Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobre czerwone wino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu u nas za jakieś rozsądne pieniądze nie można kupić w miarę dobrego wina?

po raz kolejny mam jakąś butelkę, która nadaje się praktycznie do wylania

kwas i masakra

nie ma żadnej różnicy, czy kupuję moje ulubione Chile czy Argentynę, czy szukam czegoś z Włoch czy Hiszpanii

nie ma też różnicy, czy biorę butelkę za jakieś śmieszne pieniądze, czy płacę 5 dych

no jakaś masakra

jak nie wydasz porządnych pieniędzy to o dobrym winie można zapomnieć

zgodzicie się?

Opublikowano

Generalnie tak.
Nie opłaca się wydawać więcej niż te 30 50 zł za wina codzienne. I nie mogą być one starsze niż te 2 lata. To nie do końca prawda, że wino im starsze tym lepsze.

Trzeba po prostu znaleźć sobie buteleczkę, którą się lubi... albo zrobić winko samemu. Wszystkie mają siarczyny bo to niezbędny element ich konserwacji. Wg mnie to gówno odpowiada za ich po-smak. Nigdy nie czułem czegoś podobnego pijąc swojaka.

Ale z czerwonych win bardzo mi posmakowało

Mogen David Pomegranate
Opublikowano

jak nie wydasz porządnych pieniędzy to o dobrym winie można zapomnieć

zgodzicie się?

Zdecydowanie nie zgodzę się.

Pójdź do Lidla - na pewno znajdziesz dobre wino dużo poniżej 50zł.

Oczywiście droższe wina też bywają dobre :)

Opublikowano

Mogen David - też polecam oraz Carlo Rossi fioletowe===os9lgint.jpg

Opublikowano
  • Autor

jak nie wydasz porządnych pieniędzy to o dobrym winie można zapomnieć

zgodzicie się?

Zdecydowanie nie zgodzę się.

Pójdź do Lidla - na pewno znajdziesz dobre wino dużo poniżej 50zł.

Oczywiście droższe wina też bywają dobre :)

z lidla powiadasz .....

no to czytaj

http://winicjatywa.pl/lidl-rosmakuj-sie-we-francji-pazdziernik-2015/

i które polecisz ?

Opublikowano

ja ze swojej strony mogę polecić Mogen David Concord :) bardzo przyjemne wino, które najbardziej smakuje mojej połówce

Opublikowano

Wlasnie sie nad nim zastanawiam :)

Opublikowano

nie ma się co zastanawiać, trzeba wypić :) ale nie każdemu podchodzą tak słodkie wina..

Opublikowano

nie ma się co zastanawiać, trzeba wypić :) ale nie każdemu podchodzą tak słodkie wina..

To bierz Carlo Rossi fioletowe . Pomimo opisu słodkie w smaku nie jest ulepkiem.

Opublikowano

Trzeba zacząć robić winko samemu.

Opublikowano
Mogen David Pomegranate

Potwierdzam. Jedyne wino, które kupiłem sam dla siebie, a nie tylko ze względu na kobietę. ; )


Może chociaż w przypadku wina się zgodzimy Kamyk, bo z filmami u nas słabo. :decayed:

Opublikowano

Też polecam winko Mogen David Pomegranate :

6ae240c6007da6d56a85050521c82b5b.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To fioletowe Carlo Rossi to kompot :)... Ale to tylko moje kubki tak czytają ;)

Opublikowano

Ja właśnie te słodkie winka bardzo lubię.

Ostatnio jeszcze od Księdza dostałem Sol Del Mediterraneo Moscatel. Białe winko również słodkie.

Opublikowano
  • Autor

słodkich w ogóle nie pijam

no chyba że gewurz z Alzacji, ale to inna bajka


Może chociaż w przypadku wina się zgodzimy Kamyk, bo z filmami u nas słabo. :decayed:

genialne :grin:

Opublikowano

polecam wino z czarnej morwy. jak ktos pil i wie jak to dziala to kazde pieniadze zaplaci:)

Opublikowano

Kamyk jak chcesz to Ci dam nr do Kolegi ktory od 20 lat handluje winem i ma co nieco w ofercie.

Opublikowano

mi np bardzo smakuje Kadarka exclusive pol slodka np z biedrony. za 1 l place okolo 10 zl ;)

Opublikowano

mi bardzo podeszła czerwona "Portada"

Opublikowano

mi bardzo podeszła czerwona "Portada"

Bardzo smaczne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.