Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie 1,8t audi a4 avant 150km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj sprawdziłem spalanie w swoim audi i wyszło 14l na 100 km 100% miast,czy to nie za dużo, robię odcinki 1 km do przedszkola a później 8 km do pracy wszystko po mieście jeżdżę normalnie do 2500 obrotów rzadko butuje

Opublikowano

Trochę jakby dużo ale może te typy tak mają. Moje w mieście pali 12 lpg.

Opublikowano

Moje po chipie na 195 km pali ok 10 l. 11 max

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ale u mnie 14 L BENZYNY, od czego zacząć sprawdzanie silnika

Opublikowano

Ale u mnie 14 L BENZYNY, od czego zacząć sprawdzanie silnika

sprawdz na dzien dobry ewentualnie bledy u kogos zaufanego

i nie sugeruj sie tym co pisza poprzednicy bo stare 1.8T a 1.8TFSI to inne silniki calkiem ;)

Opublikowano
  • Autor

Błędów nie mam sprawdzałem wagiem

Opublikowano

mój koleszka ma a3 1.8tfsi i pali mu tak w automacie 12l.

robisz małe przebiegi silnik nawet dobrze się nie rozgrzewa.

Opublikowano

Wg mnie pali normalnie na tak krótkich odcinkach.

Opublikowano

14l w mieście, jeżdżąc normalnie i na krótkich odcinkach to zdrowa norma. Poczekaj do zimy ... ja po pierwszej zimie założyłem gaz :)

Opublikowano
  • Autor

dzieki ja zakładam 16 pazdziernika bo mnie przeraza:D

Opublikowano

dzieki ja zakładam 16 pazdziernika bo mnie przeraza:D

tak z ciekawosci co do TFSI zakladasz?

z tego co czytalem i tak bedzie palic gdzies 3l PB + gaz

wiec w Twoim przypadku taka instalacja jest zupelnie nie oplacalna tym bardziej ze jezdzisz malo i na krotkich odcinkach?

a koszt pewnie z 4k dukatow

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to jest zwykły 1,8t nie TFSI

Opublikowano

To zupełnie inna rozmowa .Zakładaj bo to czysty zysk. A przy okazji popraw dane silnika w profilu bo wprowadzają w błąd.☺

Opublikowano

to jest zwykły 1,8t nie TFSI

2uklixvz.jpg

Opublikowano

U mnie po chipie na ok 190KM spalanie gazu w cyklu mieszanym to ok 11.5 do 12.5(13)

Opublikowano

według mnie pali zadużo

umnie praktycznie identyczne odcinki i spalanie same miasto to około 11l.

trasa to 7.4 l

Opublikowano
  • Autor

okazało sie ze miałe walnieta odme ,sprawdzałem teraz spalanie trasa 7,5 pb miasto jeszcze nie ale pewnie wyjdzie 11-12l ,wszystko pewnie przez ta odme :)

Opublikowano

Cześć Panowie posiadam A4 B6 1.8T z silnikiem AVJ po programie jakies 182KM

Niestety moje Audi na zbiorniku 42 litry gazu robi ledwo 200km druga sprawa jaka mnie meczy to jego szybkosc nagrzewania sie siedzi juz w niej 3 nowy termostat i nadal jest problem.

błędy szczytywane były autocomem i KTS'em:

KTS

P1114 Sonda lambda (rzad 1 czujnik 2) za duża rezystancja

autocom

uszkodzenie w obwodzie grzania sondy lambda (bank 1 sonda 2)

czujnik temperatury plynu chlodzacego silnik, wylot z chlodnicy, zbyt niski sygnal

Jeśli pomyliłem tematy czy cos to przepraszam pierwszy moj post na tym portalu

Trzeci problem to już 2 spalone wtryskiwacze benzynowe gdzie szukac problemu?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ile robićie km. Na pełnym baku w swoich autach ? Ile wchodzi do pełna ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

u mnie na butli 42l robi 430 km w miescie z 270 km


w miescie mi wychodzi 15 -16 litrów robiew któtkie odcinki 7km jazda raczej dynamiczna ,nie wiem czy to spalanie jest w normie ??? jak sadzicie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.