Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

tyle ze rekawem szybciej przerzucisz auto na drugi kierunek chyba ze masz 250km to moze gazem sie pobawic

moc nie ma żadnego znaczenia, a już na pewno, aby przerzucić auto.

Jak widać na filmiku kolegi Ryjeks, przenosi masę auta z tyłu na przód, uderzeniem w hebel, tym samym auto reaguje i zmienia kierunek.

To jest właśnie to co wyśmiewasz, warto coś zrozumieć, zanim zaczniesz wprowadzać w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KmK opowiedz cos wiecej o takich szkoleniach.

Najblizej mi chyba do wawy.CO jak za ile itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK opowiedz cos wiecej o takich szkoleniach.

Najblizej mi chyba do wawy.CO jak za ile itp

Akurat z Twojego regionu nie mam info co warte zachodu i kasy,

spory wybór mają Ci z centralnej Polski, mają Wróbla i Jego klasyczną rozetę Rozeta Wrblewskiego - Rajdowa Szkoa Piotra Wrblewskiego

Wróbel szkoli też na Ułeżu, ustawia próby, jak dobrze pamiętam chyba On dość mocno rozpropagował ten region.

Jest też Andrzej Lenczowski Acceleration - Sport Driving School | Szkolenia kierowców | Szkolenia dla firm, kilka lat temu szkoleniowec SJS SJS - doskonalenie techniki jazdy, szkoła bezpiecznej jazdy, kurs bezpiecznej jazdy, eco driving, imprezy motoryzacyjne, jazda lamborghini, jazda porsche, prezenty motoryzacyjne, od jakiegoś czasu ma własną szkołę.

SJS to początek zabawa i przygrywka, ale pokazują to co wydaje się oczywiste, a nie jest.

SJS ma też opcję indywidualnego szkolenia, szkolili jakiś czas temu przynajmniej aktywni zawodnicy wyścigów.

Tak jak pisze Vario, Poznań ma przecież tor i Profesora przecież i jak dobrze pamiętam On też szkoli.

Koszty wszędzie warto pytać na bieżąco, temat się zmienia, ale nie aż tak.

A dobrych miejsc do upalania mniejszych i większych jest pewnie kilkanaście jak nie dziesiąt w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele dobrych opinii o Wróblu słyszałem. Cena 200-250zł chyba + swoje auto.

Zapominacie że użycie ręcznego w Q wiąże się ze wciśnięciem sprzęgła co komplikuje sprawę. szybciej i łatwiej jest przerzucać masę jak na filmiku ryjeks. Dużo lepiej czuje się auto i nad nim panuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek, mogę pogadać z Profesorem tj. Szwagierczakiem, szkoliłem się u niego ;), wiem, że Automobil Klub Wlkp robi zimowe szkolenia, byłem na takowym, tu masz stronkę www.aw.poznan.pl, tam są terminy szkoleń. Na Bednarach pod Poznaniem jest szkoła jazdy Zasady, Kuchar ma szkołę jazdy, jest w czym wybierać

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba Bielak ma chyba promocje na szkolenia www.akademia-bezpiecznej-jazdy.pl zakładka podaruj komuś szkolenie

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele dobrych opinii o Wróblu słyszałem. Cena 200-250zł chyba + swoje auto.

Zapominacie że użycie ręcznego w Q wiąże się ze wciśnięciem sprzęgła co komplikuje sprawę. szybciej i łatwiej jest przerzucać masę jak na filmiku ryjeks. Dużo lepiej czuje się auto i nad nim panuje

tylko moze powiedzmy ile kolega ma pod maska ,bo seryjnym 150 km jak w moim przypadku ciezko zrobic cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masę z tyłu na przód to przerzucałem w 90-110 konnym golfie... Wystarczy odpowiednio hamulcem operować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem to na suchym asfalcie. Fakt, że zawias był twardy + poliuretan + 18' i prędkość znaczna (80+).

Z Q powinno być łatwiej, trzeba tylko wyczuć moment kiedy dohamować i skręcić a fizyka zrobi resztę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Q powinno być łatwiej, trzeba tylko wyczuć moment kiedy dohamować i skręcić a fizyka zrobi resztę...

owszem, najczęsciej w rowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...