Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejny raz zjedzony wirnik turbiny AFN


dani270

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przegrzebalem forum w poszukiwaniu problemow podobnych do mojego ale nic konkretnego nie znalazlem wiec zakladam nowy temat
juz trzy razy zjadlo mi wirnik od turbiny i za kazdym razem tak samo od strony filtra powietrza tylko te lopatki wyzej wystajace a reszta nie ruszona wiec sprawa wydaje sie byc prosta ze winny powinien byc dziurawy filtr lub dziura w wezu ale tych problemuw nie doswiadczylem a na filtrach nie oszczedzam
ostatnio po czyszczeniu turbo odlaczylem odme mimo ze ostatnio nowa zalozylem ale to chyba jedyna opcja jaka zostala
na razie na szybko zrobilem ja do buelki zeby zobaczyc co tam wpadnie
male_d65f032aa5facc6037d1bee5d50ea9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tam w tej rurze idącej od filtra się nie poniewiera ?

Jakaś śrubka, podkładka lub tym podobna rzecz ? :kox:

Wirnik wygląda jak przyszlifowany o coś co się przy nim turlało podczas pracy silnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie niedokładnie. Musi isć coś z odmy na turbo że rozwala łopatki, jakby ciągneło coś z filtra to wątpie aby twój silnik jeszcze chodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nie doslownie, ale przepuszczaja tyle syfu, ze faktycznie zjadaja lopatki. Mann, knecht tylko te:)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, ,żeby to była wina filtra.U nas w firmie jeździ się na takich wynalazkach ze względu na oszczędności oczywiście :grin:, że czasami aż strach to zakładać.Filtry przychodzą w pudłach no name :facepalm: .Maszyny i samochody pracują po 16 godzin dziennie, ale coś takiego się jeszcze nie zdarzyło :) .Bywa, że z filtra wytrzepuje się łopatę pyłu i popiołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nie doslownie, ale przepuszczaja tyle syfu, ze faktycznie zjadaja lopatki. Mann, knecht tylko te:)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Co to za mity? Serwisujemy auta, dużo ludzi ze względu na oszczednosci chce filtrona i spokojnie po 400- 500 na budziku maja i nic ise nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zarzuconego filtrona już który raz z rzędu i turbo jak nowe

Edytowane przez Kolo91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na filtronie i jest git. A czym kolega zaślepił odme ?

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w waz od turbo dopasowalem ladny koreczek stozkowy ktory idealnie pasowal ale nie wiem od czego on byl

oczywiście tak zabezpieczone zeby turbo nie wciaglo tego korka :P

na tanich filtrach lubi sie odklejac ten sylikon ktory trzyma piora filtra w jednej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...