzeba trochę pokombinować i być cierpliwym.

Opublikowano

Witam. Po przeczytaniu wątku skusiłem się na tą zmianę. A że lubię posłuchać dobrej muzy to zmieniłem to odrazu po wyjsciu z pracy. Tego dnia czekała mnie trasa prawie 400 km. Więc najpierw zmiana podłączenia suba (bo na pewno bedzie lepiej skoro tyle osób widzi różnicę) potem w drogę... i tak jadę i słucham. Poprawy basu nie słyszę ale z przodu faktycznie gra głośniej. I tak jade i zastanawiam sie czy jeat lepiej czy gorzej. W koncu stanąłem przepiąć spowrotem kostke zeby porównac. Ale jak otworzylem klapę (muzyka grała dość głośno) to słyszę że bas w subie jest wyraznie spóźniony względem reszty głośników. Jak by o dobrą sekundę. I ciszej. Dla tego lepiej słychać z przodu bo sub gra ciszej i z opóźnieniem. Zmieniłem więc kostkę spowrotem i wtedy to zaczeło grać dobrze. Wróciłem do auta i bas był wyraznie mocniejszy. Tak więc u mnie to nie działa a nie mam bose. Może to kwestia nie fabrycznego radia a może wam się wydaje że jest lepiej. Polecam sprawdzeenie tego podczas glozniejszego kawalka zmienic podlaczenie. U mnie wyraznie lepiej jest tak jak bylo w oryginale.

Opublikowano

Może ktoś przed Tobą już zmienił?

Opublikowano

To można sprawdzić po kolorach przewodów

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Działa

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.