Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Które wycieraczki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tych co pokazałes to bym brał Valeo :good:

Opublikowano

Ja też polecam Valeo. Używam i są dobre :good:

Opublikowano

Ja mam Bosch Twin ale z tego co teraz mysle to Valeo. Za dwa komplety Vaeo zaplacisz ja za jeden Bosch Twin :)

Opublikowano

Ja kupiłem pół roku temu Bosch-e dla siebie i dziewczyny do samochodu i już ledwo zbierają. Postanowiłem, że nigdy więcej ich nie kupie bo na Valeo jeździłem ostatnio ponad rok i zbierały jeszcze bardzo dobrze

Opublikowano

Jak wybierzesz Valeo to zapytaj tego allegrowicza czy komplet jest pokazany na tym zdjęciu ponieważ wycieraczka od kierowcy jest dłuższa i ma spojler natomiast na zdjęciu są pokazane dwie takie same. Ja kupowałem wycieraczki Valeo u tego allegrowicza http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=457284227.

Opublikowano

Bierz Valeo :good:

Opublikowano

wycieraczki Valeo - są dobre jakościowo

a brales pod uwage "płaskie" wycieraczki ??

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=464003936

kumpel ma w octavi, bardzo dobrze zbieraja wode i ładnie sie prezentują, sam będę na takie wymieniał

Opublikowano

Z tych, które tu zamieściłeś, najlepiej kup Valeo, no i jak juz !Tommy napisał, pomyśl nad płaskimi, my też mamy zamiar zmienić na takie, spełniają dobrze swoje zadanie i ładnie sie prezentują.

Opublikowano

Ja bym wziął VALEO

Opublikowano

bierz płaskie Valeo :good:

Opublikowano

a ja kupilem sobie takie po 10 zl w oszolomie i juz pol roku daja rade

Opublikowano

a ja kupilem sobie takie po 10 zl w oszolomie i juz pol roku daja rade

Tak jak kolega napisał ja też kupiłem w oszołomie jakieś polskiej firmy i są ok a kupowałem drogie i dobrych firm i była zawsze jedna wada że mocno skrzypiały przy wycieraniu szyby co doprowadzało mnie do furii.

Opublikowano

Ja w Tesco kupiłem komplet za 12zł i są znacznie lepsze niż poprzednie markowe ( Valeo,Bosch). Te markowe skrzypiały od nowości.

Opublikowano
  • Autor

dzieki koledzy za odp. :hi: wezme Valeo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wiecie może jaki konkretnie rozmiar pasuje do a4 b5??

bo mam zamiar kupić te płaskie valeo i co aukcja to widzę inne rozmiary :kwasny::angry:

Opublikowano

ja tam nie żałowałem kasy i mam orginały za 90 zł

Opublikowano

no ja też niemogłem nigdzie w sklepach dostac takich rozmiarów i wciskali mi same gumy od piur.

ale u siebie w serwisie skody znalazłem, pasują od Skody Superb a wiadomo że Skoda Audi Wolswagen Seat to z jednej grupy aut. Kosztowały 120 ale mi taniej sprzedali :)

Opublikowano

Kup Valeo Silencio Xtrm 530mm na dwie strony. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.