Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

... żeby nie było, że się poddałem ? 

48522574861_6ac75357bd_h.jpg

48522792682_ccb072cc04_h.jpg

48522575866_022b07701e_h.jpg

Edytowane przez dliwski
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zgasio napisał:

Te lusterka to satyna? Gdzie kupiłeś allegro?

Satyna występowała tylko w RS4 i oba były symetryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zgasio napisał:

Te lusterka to satyna? Gdzie kupiłeś allegro?

Lusterka to chrom, na allegro pewnie dostepne, jak juz szukaj obu duzych ? oryginalnie byly w s4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chrom to nie wygląda, poza tym do niczego nie pasowałby tutaj.

Na 1 stronie tematu jest odpowiedź: lusterka są pomalowane na srebrno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od montażu wtryskiwaczy 216 i wystrojeniu wszystkiego u spankiego wiele się nie działo poza typowym serwisem (wahacze, hamulce, płyny, filtry itd.). Dzisiaj natomiast odebrałem auto po grubszym serwisie, a właściwie remoncie tj. pierścienie, zawory, głowica i wszystko inne co się z tym wiąże + czyszczenie turbiny + wymiana rozrządu, filtry, płyny, poduszki, kilka wahaczy i innych pierdół. Tak że jestem zadowolony, bo mam na dzień dzisiejszy ogarnięty lakier i silnik w całości. Teraz tylko wbijać kolejne kilometry. 

49571116407_fdfb0d97a7.jpg

49570562128_4839a88b7b_c.jpg

 

Edytowane przez dliwski
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione 1500 km po remoncie. Spalanie wróciło do normy (w trasie 5,1), silnik pracuje zupełnie inaczej. Udało mi się w końcu wymienić lampki tablicy rejestracyjnej - okazuje się, że takie jak u mnie nie są już produkowane i są tak mało popularne, że zamienników (nawet chińskich LED-ów) też nie ma. 

Zaktualizowałem historię auta na pierwszej stronie i dorzuciłem zdjęcia robione na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus za wymianę kierownicy. Dobrze że nie wymieniałeś na tą Pro Line, bo ta wygląda o niebo lepiej. 

Brałeś z A6 C5 bo pasuje P&P? Kostka od poduchy jest chyba identyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 23:06, dliwski napisał:

Zrobione 1500 km po remoncie. Spalanie wróciło do normy (w trasie 5,1), silnik pracuje zupełnie inaczej. Udało mi się w końcu wymienić lampki tablicy rejestracyjnej - okazuje się, że takie jak u mnie nie są już produkowane i są tak mało popularne, że zamienników (nawet chińskich LED-ów) też nie ma. 

Nie masz takich?

NOWA-LAMPKA-TABLICY-REJ-LEWA-AUDI-A4-B5-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 75 zł - NOWA LAMPKA TABLICY REJ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie takie kupiłem - na pierwszej stronie podałem nr części dla zainteresowanych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpada nowy gwint i kilka innych gratów, tak poza tym to bezawaryjnie kolejny rok zleciał :wink:

IMG_1622.jpeg

Edytowane przez dliwski
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto cudo, ile ja był dał za takiego bez szpachli w jednym kawałku czarnego AFN`a w kombi i quattro... - sporo bym dał ale bez przesady ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dorwać od kolegi z forum lusterka składane elektrycznie z wiązką i przyciskiem. Najpierw idą do oklejenia albo malowania w satynowy srebrny, a potem będzie montaż. Do tego przy okazji zrobię kilka poprawek lakierniczych - niestety na parkingach nie brakuje niedzielnych kierowców... No i felgi poszły do malowania - jednak będzie black piano, może nie będę żałował. Fotki będą pewnie na przełomie czerwca i lipca jak wszystko ogarnę. Teraz jest poobijany i na 15-calowych seryjnych kołach, więc wstyd pokazywać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nieumyty, ale koło już siedzi. Potrzebowałem takiej zmiany. 

IMG_2948.png

IMG_2947%203.png

 

 

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...