Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Mirek dlatego trochę żałuję, że nie kupiłem 3.0tdi, ale niestety akcyza trochę mnie przerosła, a chciałem auto koniecznie z Niemiec. Te 4,7 było jak jechaliśmy na przebitej oponie załatanej pianką 150km prostej autostrady z prędkością 80km/h, ale niektórzy mają problemy z czytaniem. Żeby nie było to w mieście oczywiście spalanie 8-12l nie jest problemem. Teraz na 19'' i taki pali 0,5-1l więcej ale nie spalanie się liczy :) Co do białego koloru Mirek, zawsze byłem przekonany, że brudzi się o wiele bardziej niż ciemny, a tu zonk, jest wręcz przeciwnie, bo nie widać na nim kurzu, czany lakier jest czysty max 1 dzień, wystarczy trochę kurzu i parę kropel deszczu i można auto myć na nowo.

z tym białym to dokładnie tak samo myślałem a to jeden z lepszych kolorów do utrzymania w czystości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo najlepszy jest szary, zawsze czysty :decayed:

Nie wiem jeszcze nie przerabiałem tematu, ale pewnie masz rację :decayed:

No to wrzucam aktualne modyfikację:

- felgi ori RS4 ET 27 pomalowane w kolor 1RR mat (rozwiercone na 66,6)

- zderzak przód s-line, kratki i dolna listwa pomalowane na black piano

- zderzak tył polift na podwójny wydech, dokładka pomalowana w black piano

- grill S4 pomalowany w black piano

- boczne progi s-line black piano

- ori lotka RS4 na tylną klapę

- podwójny wydech z A5

- nakładki wydechu Ulter fi100

- radar dystansu ACC

- czujniki parkowania przód

- manetki z polifta pod ACC

- ramki zegarów A5

- dekory wokół licznika black piano

- tylna podłoga bagażnika z zestawem na narzędzia

- emblematy quattro z Q5 black na kalpie i grillu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by pomyśleś ,że potrzebny wypas już jest...także teraz czekamy aż rynkowa cena trochę spadnie i będzie można zacząć namawiać czestera na zmianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetki przełącznik od wycieraczek działają Ci ok ? Bo to co widać na zdjęciu jest chyba od sedana co za tym idzie nie ma włączenia tylnej wycieraczki :eusathink:

czujniki parkowania w grillu też nie widzę ....

Tak to z zewnątrz wygląda godnie :thumbup1:

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz jakoś juz to wygląda teraz czas na środek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACC :slina: :slina: Do tego boxa zmieścisz coś więcej oprócz walizki na ojro? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gabrysia :wink:

Co byście doradzili ? Widzę po forum, że praktycznie każdy ma nakładki z RS B7, tylko z tego co wiem to trzeba je trochę docinać.

image.jpg

mam ten zestaw u siebie.. montaż spowodował u mnie powiększenie się słownika przekleństw. nie wiem czy trafiłem na felerny model, ale u mnie w hamulcu ta tylna gumka była odrobinę za długa i trzeba było ją przyciąć.. ale generalnie wyglądają fajnie w aucie :) choć ja bym wybrał nr 2 ;)

a tak w ogóle to auto kosa :kox: gdybyś pomalował lusterka na czarno to wyglądałby jak nowy S-line Competition ;)

co do spalania to jestem w stanie w to uwierzyć, bo moje auto (na zimówkach 17tkach) przy spokojnej jeździe robi wynik 5 litrów..

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetki przełącznik od wycieraczek działają Ci ok ? Bo to co widać na zdjęciu jest chyba od sedana co za tym idzie nie ma włączenia tylnej wycieraczki :eusathink:

czujniki parkowania w grillu też nie widzę ....

Tak to z zewnątrz wygląda godnie :thumbup1:

Gratuluję spostrzegawczości :wink: oczywiście tył nie działa, bo przez pomyłkę przysłali do sedana, a nie miałem czasu już wymieniać, także jak by ktoś chętny na manetki to pisać. W sumie to działa tylna wycieraczka tylko trzeba wrzucić wsteczny, co jest dość uporczywe podczas jazdy :decayed: Czujniki są, tylko zdjęcia były robione jak jeszcze nie miałem mocowań.

Ścięta kiera by się przydała :wink:

Czytasz w myślach, i jeszcze srodek w alcantarze i B&O :)

ACC :slina: :slina: Do tego boxa zmieścisz coś więcej oprócz walizki na ojro? :decayed:

Box faktycznie nie za duży w środku, ale 2 pary nart i buty się mieszczą, a przynajmniej nie wygląda szafa na dachu.

Dzięki Gabrysia :wink:

Co byście doradzili ? Widzę po forum, że praktycznie każdy ma nakładki z RS B7, tylko z tego co wiem to trzeba je trochę docinać.

mam ten zestaw u siebie.. montaż spowodował u mnie powiększenie się słownika przekleństw. nie wiem czy trafiłem na felerny model, ale u mnie w hamulcu ta tylna gumka była odrobinę za długa i trzeba było ją przyciąć.. ale generalnie wyglądają fajnie w aucie :) choć ja bym wybrał nr 2 ;)

a tak w ogóle to auto kosa :kox: gdybyś pomalował lusterka na czarno to wyglądałby jak nowy S-line Competition ;)

co do spalania to jestem w stanie w to uwierzyć, bo moje auto (na zimówkach 17tkach) przy spokojnej jeździe robi wynik 5 litrów..

Musze przypolować na zestaw, który chłopaki polecili, widziałem na żywo i jest na prawdę git.

Co do lusterek cały czas się zastanawiam nad czarnym kolorem, ale chyba potrzebuję jeszcze czasu :) Ogólnie miałem jakąś tam koncepcję już w zeszłym roku jak zrobić auto, i nie mogłem uwierzyć jak w Genewie ujrzałem A4 lub A5 właśnie z takim pakietem jak chciałem u siebie zrobić, po prostu wszystko Ingolstadt musi zgapić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :wink: W weekendzik wpadły nowe relingi, oczywiście black piano, a konstruktorów rączek w podsufitce to powinni za jaja powiesić :facepalm: Nie wiem tylko co zrobić z chromami wokół szyb :kwasny:

20150628_151237.jpg
20150628_151254.jpg
Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem w salonie A4 B8 poliftową, ramki wokół szyb miała na black piano, fajnie to wyglądało. Mam dylemat, bo mam białego sedana i kupiłem nakładki na progi od slina, grill będe malował na black piano, tylni dyfuzor też i zastanawiam się czy nakładki na progi czarne tak jak u Ciebie czy na biało polecieć, felgi też są czarne. Doradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konstruktorów rączek w podsufitce to powinni za jaja powiesić :facepalm:

:grin: co urwałes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...