Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adaś co się szykuje? Bo widzę, że części posprzedawane, jakiś swap? :)

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adaś co się szykuje? Bo widzę, że części posprzedawane, jakiś swap? :)

1.4D z escorta

trzeba oszczędzać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

swap się szykuje na 2,5 TFSI od ttrsa :naughty::kox:

Opublikowano

ten silnik ma 340 ps w serii ?? :slina:

Opublikowano

ten silnik ma 340 ps w serii ?? :slina:

taaaa i do A4 nie wejdzie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ten silnik ma 340 ps w serii ?? :slina:

taaaa i do A4 nie wejdzie :tongue4:

spokojnie wchodzi..już były przymiarki :kox: komputer i zegary już odblokowane..bez imo

Opublikowano

Po Co Ci taki silnik?

Przeciez na Zwyciezcow, czy Wilczej to rozwiniesz max 40km/h :kox:

Opublikowano

corasz grubsze projekty na forum widze :naughty:

Opublikowano

Nie chce być gorszy od flyera :P. No ogółem to respect, nie wiem czy połowy tych modów bym się podjął. hehe :notworthy:

Opublikowano

ten silnik ma 340 ps w serii ?? :slina:

taaaa i do A4 nie wejdzie :tongue4:

spokojnie wchodzi..już były przymiarki :kox: komputer i zegary już odblokowane..bez imo

Przecież w TT RS jest on montowany poprzecznie, jak ma niby wejść wzdłużnie? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A co za problem? :mysli:

Opublikowano

Po Co Ci taki silnik?

Przeciez na Zwyciezcow, czy Wilczej to rozwiniesz max 40km/h :kox:

Ale tym łatwiej będzie pokonać 1 zakręt po wyjeździe z garażu - więcej mocy więc łatwiej pójdzie bokiem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Przecież w TT RS jest on montowany poprzecznie, jak ma niby wejść wzdłużnie? :mysli:

Adaś zapomniał napisać, że zanim wsadzi nowy silnik to robi swapa budy z A4 na A4L :decayed:

...i wtedy już się zmieści :decayed:

Opublikowano

najlepsze jest to że multum dodatków RS a silnik dezla.... Co to ma być... Najpierw zmiany pod RS powinno się robic od serca a nie jak wiekszość tutaj od pierdołek listwy pakiety itd.... Ale przyznam iż ładna

Opublikowano

najlepsze jest to że multum dodatków RS a silnik dezla.... Co to ma być... Najpierw zmiany pod RS powinno się robic od serca a nie jak wiekszość tutaj od pierdołek listwy pakiety itd.... Ale przyznam iż ładna

kazdy by chial jezdzic RS4 ale wez tankuj takie auto mysle ze w miescie jezdzac normalnie 20 lyknie :gwizdanie:

Opublikowano

w B6 nie było RS4 więc to tylko koncepcja i dążenie do prawie idealnej bryczki

Opublikowano

najlepsze jest to że multum dodatków RS a silnik dezla.... Co to ma być... Najpierw zmiany pod RS powinno się robic od serca a nie jak wiekszość tutaj od pierdołek listwy pakiety itd.... Ale przyznam iż ładna

d*py na to leco :wink4:

Opublikowano

najlepsze jest to że multum dodatków RS a silnik dezla.... Co to ma być... Najpierw zmiany pod RS powinno się robic od serca a nie jak wiekszość tutaj od pierdołek listwy pakiety itd.... Ale przyznam iż ładna

d*py na to leco :wink4:

:naughty::polew:

Opublikowano

Pofatygowałem się przejżeć pierwsze 10 stron i ostatnie 10 stron i jak dla mnie b6 nr1 na forum :):good:

za***iste :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.