Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

za***isty filmik...ja bym chetnie pojechal gdyby nie to ze w sobote sie przeprowadzm;/

takie imprezy w zime sa regularnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

takie imprezy sa w kazda zime... w ostatni weekend byla Ułęż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co komu quattro? A na złość sąsiadom... dziś przeszli samych siebie...

W Szczecinie sypnęło ładnie 30+cm śniegu. No i 2 miłych panów odśnieżało sobie auta i chodnik, prawie cały śnieg wynieśli tak, żebym nie mógł bez odśnieżania wyjechać :naughty:.

Ale, że to leciutki biały puch, odśnieżyłem swoje autko i bez tykania tej chołdy wyjechałem, nawet bez jakiekolwiek męczenia się :D. Teraz do pełni satysfakcji przydała by mi się ich mina, ale to przyjdzie z czasem ;) bo inni sąsiedzi lubią plotkować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co komu quattro? A na złość sąsiadom... dziś przeszli samych siebie...

W Szczecinie sypnęło ładnie 30+cm śniegu. No i 2 miłych panów odśnieżało sobie auta i chodnik, prawie cały śnieg wynieśli tak, żebym nie mógł bez odśnieżania wyjechać :naughty:.

Ale, że to leciutki biały puch, odśnieżyłem swoje autko i bez tykania tej chołdy wyjechałem, nawet bez jakiekolwiek męczenia się :D. Teraz do pełni satysfakcji przydała by mi się ich mina, ale to przyjdzie z czasem ;) bo inni sąsiedzi lubią plotkować :polew:

z twojej wypowiedzi wychodzi tylko jedno masz ciulowych sąsiadów :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsi ciulowi niż fanatycy audi :gwizdanie:

Wyobraź sobie że wychodzisz rano do auta i nie masz q to połowa już na samą myśl o tym lałaby ze śmiechu..... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsi ciulowi niż fanatycy audi :gwizdanie:

Wyobraź sobie że wychodzisz rano do auta i nie masz q to połowa już na samą myśl o tym lałaby ze śmiechu..... :polew: :polew:

chyba jeszcze raz sie położę i wstanę bo nie rozumiem :embarrassed::no: :no: :tongue4:

zastanawia mnie jedno ilu zagorzałych fanów Q na sam widok napisu quattro "Bije niemca po hełmie.." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsi ciulowi niż fanatycy audi :gwizdanie:

Wyobraź sobie że wychodzisz rano do auta i nie masz q to połowa już na samą myśl o tym lałaby ze śmiechu..... :polew: :polew:

chyba jeszcze raz sie położę i wstanę bo nie rozumiem :embarrassed::no: :no: :tongue4:

zastanawia mnie jedno ilu zagorzałych fanów Q na sam widok napisu quattro "Bije niemca po hełmie.." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co Ty sie tak uczepiłes tego Q jak go nie masz :blink: ktoś kto troche pojeżdzi z tym napędem widzi juz ogromną przewage na drodze, weź swoim FWD płynnie wyprzedź drugi samochód przejeżdzajac przez zaśnieżony środek drogi :gwizdanie: przy większej prędkosci niz 70km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsi ciulowi niż fanatycy audi :gwizdanie:

Wyobraź sobie że wychodzisz rano do auta i nie masz q to połowa już na samą myśl o tym lałaby ze śmiechu..... :polew: :polew:

chyba jeszcze raz sie położę i wstanę bo nie rozumiem :embarrassed::no: :no: :tongue4:

zastanawia mnie jedno ilu zagorzałych fanów Q na sam widok napisu quattro "Bije niemca po hełmie.." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co Ty sie tak uczepiłes tego Q jak go nie masz :blink: ktoś kto troche pojeżdzi z tym napędem widzi juz ogromną przewage na drodze, weź swoim FWD płynnie wyprzedź drugi samochód przejeżdzajac przez zaśnieżony środek drogi :gwizdanie: przy większej prędkosci niz 70km/h

skrzynka wódki i jedziemy :cool1:

nie Q sie czepiam tylko tej wszej "ogromnej przewagi" jak to pięknie napisałeś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może zaraz temat sie obróci że FWD jeżdzi tak jak Q zimą, ze nie ma problemów przy przyspieszaniu, że nie ma problemów przy wyprzedzaniu, jedzie sie jak po szynach FWD, jeżdze na przemian FWD i Q, przy wyprzedzaniu przednionapędowcem trzeba naprawde "trzymac kierownice" wiadomo im bardziej doswiadoczony kierowca tym szybciej zimą jeżdzi, bo nikt nie mówi że na trasie ośką w taką zime nie można jechać tych 100km/h, ale jej przyśpieszanie na śliskiej nawierzchni jest w ogóle nieporównywalne do AWD chyba mi nie zaprzeczysz?? o sprawie hamiowania nie pisze :gwizdanie:

I to jest dla mnie ta "ogromna przewaga" Stoisz na światłach pod górke też masz problem z trakcją, jakich byś super opon nie miał, codziennie z osiedla mam wyjazd pod górke i widze tą przewage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ty na prawdę masz 23 lata???, przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się nad sensem, masz przewagę bo odpychasz się jednym kołem więcej, ale uświadom sobie że nie jesteś lepszy bo masz quattro, pewnie że nie zaprzeczę że 4x4 to nie 2x2 tylko :sick3: mi się chce jak to słyszę o tej ważej wyższości o tych zawalidrogach w FWD bo chodź by nie wiem co to jest jedna zasada

