Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie-mam taki gwint na sprzedaż-na Święta będę w Pl-może ktoś chce przygarnąć- do B6?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=230880.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niedługo będę...:wink:

No właśnie wszyscy na Ciebie Książę czekamy żeby spota zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój koleś był oglądać tą A6 ze Strzegomia i mówi że ona w ogóle nie chcę jechać. Wygląd super ale motor coś słabawy.

hahahaha kolego a Twoj kolega wie jak wciska sie gaz? ja jakos smigalem tym autem na trasie Strzegom - kierunek Jelenia Góra i wlasciciel slowem sie nie odezwal jak wysoko krecilem auto...wiec przestan gadac takie glupoty ze auto nie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów i Panie,

czas się przywitać :)

Jestem z okolic, dokładniej okolic Polkowic, służę pomocą. Na jakiś spocik też się piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zlapalem kapcia w Legnicy co najlepsze wracalem od kumpla z wulkanizacji :D ale orient oczywiscie dopiero pod domem...przy okazji dowiedzialem sie ze mam zapas alu 16 cali z nowa opona :P cos mi sie wydaje ze trzeba poszukac 16 cali na lato a 15 pogonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zlapalem kapcia w Legnicy co najlepsze wracalem od kumpla z wulkanizacji :D ale orient oczywiscie dopiero pod domem...przy okazji dowiedzialem sie ze mam zapas alu 16 cali z nowa opona :P cos mi sie wydaje ze trzeba poszukac 16 cali na lato a 15 pogonic

Ja na następną zimę też na pewno 15" już nie założę - na żadne nierówności większe nie wjedzie, tak autem jak kutrem buja:facepalm: Na letnich 18" mniej delikatnie się jeździ niż na maleńkim gumiastym szajsie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg u mnie zawital dzisiaj zestaw letni poza tym pogoda sie zrobila i czas mysle na spocika,co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amon jestem za tylko nie na ten weekend bo auto leci jutro na warsztat na rozrzad...w sumie w niedziele bede w legnicy ale vw sharanem...Bartek jak tam z kablem do vaga u ciebie? mozemy sie ustawic w niedziele gdzies na 16?? czekam na paczke jedzie do mnie cale nowe przednie zawieszenie do auta..a tak poza konkursem jak by ktos potrzebowal rozrzad do audi dawac znac na pw zalatwiam za polowe ceny sklepowej oczywiscie wszystko nowe na czesciach INA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amon jestem za tylko nie na ten weekend bo auto leci jutro na warsztat na rozrzad...w sumie w niedziele bede w legnicy ale vw sharanem...

Na spota nie ma cisnienia,jak sie zbiora ludzie i nabiora ochoty wtedy cos ustalimy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i furka na warsztacie wyszlo troche nie planowanych rzeczy ale lepiej zrobic jak jest wszystko na wierzchu...a dzisiaj przyjechal moj maly zestawik Ruvilla ( 8 wahaczy drazki koncowki laczniki i sruby ):D pierwszy wolny weekend i jazda z wymiana wszystkiego...krata piwa temp +10 stopni i bede dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeżdżam w następną sobotę wieczorem, ale na pewno będę spał pół niedzieli, ale dwa tygodnie będę, więc można coś pomyśleć i się jakoś zobaczyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można można spocik jakiś zrobić - również jestem za:wink: Tylko się na 15" na spocie nie pokarzę, więc czekam do środy na odbiór alusków z malowania:naughty:

Zresztą, my to z AMON'em sobie ostatnio strzeliliśmy na światłach micro spota:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra-jak coś to i tak sie odezwę, jak przyjadę :wink: dogadamy szczegóły, kiedy będę na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...