Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP hamulców w A4 B8


Yoghurt

Rekomendowane odpowiedzi

Tu moj zestaw na aucie - tarcza 312x25 zacisk na duzym tloczku, seryjnie bylo 230x9 na malym tloczku

4203576c2b9e.jpg

A tu tak czesto szukame na forum zaciski od Q5 po regeneracji, stan jaki otrzymalem masakra, szkoda ze fotek nie zrobilem

77201ed89a30.jpg

A tu jest przod u mnie 334x32 6 tloczkowe brembo

bc248ed8e994.jpg

Edytowane przez Tominator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o tylne zaciski. Q5 oraz A4 dla tarczy 330mm maja takie same zaciski i jarzma( 8K0 615 403/404 C + 8K0 615 425/426). SQ5 oraz S4 tez maja takie same zaciski i jarzma ale roznia sie literka w numerze czesci w stosunku do tego co jest w A4/Q5 dla tarczy 330mm (8K0 615 403/404 D + 8K0 615 425/426 A). czy ktos sie orientuje czy czyms sie roznia te zaciski dla A4/Q5 od tych dla esek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki skrot myslowy mistrzu Dave :D

Ale to pomoż dalej jesli mozesz jak zakupie takie to moge je śmiało montować do b8 i wszystko pasuje p&p :) a jaki one maja numer fabryczny czy jak sprawdzic ze wlasciciel faktycznie sprzedaje zaciski pod tarcze 347mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się wtedy nazywa s4 :P i kosztuje krocie :P

ale przód właśnie zakupiłem S4 ;)

taraz muszę tył znaleźć.. masz tam napewno pytanie ile ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jest sens wrzucac takie tarcze http://allegro.pl/tarcze-p-zimmermann-audi-a4-b7-b8-a5-q5-320mm-i5669870922.htmlzamiast normalnych bez dziurek? Jest jakas duza roznica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie w imieniu kolegi - czy na zestaw z 2.0 tfsi (320mm) wejda felgi 16 cali 7j et46?

Ja mam w a4 b8 na tyle 330mm i 7.5 x 16" ET 45 i wchodzi na styka ;P

Z innej beczki

Panowie, z którego modelu OOOO Pasuje do a4 b8 zacisk i tarcza 365 lub 385mm? A6 C7 3.0 tdi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Te zaciski od S4 ilu tloczkowe są?

Ktorego eS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, warto inwestować w te czterotłoki z q5 do tarczy 345 czy ori s4 b7 hamują na podobnym poziomie (pomijamy kwestie że brembo wygląda :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 320 ori chce założyć 345 i czterotłoki brembo z q5 ale słyszałem opine że mają małe tłoczki i hamowanie jest na poziomie ori s4. Dlatego może ktoś już ma z tym doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...