Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam audimaniaków oto moja lala

PA220155.jpg PA220130.jpg PA220224.jpg

Opublikowano

No no :eek: miodzio bryka :exclaim: :exclaim:

Opublikowano

Chyba dużo kaski w nią wpakowałeś, i gratuluje włożonej pracy. Ja nie zdecydowałbym się na taki krok. Wystarczyła by mi poprostu s4. Byłbym happy.

Jeszcze raz gratki , bo samochód robi wrażenie.

Opublikowano

pierwsze auto przy którym mam naprawdę dylemat pomiędzy podoba/niepodoba

nie mam pojęcia w jakich kategoriach go oceniać - ale włożonej kasy i poświęconej pracy tylko pogratulować

Opublikowano

moc do pozazdroszczenia, wygląd kwestia sporna :cool:

Opublikowano
moc do pozazdroszczenia, wygląd kwestia sporna :cool:

dokładnie tak jak kolega sądzę.

Może coś napiszesz o swoich modach. Co, gdzie, kiedy itd

Opublikowano

dla mnie bajka

widziałem to autko na żywo po trasie i fotki nie oddają tego co jest w naprawdę

trzeba by spotkać się na jakimś spocie :a4fan:

Opublikowano

eee tam, nawet klamek nie ma :rotfl::rotfl:

a tak na poważnie to dwie rzeczy mi sie nie podobają. pasek tjuningowy na przedniej szybie i napisy na oponach. a tak to jest miodzio :eek:

i mam nadzieje że nie jesteś "Ryśkiem" co by tylko chciał mieć audi i pochwalisz sie na jakimś spocie lub zlocie :a4fan:

[ Dodano: 04-02-2007, 14:53 ]

czy to jest stage I tego Twojego :question:TN_4.JPG

Opublikowano

No auto fajnie zrobione, gratuluje odwagi, ja bym sie nie pakowal w takie cus :biggrin: Brzydko wyglada bez klamek i kola takie schowane w nadkolach :smile: No i ten pasek z szyby :bicz:

Tablice te same i fele tez :biggrin:

Opublikowano

ladna furka, tylko kola troche nikna w nadkolach. poza tym swietny pakiet w extra kolorze, a silnik... na prawde sporo kasy i pracy zostalo wlozone w to auto, pogratulowac!

[ Dodano: 04-02-2007, 14:56 ]

eee tam, nawet klamek nie ma :rotfl::rotfl:

a tak na poważnie to dwie rzeczy mi sie nie podobają. pasek tjuningowy na przedniej szybie i napisy na oponach. a tak to jest miodzio :eek:

i mam nadzieje że nie jesteś "Ryśkiem" co by tylko chciał mieć audi i pochwalisz sie na jakimś spocie lub zlocie :a4fan:

[ Dodano: 04-02-2007, 14:53 ]

czy to jest stage I tego Twojego :question:Obrazek

blacha ta sama wiec na to wyglada :)

Opublikowano

wygląd ciekawy ..może się podobać..ale mi nie.. te przednie lampy z profilu są takie..hmm za bardzo wchodzące w błotnik ..

czy to jest stage I tego Twojego

tak Keżorku popatrz na blachy :)

Opublikowano

hmm, jakoś mnie osobiście nie powala. Szkoda, że nie zostałeś przy budzie B5 (która w S4 jest strasznie przyjemna).

No i ten znaczek RS4... :rotfl:

Opublikowano

Ale sie niektorzy czepiacie bezsensu! Auto jest za***iste na maxa! NIC DODAC NIC UJAC!

Opublikowano
Ale sie niektorzy czepiacie bezsensu! Auto jest za***iste na maxa! NIC DODAC NIC UJAC!

czepiaja? kazdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazic :) chyba po to autor dal zdjecia, zebysmy je ocenili.

Opublikowano

fajna fajna :smile:

Opublikowano

autko bardzo fajne, podobają mi się takie zmiany, w GT chyba dwa dwa numery temu tez była taka biała rs4 zmieniona na nową, nie podoba mi sie naklejka na szybie i znikające felgi, pozdro

Opublikowano

co wam sie niepodoba w naklejce na szybie ??????????

lala.jpg

Opublikowano

siema ICE :biggrin: fajnie że jesteś bo na afk raczej się już nie spiszemy :twisted:

wyleciałem (na własną prośbę) :twisted:

jeśli chodzi o twoją suszarę to spoko :wink:

fajny pomysł do tego fajny motor i fajna zawiecha :wink:

pod tym względem to jest kozak i nikt nie zaprzeczy :evil:

a jeśli chodzi o klamki i naklejki to jest sprawa gustu :rolleyes:

a o gustach się nie dyskutuje :cool: każdy ma swój :rotfl:

Opublikowano
co wam sie niepodoba w naklejce na szybie ??????????
mnie sie ogólnie nie podoba naklejka na szybie. bo mam wtedy malucha M3 power przed oczami :rotfl::rotfl:

a klamki to sarkazm był :lol: podoba mi sie bez , tylko troszku nielegal :wink:

Opublikowano

No nie pasi nie pasi ta naklejka :biggrin: a felgi sa bardzo ladne, tylko schowane bardzo ... A moze bys wrzucil od RS4 ?? :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.