"co z tego że sprzęt gwizda, jak operator pi......... zda " tego nie zmienisz i kiedyś zrozumiesz, że ruszasz pierwszy spod świateł bo chcesz a hamujesz bo musisz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ty na prawdę masz 23 lata???, przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się nad sensem, masz przewagę bo odpychasz się jednym kołem więcej, ale uświadom sobie że nie jesteś lepszy bo masz quattro, pewnie że nie zaprzeczę że 4x4 to nie 2x2 tylko :sick3: mi się chce jak to słyszę o tej ważej wyższości o tych zawalidrogach w FWD bo chodź by nie wiem co to jest jedna zasada

"co z tego że sprzęt gwizda, jak operator pi......... zda " tego nie zmienisz i kiedyś zrozumiesz, że ruszasz pierwszy spod świateł bo chcesz a hamujesz bo musisz :good:

ja nie mówie ze każdy start spod swiateł to wyścig, oraz nie mówie ze jestem lepszy :gwizdanie: tylko pisze Ci że mając taki naped ma sie większą kontrole nad autem przy przytoczonych przeze mnie wyżej przykładach, a że są kierowcy FWD którzy jadą 100km/h i są kierowcy którzy boja sie przekroczyc 40km/h to już nic nie poradzisz kwestia doswiadczenia jazdy samochodem, niektórzy powinni z pierwszym opadem śniegu przesiadać sie w autobusy :gwizdanie: ale co jak co na trasie korek powoduje najczęsciej ośka "jak operator pi......... zda "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie i ten który ma jechać 100km/h będzie jechał i ośka i Q a ten kto ma jechać 40 km/h bedzie jechał i oską i Q i wozem pancernym na gąsienicach z kolcami, do niczego nie dojdziemy Q kolce i bajery to dodatek na drodze liczysz się TY twoje umiejętności twój rozsadek a reszta to tylko dodatek. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku, jeździłem Fordem Transitem (przez zime), i 2 szufle do śniegu były moimi najwierniejszymi przyjaciółmi... i po tym doświadczeniu powiedziałem dość.

Następne Audi (po B5 FWD) musi mieć 4x4.

A ze świateł wcale nie musisz pierwszy startować, ale masz świadomość. Ze jeśli tylko depniesz, to nie będziesz miał z tym problemów. Tak samo wygląda jazda silnikiem o większej mocy. Ty nie musisz się "sprawdzać" kto pierwszy wystartuje ze świateł.(jak talibscy kamikaze ze sportowych tico) Ty już to wiesz! :cool1: I możesz z czystym sumieniem pojechać jak emeryt ;) ale czaasem.... :evil: .

Żeby to zrozumieć trzeba tego doświadczyć na własnej skórze. Kupisz auto z quattro i mocą większą niż miałeś poprzednio To Ci się to spodoba. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta prawda... dobra napinka z tym Q.

dla wielbicieli FWD, wy przynajmniej lepiej sie rozpedzacie powyzej tych 160 km/h bo Q ma za duze opory w napedach...

fakt jest taki ze jak ktos lubi jezdzic dynamicznie w zime po zasniezonych drogach ( nie mowie tu o zapierd...) a o dynamicznym przyspieszaniu to FWD jest do d*py..

sprawa podobnie sie ma przy szybszym wychodzeniu z luku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty goral ja z mila checia dowolna trase z toba walne o skrzynke :wink4: Moge nawet podjechac w sobote bo raczej bede w Słopnicach kolo Limanowej. Nie po to ze jestem jakis tam cwaniak tylko po to zeby ci pokazac jak 21 latek cie obstuka bo widze ze masz duzo do gadania a gowno pojecia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty goral ja z mila checia dowolna trase z toba walne o skrzynke :wink4: Moge nawet podjechac w sobote bo raczej bede w Słopnicach kolo Limanowej. Nie po to ze jestem jakis tam cwaniak tylko po to zeby ci pokazac jak 21 latek cie obstuka bo widze ze masz duzo do gadania a gowno pojecia :polew:

obstuka w czym w piciu wódki, a może w przyśpieszaniu na śniegu czy jak w czym?? a może chcesz stukać 110 145-ką???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek Góral dobrze mówi-na drodze liczy się rozsądek ale Góral Q w zimę przy wyprzedzaniu pokonywaniu zakrętów-wjeżdzania na miejsce parkingowe itp jest bezcenne- ja mam pierwszą zimę Q i jestem mega zadowolony. nie ma porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeta prawda! W zimie szczególnie Q daje masę przyjemności i sprawa, że cieszysz się z zimy tak samo jak wtedy kiedy miałeś 10lat i padał śnieg ;)

Ale najlepsze jest to, że do tej zabawy wcale nie jest potrzebna zima ;) w lecie też się docenia ten napęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chcialbym kiedys sie karnac z kozakiem twojego pokroju bo naprawde usrales sie tego Q a jak przyszlo co do czego to zaczynasz zwalac wine na sprzet, ze wiecej koni i rznac glupa ogolnie... Nie zwalaj na auto bo pisalez ze licza sie umiejetnosci ktorych podobno ci nie brakuje a kowi do ktorego chciales wystartowac (prawdopodobnie na odleglosc :>) ma jeszcze ciekawsza pozycje od mojej wiec kolego porywasz sie na ksiezyc z odkurzaczem na plecach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...