Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o prawdopodobnie najlepszą B6 w sedanie na forum :)

Masz rację ... prawdopodobnie :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

prawdopodobnie najlepszą B6 w sedanie na forum :)

podoba mi się twoje poczucie humoru :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Samochód jest poprostu kox! tylko szkoda, że sprzedajesz... A ciekawe jakby rs4 w graficie wyglądały na nim? :):embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

osobiście mi się wydaje, że furka musi zostać na forum i tutaj ma najwieksze szanse na nowego właściciela.Ludzie z chodnika boję sie kupować fury po dachu a ludzie z forum wiedzą, ze jak było dobrze zrobione to wcale nie musi to przekreślac fury................ :decayed:

Ps. Adaś furę sprzedajesz samą czy z punktami :polew:

Przebieg 32tyś a punktów jak kierowca DHL-a :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 09:21_________________________________________________..............a foty :good:

Opublikowano

na felach rs4 chyba bardziej mi sie widzi,ale kwestia gustu :wink4:

ja tam fury po dachu sie nie boje, bardziej martwi mnie ze ten dach byl w rowie i woda po dywaniki (od gory strony)... :decayed:

btw, sciemnilbym jeszcze ta gorna czesc lamp lakierem transparentnym :kox:

tylko nie tak,jak trzeniu :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nad malowaniem lamp też się zastanawiałem..nawet próbowałem folią ale jakoś mi nie szło i odpuściłem..jak nie sprzedam to montuje oryginalne lampy..

Opublikowano

ja tak malowalem swoje ori,tylko ze cale i przez pol roku nic sie z lakierem nie dzialo, tyle ze to stałe rozwiazanie, folie zawsze mozna zerwac.

tam w koncu siedzi te gt22,czy nie?? bo ktos cos kiedys pisal tutaj,ze nie i ze sie jezdzic nie dalo po miescie, bo laaag :no:

Opublikowano

foty nareszcie :good: te z lata sa :naughty:

mysle ze uda mi sie zrobic foty w Wawie z tym RS4 diesel :rolleyes: dla potomnych

Opublikowano

o prawdopodobnie najlepszą B6 w sedanie na forum :)

Masz rację ... prawdopodobnie :polew: :polew: :polew:

:)

prawdopodobnie najlepszą B6 w sedanie na forum :)

podoba mi się twoje poczucie humoru :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

:)

:decayed:

Foty nadal robią wrażenie :)

Opublikowano

Dziś ponoć był pierwszy konkretny kupieć :naughty:

chciał dać 29 tyś ale Adaś twardo trzymał się przy 31 tyś zł i koleś ma przemyśleć i dac znać

Opublikowano

Dziś ponoć był pierwszy konkretny kupieć :naughty:

chciał dać 29 tyś ale Adaś twardo trzymał się przy 31 tyś zł i koleś ma przemyśleć i dac znać

Miron co ty już auto dla swojego młodego kupujesz ?? :decayed:

Opublikowano

Adaś ta twoja fura , to prawie jak moja , już tej Twojej nie dużo brakuje

Opublikowano

Dziś ponoć był pierwszy konkretny kupieć :naughty:

chciał dać 29 tyś ale Adaś twardo trzymał się przy 31 tyś zł i koleś ma przemyśleć i dac znać

Jak już jest taka cena to Adaś daje Cię moją za dopłatą z 13 koła i możemy rozmawiać :naughty::decayed:

Opublikowano

Dziś ponoć był pierwszy konkretny kupieć :naughty:

chciał dać 29 tyś ale Adaś twardo trzymał się przy 31 tyś zł i koleś ma przemyśleć i dac znać

A miało się nie wydać, że Murzyn od niego furę kupuje :decayed:

Opublikowano

Dziś ponoć był pierwszy konkretny kupieć :naughty:

chciał dać 29 tyś ale Adaś twardo trzymał się przy 31 tyś zł i koleś ma przemyśleć i dac znać

A miało się nie wydać, że Murzyn od niego furę kupuje :decayed:

On juz chyba kupil :polew: :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś ponoć był pierwszy konkretny kupieć :naughty:

chciał dać 29 tyś ale Adaś twardo trzymał się przy 31 tyś zł i koleś ma przemyśleć i dac znać

A miało się nie wydać, że Murzyn od niego furę kupuje :decayed:

On juz chyba kupil :polew: :polew: :polew:

new's:

Rezamy quattro :kox:

Opublikowano

czyli juz nie sprzedajesz ?

wiesz juz kto to zrobi ?

jaki koszt czesci ?

myslalem ze juz sie ugadales ze tas2die4 kupuje od ciebie... ?

Opublikowano

Dziś ponoć był pierwszy konkretny kupieć :naughty:

chciał dać 29 tyś ale Adaś twardo trzymał się przy 31 tyś zł i koleś ma przemyśleć i dac znać

A miało się nie wydać, że Murzyn od niego furę kupuje :decayed:

On juz chyba kupil :polew: :polew: :polew:

new's:

Rezamy quattro :kox:

:embarrassed: :embarrassed: Ja też chce. hehe no jak dorezasz quattro to Cie chyba już w pamiętniku umieszczę i może fotę na nk czy coś.. haha full respect.

Opublikowano
  • Autor

miał czas do namysłu..a mi nie zależało bardzo na sprzedaży..auto naprawdę jest w dobrym stanie :)

więc teraz mam zamiar jeździć nim z 2 lata :)

i rezam quattro..części już pozbierane czekają na montaż :) a montaż już niedługo :decayed:

Opublikowano

Ekspress, 3 dni temu już prawie poszła do żyda a dzisiaj już części do quattro! :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.