Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Muzyka w naszych autkach


DarkMind

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ŻE NA DA :facepalm: Fokus daje radę ale ona tam potrzebna jak świni siodło :thumbdown: Ogólnie mam do niej jakąś awersję, bo jak tylko ją zobaczę to jestem od razu wku*wiony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻE NA DA :facepalm:Fokus daje radę ale ona tam potrzebna jak świni siodło :thumbdown: Ogólnie mam do niej jakąś awersję, bo jak tylko ją zobaczę to jestem od razu wku*wiony :decayed:

zgadzam się :whistling:

http://www.youtube.com/watch?v=oXTIL8zHVXY&list=PLYknLsC7mVr_Q8k616wz3NF7ZD_IzamMm

chłopaki dają rade, nie ma co :whistling: chodzi mi o całą płytę, fajna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dorzucę do Siebie :)

---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

:naughty:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

:kox:

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ----------

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

Hit za***isty :travolta::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

Rozyebał mnie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sir bleis ode mnie z wioski. Przydupas straszy ale kawałki ma dobre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa utwory bardzo takie Pezetowskie :kwasny: Ogólnie większość teraz robi taki "rap" w PL :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...