Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Staram się zapytać gdzie mogę bo nie dostałem jeszcze jednoznacznej odpowiedzi a tutaj widzę że bardzo ładnie usiadł na sprężynach SPORTLINE, mam a4 b7 1.9 BRB tył siedzi niżej około 1.5 - 2cm [motorówka trochę], zawiecha 1BE obecnie, co lepiej założyc PROKIT i jest szansa ze usiądzie równo czy celować w SPORTLINE czy może się okazać ze będzie ocierać koła 8Jx19"??

Możesz założyć wszystko :decayed: Mi ogólnie na Sportline tył siadł niżej o 1 cm niż przód więc tak że tago... producent swoje, a życie swoje, możesz próbować dobrać springi od benzyny wtedy jest szansa że Ci siądzie równo, ale na prawdę równo to siądzie dopiero na gwincie. Felga 19" x8j nie będzie obcierać jeżeli nie będziesz miał jakiegoś dziwnego ET tj nie wychodź poza zakres 28-48 i będzie git.

Jeżeli mam pomóc to podpisuję się pod tym. :thumbup1:

Również mam te springi i podobnie jak u Michała tył jest niżej 1cm ale ogólny look jest taki, że stoi równo.

225/35 18r 8,5j et 25-tył 33-przód

Edytowane przez kelnozz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Anglii a tam na sam koniec drogi nie są takie złe dlatego wydaje mi się że różnica w komforcie nie będzie aż tak wielka w porównaniu do 1BE gdybym zdecydował się na Sportline a szczerze chyba lepiej będzie wyglądać niż ProKit co myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między tymi zestawami to 2cm , a że wiadomo ,że czym niżej tym lepiej :decayed: więc odpowiedz chyba znasz co będzie lepiej wyglądać, jeżeli zostawisz swoje ori amory BE to będzie nawet się przyjemnie jeździło, u mnie na BV jest twardziej niż na gwincie :kwasny: dlatego nie polecam Ci zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, zestaw amorki 1BV + jakie kolwiek springi = naprawde twardo jak na kit, na gwintach u mnie jest dużo komfortowniej i przyjemniej niż na takim zestawie właśnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co koledzy powiedza o gwinice AP

Musisz Misiu zapytać użytkowników :decayed: ja mogę jedynie odradzić mój setup, gwintu niestety nigdy nie użytkowałem ale wszystko przed nami :naughty: Korzystając z wolnej chwili pykłem kilka fotek audiczki...

20160723_210705.jpg20160723_210855.jpg20160723_210927.jpg

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego odradzic...? jak dla mnie wyglada mega :) ja chyba jednak zakupie w najblizszym czasie komplecik Eibach Sportline!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrojeń ciąg dalszy na pokład wpadł fabryczny moduł BLUETOOTH z końcówką Q, udało mi się to podłączyć choć nie obyło się bez problemów, na szczęście radocha z działania zestawu zrekompensowała wszystko :grin:

Krumak - dzięki za moduł :hi:

Kaju- dzięki za pomoc w kabelkologii :hi:

Pozdro dla Was Panowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie modzisz:)

Dzięki kolego, ale najbardziej to brak mi porządnego serducha pod machą i coraz bardziej zastanawiam się nad benzynowcem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 daje duuuuzo radosci:)

He he ;) nie da się ukryć, V8 to jest to ale nie wiem kiedy będę mógł sobie na takie szaleństwo pozwolić :grin:

Kilka fot z niedzielnej walki :decayed:

20160730_232831.jpgimage hosting

20160730_232942.jpgwindows 7 print screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przyjacielu :hi: staram się jak mogę choć coraz częściej myślę nad zamianą furki na coś większego, w ostatnim czasie udało mi się wymienić lusterko wewnętrzne fotochromatyczne na wersję czarną Soul więc moje obecne idzie na sell, a poniżej fotka z kolegą Arturem, który wpadł z odwiedzinami :decayed:

20160813_000036.jpg

20160813_000214.jpg

20160812_174604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przyjacielu :hi: staram się jak mogę choć coraz częściej myślę nad zamianą furki na coś większego, w ostatnim czasie udało mi się wymienić lusterko wewnętrzne fotochromatyczne na wersję czarną Soul więc moje obecne idzie na sell, a poniżej fotka z kolegą Arturem, który wpadł z odwiedzinami :decayed:

20160813_000036.jpg

20160813_000214.jpg

20160812_174604.jpg

Michał miło było poznać, jeszcze raz gratuluje fury i do zobaczyska :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...