Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otwierasz tą kostkę i igłą, albo bardzo malutkim śrubokręcikiem odhaczasz blaszkę pinu i wyciągasz.

Thx :oklasky: będę próbował po pracy

Otwierasz tą kostkę i igłą, albo bardzo malutkim śrubokręcikiem odhaczasz blaszkę pinu i wyciągasz.

:ok2:

:hi:

Temat dotyczy tylko a4 b6 avant.

A tak z ciekawości :kox: . Ktoś testował to w B7?

Bo przyznam, że chętnie bym spróbował :naughty:

Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy w B7 modzik działa :(​ . To potwierdzam, że tak jest. Efekt rewelacyjny :ok2:

:oklasky:soul87 :oklasky:

Edytowane przez Ravu

Opublikowano

Nie jest to pytanie do tego tematu za co przepraszam. Wcześniej jeździłem A4 B5 tam był zestaw z subboferem. Teraz mam A4 B7 i muzyczka gra dużo lepiej. W schowkach w boczku brak subofera, czy jest on gdzieś ukryty czy go poprostu nie mam? Ravu gdzie u Ciebie jest subofer?

Opublikowano

Jak go nie ma po prawej stronie to znaczy że go nie ma.

Opublikowano

Ravu gdzie u Ciebie jest subofer?

Zerknij na kilka postów wyżej http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319940-avant-stockowy-subwoofer-poprawa-grania/page-2#entry4545600

Prawy tył w bagażniku. A jak nie masz to znaczy, że albo ktoś wymontował albo, nie było wogóle. :(

Opublikowano

A więc nie mam. Ale muza gra zarąbiście. To jest ciekawe..heh (wiec dopiero zarąbiście gra muzyczka jak ktoś ma subwoffer) dzięki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Temat dotyczy tylko a4 b6 avant.

A tak z ciekawości :kox: . Ktoś testował to w B7?

Bo przyznam, że chętnie bym spróbował :naughty:

Normalnie ten sub pierdzi mi strasznie nie ma praktycznie zadnych dzwiekow. Po zmianie nawet slychac fajny bassik. roznica jest nie wielka ale jest.

Opublikowano

w B7 też jest odczuwalna zmiana. oczywiście wypada zatkać kratkę jak pierdzi

Opublikowano

Hahhh, no trochę to działa :P

Największa różnica słyszana jest na przednich fotelach, basu faktycznie trochę więcej :3

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Działa bardzo dobrze. Nawet trzeba trochę basu zdejmować :-)

Opublikowano

Testował ktoś w b5 ? Tylko tam trzeba boczek zdejmować i dobrać się do wnętrza suba, zeby odwrocić polaryzację

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

też to dziś zrobiłem - no faktycznie mod roku :kox:

Opublikowano

Dokładnie.

Aż trzeba czasami ująć basiku w ustawieniach przy niektórych nutach. :wink:

Opublikowano

Widze, ze nikt w b5 nie próbował. W poniedziałek zdam relacje, czy sie spisuje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dokładnie.

Aż trzeba czasami ująć basiku w ustawieniach przy niektórych nutach. :wink:

dobry mod jako przedsmak bose - pod warunkiem, że do kompletu wlatuje tuba z kupiątki - ja już po zabiegu, "rencyma i nogyma" każdemu polecam
Opublikowano

To już wtedy łeb pewnie bas urywa. :kox:

Opublikowano

Nie pytaj... jak na samym bose jeździłem na wyśrodkowanym w erenesie, tak teraz minusuje, jak jade z moją i dzieciakami. a jak samemu, albo bez mojej i z dzieciakami... :naughty: generalnie przy pierwszym odpaleniu i dołożeniu do pieca łepek od sąsiada przyleciał i mówi Coś tam za wzmaka zapodał - musiałbyś jego mine widzieć, jak zobaczył pusty bagażnik :grin:

Opublikowano

W sedanie tez to działa czy nie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

żartowałem

Co za głupie pytanie. :facepalm:

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Nie.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

żartowałem

Co za głupie pytanie. :facepalm:

Moze i dla ciebie głupie a dla innych nie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy spojrzeć na nazwę tematu... Cieszę się że mod sir podoba. BTW sub z q5 jest w miejsce koła zapasowego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.