Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG - lepszy XP czy WIN 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Potrzebuję kupić laptopa - specjalnie do VAG'a i z czasem do VCDS'a.

Który system będzie lepszy do tych programów? XP czy WIN 7 ?

Opublikowano

ja również chętnie bym się dowiedział :)

Opublikowano

Ja osobiscie mam na XP, gdzies czytalem tu na forum ze byly problemy ze sterownikami pod Win7 ale nie jest to niemozliwe do ogarniecia.

Wysyłane z GT-I9305

Opublikowano

Na XP było super, na WIN7 I 8.1 też jest dobrze, ale muszę uruchamiać program przez opcję "uruchom jako administrator " bo inaczej wyłącza się po chwili.

Opublikowano

XP ja używam i nie ma problemów.

Jakiego lapka chcesz kupić?

Edytowane przez maryoushek

Opublikowano

ja mam pytanie odnosnie windowsa 8 generalnie ... viaken mi sie nie łączy z silnikiem mozliwe ze to przez win 8 ?;>

Opublikowano

Może to być przyczyną. Dlatego do aut używam XP i nie ma żadnych problemów. Antywirusy mogą blokować i firewall

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Najlepiej utworzyć wirtualny dysk i zainstalować xp i wtedy taki vag com będzie działał bez zarzutu ,na win 7 nie potrafiłem zainstalować .

Opublikowano

Ja używam na Win XP i jest spoko. Sam lapek ma już jakieś 7-8 lat, ale daje radę. VAG + ETKA + soft do LPG.

Opublikowano

ja mam pytanie odnosnie windowsa 8 generalnie ... viaken mi sie nie łączy z silnikiem mozliwe ze to przez win 8 ?;>

U mnie się łączy, zainstalowałeś dobrze wszystko, port odpowiedni masz ustawiony?
Opublikowano

U mnie kabel od Viakena też bez problemu działa na Win 8.1. Zobaczymy za kilka dni, jak to będzie na Windows 10 :wink:

Opublikowano

ja mam pytanie odnosnie windowsa 8 generalnie ... viaken mi sie nie łączy z silnikiem mozliwe ze to przez win 8 ?;>

U mnie się łączy, zainstalowałeś dobrze wszystko, port odpowiedni masz ustawiony?

Tak mam ustawione na COM1 :)

ja już totalnie nie wiem co mogę zrobic żeby połączyło u mnie z silnikiem .(może winny jest kabel usb viaken)

Opublikowano

Z B7 z 2007 roku to on na 99% nie zadziała. Przecież jest napisane w kablu, że jest do roku 2004.

Opublikowano

Ok dzieki za odpowiedź . A mógłbyś doradzić jaki kabelek kupić żeby działał z moim samochodem ? Może ktoś zna jakiegoś uzytkownika z forum , który takowe sprzedaje :)

Opublikowano

viaken mi sie nie łączy z silnikiem

Jaki komunikat sie pokazuje?

Opublikowano

Żaden komunikat po prostu nie łączy próbuje sie łączyc i wyskakuje spróbuj ponowniei tak w koło :)

Opublikowano

Z ciekawości, zmień start baud na 9898 w opcjach.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Proszę zobaczyc taki mam kabelek :)http://allegro.pl/kabel-vag-kkl-usb-obd-vw-audi-seat-skoda-interfejs-i4876215926.html


Z ciekawości, zmień start baud na 9898 w opcjach.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Spróbuje tak zrobić :)

Opublikowano

5fb2bc695b1c3ea6e9eb6813e286cdd0.jpg ktoś może pomóc w czym jest problem?

note 3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.