Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Fake S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

Po sprzedaży przedliftowego B5 w 1.8T szukałem S4 , ale że przez ponad pół roku nie było nic ciekawego postanowiłem przejąć od kolegi Darkman poliftowe B5 w Quattro z silnikiem 2.4 i znów utrudniając sobie życie będe bawić się w swapy i inne tego typu kombinacje :decayed:

Poprzednie A4

img0650il.jpgimg8854d.jpg




Następca to :


A4 B5 sedan
Rocznik -1999
Silnik -2,4 benzyna V6 165KM
Napęd -quattro
Kolor -srebrny LY7W


Z wyposażenia :


- ori xenon z samopoziomem
-10 PP( 4 poduchy+ boczne kurtyny)
-2Din z RNS-E Led 2014
-nagłośnienie BOSE
-carbonowe listwy S4
-skórzana kierownica S4
-czarne klamki wewn RS4

-Recaro grzane w elektryce
-lusterka fotochromowe
-ramiona wycieraczek z passata

-podłokietnik
-podgrzewane lusterka
-czujniki parkowania tył w zderzaku
-chłodnica wspomagania z A6

-zegary z FIS ( zegarek niestety analog)
-chromowane obwódki szyb
-szyberdach
-4 elektryczne szyby
-wnętrze full led

Poza tym :
-Kompletne body S4 , tylny zdeś z PDC :naughty:

-lusterka alu chrom S4 z fotochromem

-grill RS4
-Avus III 18'' z oponami nexen 225/40
-gwint KW V1
-Heble przód 345mm z A6 C6
-heble tył 312mm z AUDI RS4
-kompletny wydech S4

Do pełni szczęscia brakuje tylko silnika S4 wraz z czarnym sufitem więc jeśli nie trafi się do wiosny jakaś ciekawa ori S4 to będziemy działać .


Tak auto wyglądało po zakupie :

IMG0644JP_wqaaqpq.jpgIMG0648JP_wqaaqhp.jpg


Ogółem auto było strasznie słabo spasowane , wszystko wymagało regulacji więc pierwszym zakupem były wszystkie nowe ślizgi oraz dokładka z Cupry , odmalowałem również hamulce oraz lekko przepolerowałem lakier.

IMG2348JP_wqaaqxa.jpgIMG2360JP_wqaaqnx.jpg

Następnym zakupem były felgi
ATS DTC 18'' 8.5'' na oponach 225/40


IMG2189JP_wqaaqwn.jpg




Obecnie auto prezentuje się tak :

IMG2369JP_wqaaqsr.jpgIMG2403JP_wqaaqsx.jpgIMG2374JP_wqaqppp.jpgIMG2400JP_wqaaqqa.jpgIMG2375JP_wqaaqqs.jpg

IMG1617JP_wqaqpwr.jpgIMG1616JP_wqaqpwe.jpgIMG2362JP_wqaqpnw.jpg


Póki co to by było na tyle , co dalej czas pokaże :):hi:

Edytowane przez OLI_B5

Opublikowano

:jerk::jerk::jerk:
Jednak nie 360 z przodu? :decayed:

Opublikowano

Dobry fake, zniweluj go. ?

Opublikowano

ładna bestia :) do gałki biegów od B6 pasowałaby jeszcze kierownica od S4 B6 :D ładnie by się to komponowało

Opublikowano
  • Autor

ładna bestia :) do gałki biegów od B6 pasowałaby jeszcze kierownica od S4 B6 :D ładnie by się to komponowało

Kiera b5 bardziej mi sie podoba ;) gałka z mieszkiem raczej pojda do obszycia

Opublikowano

Ale sztukę wyrwałeś :-) z wyposażenia ma już chyba max nie? Mega fajny pojazd!

Opublikowano

śliczna sztuka!

Opublikowano

prawie bliźniak mojego :decayed:

licznik od s4 by w środku dopełnił wypas no i sufit obowiązkowo :wink:

Opublikowano
  • Autor

prawie bliźniak mojego :decayed:

licznik od s4 by w środku dopełnił wypas no i sufit obowiązkowo :wink:

No prawie bliźniaki :decayed:

Jeśli auto zostanie i wleci 2.7 to wpadną zegary z RS4

Opublikowano

piękna jest , rudy też był dobry, ale ten bije go na głowę :wink:

Opublikowano

Czy to nie jest auto od kolegi Darkman ?

Opublikowano

Czy to nie jest auto od kolegi Darkman ?

Tak, jest i nawet jest to napisane w pierwszej linijce :D

Opublikowano

jedyne co się nie zgadza w tym aucie to silnik xD niestety ale 2.4 jeśli chodzi o osiągi to słaba jednostka ;)

Opublikowano
  • Autor

jedyne co się nie zgadza w tym aucie to silnik xD niestety ale 2.4 jeśli chodzi o osiągi to słaba jednostka ;)

No silnik jest strasznie słaby , szczególnie po przesiadce z 1.8T 200+ w dodatku ponad 300kg lżejszym , także nie ma czym jechac i w dodatku pali jak smok ale baza pod 2.7 jest dobra :)

Opublikowano

- Jest baza wyciułać 1.8t 230ps

- z 2,4 poszedłbyś jak zły

- 2.7 bt kończy sprawe...

bo kiego huka Fake'i ?

nie znalazłem, jednak wiem, że są Sleep'ery..

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

Takie czasy, że fake'i się porobiły. Niestety z własnego doświadczenia wiem, że fejk potrafi niszczyć nerwy właścicielowi, jeśli nie jest robiony z odpowiednim podejściem. Na szczęście ta sztuka jest bardzo dobrą bazą na prawie ori s4 (z 2.7 oczywiście) :D

Opublikowano

Akurat tu jest baza S4 gotowa, tylko motorownie wstawiać. Powodzonka w modzeniu

Opublikowano

Srebne autko i czarna fela to najlepsze połączenie. Jak swoje malować aveusiki chciałem na srebno to mi powiedzieli żebym jechał do domu bo będzie kupa.

Wiec z grymasem sie zgodziłem na czarno i co mieli racje teraz urywa jajca jak sie patrzy na fure. A wcześniej byl to dziadkowy polift.

Opublikowano

A takie pytanie,dlaczego sprzedałes 1.8 T?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.