Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...


Wasiuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Na wylot nie było przeżarte tylko spora warstwa tego syfu była. Sądze, że samochód musiał długo stać gdzieś w wodzie.
Sprowadzany z niemiec (niby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności ogarnij hamulce, na szyby przyjdzie jeszcze czas ;) pamiętaj, że bezpieczeństwo i sprawność techniczna powinny stać na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest możliwe żeby auto krajowe było tak zardzewiałe. Na pewnno gdzieś stał nad morzem wcześniiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, miał jeszcze spore ilości szlamu na nadkolach. Pomimo tego blacharka jest zdumiewająco zdrowa.
Spokojnie, hamulce z tyłu są ogarnięte, został przód :)

Pierw to wydech, bo jeszcze chwila i będe ciągnął go za sobą...chciałem od 1.8T jak większość na tym forum ale to za duże koszta jak na tą chwilę bo i tylni zderzak trzeba by było wymienić. Zatem będę musiał się zadowolić oryginalnym jednym kominem albo gdzieś tam pod zderzakiem połączyć końcówki wydechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu był po powodzi jakiejś. Współczuję że wpakowałeś się na mine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege my juz troche pisalismy o naszych audi ja to samo przerabiałem po kupnie z nieszczesnym altem najpierw kapitalka silnika a pozniej dopiero zaczynasz cieszyc sie autem. Kolorek jak mój dobra polerka i bedzie swiecic sie jak co najmniej moja :grin: ale fakt ruda mocno zaatakowała nawet bardzo ale tak jak pisza koledzy wyzej musiała troche postac w wodzie bo u mnie spód auta jest czarniutki a nie kupiłes jej czasem kolego w kłodzku albo w wałbrzychu bo ogladałem taka sama w takim kolorze ponad rok temu jak szukałem sobie tylko jak zobaczyłem tyle rudej pod autem to dałem spokój ogarniesz troche mankamentów i bedzie chulac pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją w Lubaniu. Najlepsze spoty handlarzy. Lubań, Bolesławiec, Wałbrzych. Zgadza się. Osobiście jestem z Głuszycy ale z Wałbrzychem mam do czynienia na codzień.

Mam nadzieję, że pomożecie mi odzyskać wiarę w mój własny wóz (dziwnie brzmi). Trza zacisnąć zęby i bujać się z tymi dziwacznymi kołpakami z J-Teca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją w Lubaniu. Najlepsze spoty handlarzy. Lubań, Bolesławiec, Wałbrzych. Zgadza się. Osobiście jestem z Głuszycy ale z Wałbrzychem mam do czynienia na codzień.

Mam nadzieję, że pomożecie mi odzyskać wiarę w mój własny wóz (dziwnie brzmi). Trza zacisnąć zęby i bujać się z tymi dziwacznymi kołpakami z J-Teca...

No to moze inna ogladalem bedzie dobrze pare tys :) kupa roboty i bedzie malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo to pchać dalej a nie reanimowac trupa

Kupiłem za 12800, po rejestracji, ubezpieczeniu, letnich kapciach i innych pierdołach wyszło 15500, wtedy się wszystko zaczęło. Pchnąć dalej nie pchniesz, bo będziesz musiał cło zapłacić w wysokości 23% od sprzedaży.

Pewnie z początku pomyślałeś, że tej opcji nie rozważałem, ale tak bym wyszedł gorzej. Znacznie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo to pchać dalej a nie reanimowac trupa

Kupiłem za 12800, po rejestracji, ubezpieczeniu, letnich kapciach i innych pierdołach wyszło 15500, wtedy się wszystko zaczęło. Pchnąć dalej nie pchniesz, bo będziesz musiał cło zapłacić w wysokości 23% od sprzedaży.

Pewnie z początku pomyślałeś, że tej opcji nie rozważałem, ale tak bym wyszedł gorzej. Znacznie gorzej.

Dokłdnie kolego z dniem kupna juz straciła na wartosci ponad rok temu szukałem b6 do 16-17 tys i bylo pare sztuk a teraz patrze i do 15 tys jest pare stron zycie jest okrutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno podatek od wzbogacenia ma zostać zniesiony jakoś jeszcze tego roku. Ale nie zapuszczałem się w ten temat zbytnio.
Gdybym miał go sprzedać za mniej niż kupiłem, to jestem zwolniony z podatku. Ale jak za więcej, to 23% leci na zasilanie dla tych nierobów z rządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że zawiodłeś się, no ale tu jest idealny przykład na okazje... 13k za b6 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się...ale nie na marce a na ludziach, jak można być takim dla drugiego oraz jak można doprowadzić wóz do takiego stanu.

Ale!! Głównie dzięki takim ludziom jak @Kamil12 i @MichałA4 odzyskuje wiarę w ludzi. Większość społeczeństwa na forum jest bardzo pomocna.

@Kamil12 zaopatrzył mnie (po niskiej cenie) w klocki i tarcze wentylowane na przód + wydech końcowy.

Jeszcze raz piękne dzięki! :hi:

ids76sd4.jpg

3njqdtrb.jpg

Co jednemu niepotrzebne innemu zaś na odwrót ^_^

Mam pytanie. Co daje i jak działa strumienica zamiast katalizatora. Bo niestety mój chyba jest już na wyczerpaniu (choć jeszcze pluje wodą) i trzeba będzie coś z tym fantem zrobić. Mechanik zaproponował wstawienie strumienic za 100zł do "puchy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem ale bez kata przeglądu chyba by nie mógł przejść.

Check itak się świeci skórkowany :-/

A nie dałoby radę oszukać sondy jakąś tulejką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby są jakieś tulejki pod sonde ale jak to w praktyce działa to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywa sie to emulator i kosztuje ok 20 zł i daje rady.

Kata wywal i wstaw rurke w środek średnicy rur z wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...