Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś z okolic Krakowa ma wrzucony SWAP z sq5 do a4/s4 B8 potrzebował bym przymierzyć felgi 

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 495,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, Szymon6353 napisał:

Czy ktoś z okolic Krakowa ma wrzucony SWAP z sq5 do a4/s4 B8 potrzebował bym przymierzyć felgi 

Ja mam 356mm praktycznie to samo. 

Na dniach będę miał też zacisk sq5 mam zwrotnice luzem można przymierzyć. 

Opublikowano
4 godziny temu, Gibons napisał:

Ja mam 356mm praktycznie to samo. 

Na dniach będę miał też zacisk sq5 mam zwrotnice luzem można przymierzyć. 

Mogę jakiś kontakt do ciebie

 

Opublikowano
3 godziny temu, Szymon6353 napisał:

Mogę jakiś kontakt do ciebie

 

Pisz na pw

Opublikowano

Hej 

Chce zmienić tarcze z 320 na 345 wiec potrzebuje tylko innych jarzm? Miałby ktoś może do sprzedania takie jarzma?

Opublikowano
16 minut temu, KRAS6986 napisał:

Hej 

Chce zmienić tarcze z 320 na 345 wiec potrzebuje tylko innych jarzm? Miałby ktoś może do sprzedania takie jarzma?

Tak. Taniej niestety pewnie wyjdzie kupić z zaciskami bo jarzm używanych raczej nie sprzedają. Nowe to ponad 600zł za kpl.

Opublikowano
6 godzin temu, KRAS6986 napisał:

Hej 

Chce zmienić tarcze z 320 na 345 wiec potrzebuje tylko innych jarzm? Miałby ktoś może do sprzedania takie jarzma?

Mam zaciski z tarczami po przebiegu 38tys jakbyś chciał. 

Opublikowano

Hej

Czy przod 345 z S4 podejdzie pod zimowke 17" do allroad z 2014?

Jeśli tak to może ma ktoś na zbyciu zestaw 345/330 w dobrym stanie lub po regeneracji?

Edytowane przez ddaz67

Opublikowano
10 minut temu, ddaz67 napisał:

Hej

Czy przod 345 z S4 podejdzie pod zimowke 17" do allroad z 2014?

Jeśli tak to może ma ktoś na zbyciu zestaw 345/330 w dobrym stanie lub po regeneracji?

Mam cały setup 345/330

Opublikowano
9 minut temu, Dev napisał:

Mam cały setup 345/330

 

 

Edytowane przez ddaz67

Opublikowano
9 minut temu, Dev napisał:

Mam cały setup 345/330

masz jakieś foty?podeslij na priv

 

Edytowane przez ddaz67

Opublikowano
22 godziny temu, Dev napisał:

Mam cały setup 345/330

177KM ma 314mm i tył 288mm jo ? Przejście na eSkowe zaciski 345/330 będzie mocno odczuwalne? Starczy spokojnie do ciężkiego allroada czy lepiej zainwestować w coś lepszego ? Jakieś sugestie ? Powoli kończą się hamulce przód/tył... 

Opublikowano
3 minuty temu, Norbas napisał:

177KM ma 314mm i tył 288mm jo ? Przejście na eSkowe zaciski 345/330 będzie mocno odczuwalne? Starczy spokojnie do ciężkiego allroada czy lepiej zainwestować w coś lepszego ? Jakieś sugestie ? Powoli kończą się hamulce przód/tył... 

314mm tył 300mm nie wentylowany. 

345/330 będzie dużo lepiej, ale 356/330 jeszcze kilka leveli wyżej. 

Opublikowano

Zaciski z a6 c7 356mm dwa tłoczki i tył 330mm z a6 c7 zrobi duża różnice pomiędzy 320mm i 300mm?

 

Zakupiłem zestaw właśnie ale czy mogę klocki dać z swoich 300mm do zacisków z a6 c7? Bo mam prawie nowe. I co z osłonami tarcz. Tył wiem pasuje do 330mm a co z przodem? Muszę zmienić na te od a6 c7 356mm czy podejda i dobrze zakryja te z 320mm?

Opublikowano

Zakryją spokojnie 356 z przodu   osłona przy 375mm jest praktycznie na równi przy mniejszym zostanie trochę zapasu 

Opublikowano
10 godzin temu, Patrykjagoda napisał:

Zaciski z a6 c7 356mm dwa tłoczki i tył 330mm z a6 c7 zrobi duża różnice pomiędzy 320mm i 300mm?

 

Zakupiłem zestaw właśnie ale czy mogę klocki dać z swoich 300mm do zacisków z a6 c7? Bo mam prawie nowe. I co z osłonami tarcz. Tył wiem pasuje do 330mm a co z przodem? Muszę zmienić na te od a6 c7 356mm czy podejda i dobrze zakryja te z 320mm?

Będzie ogromna różnica. klocki są takie same ale blaszki montażowe inne. Jakbyś chciał nabyć klocki i tarcze do tego to zapraszam na pw:hi:

Opublikowano

Mam tarcze a klocki prawie nowe właśnie z a4 b8 300mm. Jakieś blaszki mam na zaciskach więc śmiało mówisz zakładać mogę od 300mm a4 b8 do a6 c7 330mm?

Opublikowano
13 minut temu, Patrykjagoda napisał:

Mam tarcze a klocki prawie nowe właśnie z a4 b8 300mm. Jakieś blaszki mam na zaciskach więc śmiało mówisz zakładać mogę od 300mm a4 b8 do a6 c7 330mm?

Od twoich tylnych do 330mm podejda tylko klocki o ile będziesz miał blaszki montazowe od klocków z 330mm w zaciskach. 

Tarcza wiadomo nie podejdzie 300 do 330 zacisku. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam czy te zaciski podejdą do a4 b8 polift 

image.webp

Opublikowano

Jo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.